Slimme warmtemeter Eneco stadswarmte

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tweaker3769
  • Registratie: Juli 2022
  • Laatst online: 20-08 12:37
Goedemiddag,

Vanwege de energie toestand wil ik graag inzicht krijgen in het verbruik per uur van ons huishouden.
Wij hebben stadswarmte van Eneco en heb hun benaderd om een slimme warmtemeter te plaatsen.
Van hen kreeg ik de feedback dat ergens binnen nu en 2027 ons huis aan de buurt is om up te graden naar de slimme warmtemeter. Al met al een teleurstelling, want 2027 klinkt nogal ver weg.

Nu keek ik eens goed naar de plaatsjes op dit topic: “Slimme” warmtemodule stadswarmte Eneco en toen kwam ik tot de conclusie dat deze twee apparaatjes ook bij ons in de meterkast hangen. Aangezien wij in een huurhuis wonen, ben ik niet zo bekend met de meter kast. Dit vond ik nogal vreemd, dus toen heb ik Eneco gebeld om te vragen of het een en ander geactiveerd kon worden, helaas met zero resultaat.

Nu heb ik twee vragen:
1.) kan iemand bevestigen dat wij inderdaad de slimme warmtemeter apparatuur in huis hebben?
2.) Zo ja, weet iemand of het mogelijk is om deze slimme warmtemeter zelf te activeren?
3.) Zo nee, heeft iemand nog een andere tactiek om het via Eneco geactiveerd te krijgen? Storingsdienst werkt iig niet.

Hierbij de foto's:

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/6c37uoelA53UiycycYGo_2UWJu4=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/bmYBulR04RVcU0KfZufETdbS.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/CpepAZDekMHz1q_oVD8kQVn7S94=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/vgs1BVxMxgRuefA7nX7nKZnS.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/Pz7hCmP9lplbIHRcxKWa9TbPBfk=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/sGh5upDupMwahrGcQHvI3VUq.jpg?f=fotoalbum_large

Alvast bedankt voor het meedenken!

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aiolos
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online
Je lijkt inderdaad die module al te hebben, maar aan het witte kastje zit geen voeding lijkt het? Die zwarte kabel gaat naar de warmtemeter.
Is de voeding wellicht verdwenen?

Stuur me een PM voor Wemos D1 shields voor het uitlezen van slimme meters, modbus apparaten of het aansturen van Itho mechanische ventilatie en wtw (zie ook V&A: https://tweakers.net/aanbod/user/47321/)