[PC] Battlebit Remastered

Introductie
BattleBit Remastered is een low-poly, massale multiplayer FPS met ondersteuning voor 254 spelers per server. Vecht op een bijna volledig vernietigbare kaart met verschillende voertuigen!BattleBit Remastered haalt inspiratie uit de Battlefield-serie, met enorme multiplayer-gevechten op enorme kaarten.Wat de game onderscheidt van de inspiratie die DICE heeft ontwikkeld, zijn de graphics, aangezien BattleBit Remastered zich richt op zogenaamde “low polygon” graphics. Die maken het mogelijk om grote maps te creëren waarin echt alles kapot geschoten kan worden, en desondanks lage systeemeisen te hebben. Ook zijn er geen microtransacties en met de lage aanschafprijs is het spel erg toegankelijk.
Wat de inhoud betreft, is er veel om mee te nemen. De game biedt gevechten voor maximaal 254 spelers, 17 verschillende kaarten met vernietigbare gebouwen, zes verschillende klassen, meerdere voertuigen en een breed scala aan wapens die naar wens kunnen worden aangepast.
>>>DISCLAIMER<<<
Early AccessDit spel in vroegtijdige toegang is nog niet voltooid en kan mogelijk wel of niet veranderen. Als je niet staat te springen om dit spel in de huidige staat te spelen, kun je beter afwachten hoe het spel zich verder ontwikkelt.
Ontwikkelaar
https://joinbattlebit.com/meet-the-team/Aan de game werken op dit moment slechts drie ontwikkelaars; SgtOkiDoki, Larry en Vilaskis. Mede dankzij de community die hen steunt, is het gelukt om deze game (in early access) uit te brengen.
Leuk! Eh, maar waar te koop?
BattleBit Remastered is (op moment van schrijven) voor EUR 14,79 te koop op steam:- Steam: BattleBit Remastered

BattleBit Remastered - Supporter Pack 1
Voor (op moment van schrijven) EUR 19,50 kun je de supporter pack 1 kopen als aanvulling op de game. Om dit te kunnen spelen, moet je het originele spel BattleBit Remastered hebben. Behalve een aantal skins die je hiervoor krijgt, support je hiermee de ontwikkelaars extra voor het vele werk dat zij in de game hebben gestopt en stimuleer je ze om de game verder te ontwikkelen.Steam: BattleBit Remastered - Supporter Pack 1

Tweakers-clan
Op dit moment is er nog geen 'echte' Tweakers-clan in Battlebit. Wél heeft @BenJG een tijdelijke oplossing. Zie daarvoor deze reactie:- BenJG in "[PC] Battlebit Remastered"
Noemenswaardige reviews
- https://www.pcgamer.com/b...lot-of-game-for-dollar15/- https://www.thegamer.com/...tered-shooter-not-roblox/
Trailers / video's
BattleBit Remastered - Official Release Date Announcement TrailerToestemming nodig voor bekijken van YouTube
Op deze plek staat ingesloten content die van YouTube afkomstig is. Het tonen van deze inhoud kan ertoe leiden dat YouTube persoonlijke gegevens zoals je IP-adres verwerkt en/of cookies op jouw computer of ander apparaat zet. Hiervoor moet je eerst expliciet toestemming geven voor Sociale media.
Bekijk op YouTube254 PLAYERS IN ONE BATTLE | Battlebit Remastered
Toestemming nodig voor bekijken van YouTube
Op deze plek staat ingesloten content die van YouTube afkomstig is. Het tonen van deze inhoud kan ertoe leiden dat YouTube persoonlijke gegevens zoals je IP-adres verwerkt en/of cookies op jouw computer of ander apparaat zet. Hiervoor moet je eerst expliciet toestemming geven voor Sociale media.
Bekijk op YouTube[ Voor 68% gewijzigd door Herman op 10-07-2023 21:10 ]