Glasvezel verplaatsen ?

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mnijskens
  • Registratie: December 2015
  • Laatst online: 07-06-2022
mijn dochter heeft via Online.nl een abo besteld. De KPN monteur kwam om een NTU of hoe zo'n kastje ook heet te plaatsen.
Op de vraag of dit geheel (zie foto) in de kast geplaatst kon worden waar ook de glasvezel uitkomt vertelde de monteur dat dat niet kon. Ik denk dat ie er gewoon geen zin in had. Getwitterd met KPN KPN netwerk en online.nl levert alleen maar heel veel ergernis en frustratie op
Mijn vraag is kan ik zelf de glasvezel van de grondplaat waar de NT unit opzitten losmaken en de kast verplaatsen ?

alvast bedankt

Zie foto ..
Ben benieuwd Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/DQMewMXLnWfGI91d62J7Az-wBQ8=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/QqTNwb3zs1qoL8hdYAiPEj1e.jpg?f=fotoalbum_large

:P

Beste antwoord (via mnijskens op 09-03-2022 20:39)


Verwijderd

Nee, dat kan niet zonder het glasvezel opnieuw af te monteren. De kabel komt door een klein gaatje net boven de plint naar binnen. Zelfs al zouden er op de binnenkomende glasvezelkabel pigtails met SC connectors gelast zijn (dat was het geval in mijn oude woning, maar dat was nog de oude Genexis FTU), dan krijg je die connectors nooit zonder schade teruggetrokken.

De KPN monteur kwam zeker alleen dat "NT" kastje plaatsen op de bestaande grondplaat? In dat geval doet een KPN monteur (in dit geval eigenlijk: installatiehulp) inderdaad niets aan de bestaande situatie. Zou me niet verbazen als hij er de spullen niet eens voor in z'n busje heeft. Dat lassen is een vrij specialistisch klusje en daar heb je (dure) apparatuur voor nodig.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dekkert
  • Registratie: September 2022
  • Laatst online: 29-05 21:56
Newbie hier, en haak even aan in dit topic. Ik wil mijn ‘aansluitkastje’ ook wat verplaatsen. Van de achterwand van de meterkast naar de zijkant. De bestaande kabels hebben daar ook voldoende lengte voor.

Maar het kastje zelf lijkt dicht te zitten met zegels, dus ik twijfel nu om hem open te maken. De bedragen die de provider rekent om het punt te verplaatsen zijn ook absurd, daar ga ik ze niet voor laten komen :/

Weet iemand of dit zelf te doen is?

Foto:

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/zzlZKByQluBgc4f_iBIh4xRKg7U=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/dF2VtKt1dxR7cpLGIzxQfrNq.jpg?f=fotoalbum_large
Pagina: 1