Ruimte tussen bureau en muur houden maar weet niet hoe

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • Lento Tentó
  • Registratie: November 2018
  • Laatst online: 21-09-2025
Ik heb mijn bureau in de studeerkamer in een hoek staan, deels voor een raam (zie paint). Er zit een rolgordijn voor het raam, dus idealiter staat het bureau een paar centimeter van de muur (ook handig met kabels). Bureau is een standaard kantoorbureau wat ik ooit van een kantoormeubel dump heb gehaald.

De vraag is: hoe dit netjes te doen? Ik heb stukjes hout met dubbelzijdig tape tegen de voeten van het bureau getaped. Maar dat komt elke keer los. Ik heb daarna bedacht om rubber voetjes in het bureaublad te boren, maar dat klinkt best onhandig. Is hier niet een standaard voor? Ik heb het idee dat hier een makkelijke oplossing voor is maar ik de juiste term gewoon nog niet heb weten te Googlen.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/pwgWOFTBiaGP1_6hTp_Thqb9zL8=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/gPJpth7mqQ7uUddazqw1To5n.png?f=user_large

Beste antwoord (via Lento Tentó op 23-01-2022 12:28)


  • Rukapul
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online
Hoekbeschermers aan het bureaublad maken. Als er geen bruikbare hoek is dan doorsnijden of zagen en in 2 delen gebruiken.

En een stuk hout als afstandhouder moet je niet alleen parallel doen en vasttapen, maar als een U-vorm er omheen plaatsen. Of op andere wijze aan de poot fixeren. Bij een T-poot kan een deel er typisch onder.

Alle reacties


  • Lento Tentó
  • Registratie: November 2018
  • Laatst online: 21-09-2025
Ik ben nu niet thuis, dus kan geen foto maken. Bureau schuift weleens omdat ik bij het raam moet om het rolgordijn te openen, of het raam open te doen. De doorgang is net te krap om niet iets aan te stoten zeg maar. Of het bureau schuift als ik m'n bureaustoel wegschijf (heb de paint even geupdate met een schatting van de rest van de meubels). De houten blokjes zijn waarschijnlijk niet goed genoeg tegen de poten getaped (of de tape is te zwak).

Rubberpootjes plakken tegen het bureaublad zou evt nog kunnen. Daar kan ik even naar zoeken.


Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/0EthK83jJo1i_Ve_2v9TVB9Vu7U=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/mtAK6s29vZufyj3ssoFycAKA.png?f=user_large
Pagina: 1