Hoi @
fotonerd, welkom op GoT. Wat @
ehtweak bedoelt te zeggen is dat het een vraag is die met regelmaat voor komt en met even zoeken gemakkelijk te vinden is. Dat had vriendelijker gekund en het anders aan de crew over laten.
Op GoT verwachten we wat eigen inzet voor je een vraag stelt en op zijn minst even aangeeft wat je zelf al geprobeerd hebt. Heb je bijvoorbeeld de handleiding al van voor naar achter door genomen en eventueel bij Canon zelf gevraagd of het kan? Meestal zijn dat logische eerste stappen als je wilt weten hoe je product werkt.
Om antwoord op je vraag te geven, bijna alle topics hierover krijgen dezelfde conclusie. Als het kan dan staat in de handleiding hoe, staat het er niet dan kan het niet. Bijna niemand wil het, daarom staan dergelijke gegevens in de EXIF en niet in het beeld van de foto. Met externe tooling kan je het dan alsnog in de foto krijgen als je dat graag wilt. Daarom gaf @
ehtweak die link naar dat topic, daar staan tips hoe dat te doen (het was dus wel behulpzaam bedoeld).