Ik zie heel eerlijk gezegd niet in hoe sommigen hier deze handelswijze recht kunnen praten. Het is gewoon uiterst duidelijk op de voorpagina neergezet om klanten te trekken. Had er dan op zijn minst een sterretje achter geplakt oid, iets wat "maar dit geldt niet altijd"-gedachten triggert. Dit valt toch niet uit te leggen zo? In de retour-FAQ moet je ook nog even klikken om de juiste paragraaf open te klappen. Het is gewoon bewust dubbel verborgen...en dan staat het niet eens op een super logische plek (onder "hoe" en niet onder "voorwaarden").
Soms krijg ik echt het gevoel dat bepaalde personen op Tweakers altijd tegen een TS zijn, ongeacht wat de situatie ook daadwerkelijk is.
Nu kan de TS het toch langs brengen zonder al te veel problemen, dus dit lost zich wel op. Maar man, wat kunnen sommigen zich in bochten wringen om de acties van een multinational goed te praten.