Ik heb het nog even opgezocht, maar mijn vloerbedekking was toch egaal verlijmd zoals bij jouw.
Zulke plekken als in de blauwe cirkel heb ik opgevuld met een beetje Alabastine Muurglad. (dat had ik staan voor de muren) Voor de rest alle plukjes vloerbedekking wel weggehaald uiteraard, vervolgens de ondervloer eroverheen, klikpvc eroverheen. Ligt er inmiddels al bijna een jaar over de hele 1e verdieping.
Heb ook getwijfeld over egaline eroverheen te laten vloeien, maar mijn hele bovenverdiepingsvloer zakt naar het midden bijna een cm door waardoor ik dit dan had moeten doen over de gehele bovenverdieping.
Geen spijt van gehad, probeer het eens met een stukje ondervloer. Over het algemeen genomen is die lijmlaag best wel egaal waardoor de planken icm de ondervloer die ribbels wel opvullen/overbruggen.
:strip_exif()/f/image/iT3gisj4HT08ioOesyGMrVnd.jpg?f=fotoalbum_large)
Mooi spul, hiermee de hele houten trap ontdaan van lijmresten! Maar voor een grote vloer ben je wel aardig wat potten nodig (denk ik). Ik heb 1 pot erdoorheen gehaald voor 1 enkele trap.
[
Voor 14% gewijzigd door
S-te-fan op 16-08-2022 12:32
]