Anna slimme thermostaat een ramp, vervangen.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FrankoNL
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 10:04
Ik heb een huis gekocht met een Anna thermostaat inclusief gateway. Wat een rampenplan is het. Ding vindt de gateway de helft van de tijd niet, app werkt niet of nauwelijks. Kortom: weg ermee.

Ik zit nu te denken aan een Google nest. Voor zover ik kan zien zat de anna via opentherm aangesloten.

Anna —> gateway ——> remeha avanta ketel (uit 2012)

Voor zover ik kan vinden is het gewoon een kwestie van de kabeltjes loshalen en weer op de juiste aansluitingen van de nest en de gateway verbinden. Ik vind het alleen een beetje spannend om aan mijn ketel te gaan morren dus vandaar dat ik nog even ruggespraak zoek.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 1004743

Sorry, maar ik denk dat er meer aan de hand is.
Hoe heb je hem aan gesloten, hoe goed is je wifi of hangt de Smile aan een kabel.

Je kan natuurlijk een verkeerde hebben, die kans is er altijd, maar vaak is er iets anders aan de hand.
In al de jaren dat mijn Anna draait, is hij maar 1 keer in storing gevallen.
Bij mij lag het aan de WiFi die gewoon niet goed was op de plek waar de Smile hing.
Sinds hij gewoon met een kabel is aan gesloten geen enkele storing meer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pc_slopert
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 09:03
Ik heb ook geen probleem met de Anna hangt al een aantal maanden en werkt prima.

Enphase IQ7 | 12xPhono Solar410 | 12xJA Solar390 | HomeAssistant | MacOs Sonoma | https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2228262