Windows wil wachtwoord wijzigen. Er is geen wachtwoord...

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • Rabbitto
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 02-04 23:51
Windows 11, schone installatie met een lokaal account. Na een paar keer herstarten krijg ik het inlogscherm dat het wachtwoord moet worden gewijzigd. Dit wachtwoord bestaat niet. Uitgesloten van mijn account. Vervelend maar het was een schone installatie.

Poging 2: netjes via officiële microsoft account inloggen. Daarna switchen naar lokaal account en zonder wachtwoord. (blank en op enter gedrukt). Prima . Start een paar keer op en kom ook weer op het wijzig scherm na 3 x herstarten. Weer uitgesloten.

Wat is dit voor fantastisch imbeciel systeem? Ik kan online alleen een wijziging in de system registry vinden om voor local accounts de password reset permanent uit te stellen. Hebben jullie enig idee?

Gr. Rabbitto
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/DAviyk_OYhNc18Fhf9zxEIGG_bE=/232x232/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/82Ng9hwEWgSUzjQgHzksCDdV.jpg?f=fotoalbum_tileAfbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/a1lY6bZnZFmR0MPKY8iBt_I1oOo=/232x232/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/HrsFIFdwsot9mfG7vqVDJusD.jpg?f=fotoalbum_tile

Alle reacties


  • akimosan
  • Registratie: Augustus 2003
  • Niet online
Je vermeldt niet welke Windows versie je gebruikt (Home/Pro) maar standaard zit op local accounts een password expiry policy in Windows van 42 dagen:

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/juvaMRNev-KPCRdC3E1ikjvIooI=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/MTOk8Xn1CyihAOxovnHWCI9n.png?f=user_large

Je kunt dat uiteraard uitschakelen of de opties "wachtwoord verloopt nooit" instellen voor het specifieke account

[ Voor 27% gewijzigd door akimosan op 10-12-2023 16:51 ]

Pagina: 1