Keukenblad uitsparing verkleinen

Pagina: 1
Acties:

  • dragonhaertt
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 14:06

dragonhaertt

@_'.'

No Hands schreef op dinsdag 6 december 2022 @ 11:16:
Iets met kunsthars fixen? Dat kan in allerlei kleuren en motieven, wellicht ook in de kleur/motief van jouw granieten plaat.
Dan is het amper zichtbaar.
Als iets nét niet hetzelfde is valt het veel meer op dan als het een compleet ander materiaal/kleur is.
'Make it a feature', je kan beter iets mooi op laten vallen dan net-niet verbergen.
Gautama schreef op dinsdag 6 december 2022 @ 10:48:
Al met al ben ik er nog niet echt kapot van om een flinke RVS plaat over de uitsparing heen te bouwen, dus mochten er nog alternatieve ideeën zijn dan hoor ik dat graag :9
Op zich vind ik het er nog niet eens zo slecht uit zien (even op schaal getekend, zodat je een goede impressie krijgt):
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/WnbkH54RfJLxIjguTaamZWOALMQ=/800x/filters:strip_exif()/f/image/pGCJVyCsBCizsSSFmJDmBLT4.png?f=fotoalbum_large

Als je mooi de hoekjes afrond en scherpe randjes afbraamt kan dit best professioneel ogen. Je kan er nog voor kiezen om de plaat groter/kleiner te maken, of uit het midden te plaatsen. Een nadeel van RVS is wel dat je krassen redelijk snel ziet.

Truth is like a language with no native speakers left.
Its poetry is speechless and it can’t be caught in human being’s breath.


  • Gautama
  • Registratie: Augustus 2021
  • Laatst online: 13-12-2025
pagani schreef op dinsdag 6 december 2022 @ 11:27:
Atag lijkt wel kookplaten met afzuiging in die maatvoering te hebben: https://www.keukenloods.n...nimale_nisbreedte-840_874

(naast nog wat merken die ik totaal niet ken als je daar wat speelt met de nisbreedte)

Ook Gaggenau, maar dan zit je denk ik aan 10-15k voor de kookplaat :P
Klopt, hiervoor hebben wij ook gekeken, maar het kookeiland an sich passen we verder niet meer aan (die ruimte is er ook niet meer), alleen dus nog het keukenblad. Dus het dient ook echt een systeem te zijn met interne circulatie. Ruimte voor afvoering warmte lucht heb ik wel al gemaakt, maar een leidingsysteem die de niet-Bora inductieplaten met afzuiging voorstellen past bij ons niet.
dragonhaertt schreef op dinsdag 6 december 2022 @ 11:38:
[...]

Op zich vind ik het er nog niet eens zo slecht uit zien (even op schaal getekend, zodat je een goede impressie krijgt):

Als je mooi de hoekjes afrond en scherpe randjes afbraamt kan dit best professioneel ogen. Je kan er nog voor kiezen om de plaat groter/kleiner te maken, of uit het midden te plaatsen. Een nadeel van RVS is wel dat je krassen redelijk snel ziet.
Dank voor de tekening. Inderdaad geen lelijk gezicht. Ik had zelf meer zo iets voor ogen, dit is in feite optie 1 uit de openingspost:

https://www.kookplaat.inf...aring-kookplaat-te-groot/

De montagehandleiding ben ik verder aan het bestuderen en daarin worden montageclips vermeld die om het keukenblad heen geplaatst moeten worden. Alleen een RVS bak van een paar mm dik zal dus niet volstaan... ik kan dus niet anders dan twee balkjes lijmen aan de linker en rechterzijde waar de montageclips op bevestigd kunnen worden. Of zie ik dit verkeerd?

Dan is het alleen nog de vraag: een volledige RVS omheining zoals in jouw tekening, of alleen twee RVS sierstrips om de twee balkjes te verbergen. Een volledige RVS omheining zal verder niets toevoegen in de draagconstructie, toch?

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/YF5dVZ-jcJx66M8uo16cZdwzoqw=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/5h221zBmSEUtMzsffsXYvrc2.png?f=user_large
Pagina: 1