Stadswarmte sluipverbruik en druppelen (twee vragen in één)

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ap3nr0ts
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 19:59
Over twee zaken van mijn stadswarmte-installatie (Eneco, regio Ypenburg, 2010-bouwjaren) kan ik geen duidelijkheid vinden op internet. Zie de bijgesloten foto voor mijn type AGH-installatie.

- Het inlaatventiel druppelt, en ik denk best vaak gezien de kalkaanslag op de leiding eronder. Waar komt dit door en is het de bedoeling? Wat ik kan vinden over die dingen, is dat je ze doorgaans aansluit op iets. Bij ons komt hij op niks uit en druppelt hij dus zachtjes op de grond (en in een schaaltje als test afgelopen dag). Hoort het druppelen, en zo niet, wat moet ik doen?
- Daarnaast is mijn sluipverbruik (ik let er nu beter op omdat ik mijn waardes met vorig jaar wil vergelijken na waterzijdig inregelen) 0,01GJ per nacht. Is dit normaal? Het gaat dan om ongeveer 8 uur later. Ik lees wel dat sommige warme-installaties een warmhoud-functie hebben. Is dat bij mijn type ook zo? Het gaat om bijna niks. Maar als het niet klopt, klopt het niet. :P

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/KLt7-tO6ATtezbh6QbjrigFTIBg=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/6ZsAOL2f0fzXe39dhsoCFNkM.jpg?f=fotoalbum_large

Beste antwoord (via ap3nr0ts op 03-01-2023 20:01)


  • Ben(V)
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 21:08
Het is warm daar dus alles verdampt en dus continue vochtig.
Of het heel veel kwaad kan betwijfel ik, maar het is ook nergens goed voor, gewoon dat water opvangen en af en toe weggooien zou ik doen.

All truth passes through three stages: First it is ridiculed, second it is violently opposed and third it is accepted as being self-evident.

Alle reacties

Pagina: 1