Lamp aansluiting, na verwijderen

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • stevenvansoest
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 03-06 15:58
Beste tweakers,

Ik heb onlangs een vierkant gat in mijn dak laten zagen in mijn betonnen dak, zodat hier een lichtkoepel geplaatst kon worden.

In dit weggezaagde vierkant, zat de centraaldoos, dus na deze move had ik geen electriciteit meer. Door simpelweg de draden (rood en groen) aan beide zijden van weggezaagde vierkant te verbinden, had ik weer stroom boven.

Echter liepen er in het weggezaagde vierkant ook 6 andere draden. Namelijk 3 (bruin, zwart, zwart) draden voor een lamp op de plek van de oude centraldoos, die op de verdieping zelf aangezet kan worden en 3 draden (zwart, zwart, zwart) zodat deze lamp ook op de eerste verdieping aangezet kan worden.

Nu is mijn vraag, hoe kan ik een lamp aansluiten op de juiste manier in dit circuit, zodat ik een lamp in mijn koepel kan verwerken (led strip), die en op de 2e verdieping en op de eerste verdieping aangezet kan worden?

Hieronder een tekening van hoe het nu aangesloten is.

Ik hoop dat jullie me verder kunnen helpen.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/UEWnWKKCnc_NNiB2X3h4YytDItM=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/ipPpoVkHVAWqOqtyyagwSG3h.jpg?f=fotoalbum_large

[ Voor 6% gewijzigd door stevenvansoest op 21-12-2021 10:01 ]


Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • twain4me
  • Registratie: December 2017
  • Nu online

twain4me

Moderator Wonen & Mobiliteit
caspervc schreef op dinsdag 21 december 2021 @ 11:20:
En degene die een gat in je dak heeft gezaagd zorgt niet voor een fatsoenlijke afwerking?
Het weer hebben van stroom in je huis, en het functioneren van lichtpunten lijkt me toch wel essentieel.
Wil jij echt een betonzager aan de electra gaan laten zitten klojen? TS heeft zich opgeworpen als bouwmanager en niet als klant van een aannemer. Hij zoekt zijn eigen specialisten dus bij elkaar en wil liever niet betalen voor een vonkenboer ;)

@stevenvansoest
Het is gewoon een hotelschakeling/ wisselschakeling die via de centraal doos liep, herstellen en je kan je lampje weer aansluiten

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/qiZEcO5-fBqCg3uh-jpx3AxDyaM=/full-fit-in/4920x3264/filters:max_bytes(3145728):no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/QaFnt8aUXWKFwAd0GnatYIdV.jpg?f=user_large

[ Voor 14% gewijzigd door twain4me op 21-12-2021 11:49 ]

Pagina: 1