Welke (retro) racefiets

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


  • gwystyl
  • Registratie: Juni 2001
  • Nu online

gwystyl

Beugeltje dan maar?

Eens met meeste bovenstaande: voor veel en algemeen gebruik is een toerfiets/hybride veel handiger.
Door een iets hoger, recht stuur, met daarop de shifters heb je meer overzicht en alles bijdehand. Daarnaast zijn een bagagedrager en spatborden erg fijn als je ook af en toe wat meeneemt of een buitje vangt in je kloffie die je niet gelijk wil wisselen. Ook een slot vast aan je fiets is handig (al neem ik meestal ook een ketting/kabelslot mee)
Ik heb nu een Giant Cosmo CS1, een redelijk lichte en wendbare fiets met een 7-versnellingen naaf. Prima voor ritjes in de stad en enkele ritjes voor de hobby.
Afbeeldingslocatie: https://images.nederlandmobiel.nl/fiets/1754117/1280/1.jpg

Op mijn racefiets krijg ik altijd last van mijn nek, en vind ik het overzicht ook als je op de remmen bovenop het stuur leunt niet ideaal. Fijn als je echt snel een rondje wil rijden, maar niet ideaal voor algemeen gebruik.

Ik zou dus eerder gaan voor zoiets: https://www.marktplaats.n...-heerlijk-fietsende-kyoso (waarschijnlijk geen topper, wel redelijk betaalbaar met € 100).
Anders bijvoorbeeld een Gazelle Medeo of iets vergelijkbaars.

[ Voor 6% gewijzigd door gwystyl op 09-03-2022 11:40 ]

Pagina: 1