Zo'n 10 meter door de grond. Maar waarschijnlijk dat ik niet alles netjes in een buis krijg, dus dat ie een klein stukje door gewone grond/lucht zal gaan...RonnieKo schreef op donderdag 17 juni 2021 @ 20:22:
Goed, door de grond: Je kan de kabel ook door een mantelbuis trekken. Dan heb je geen afgeschermde kabel nodig. Ligt een beetje aan het tracé wat je moet hebben een mantelbuis met trekdraad gemakkelijk isOver hoeveel meter hebben we het eigenlijk?
En ja, dat had ik het liefste ook gedaan, maar dat is bij deze IP camera echt niet mogelijk vanwege het waterdichte seal wat je eromheen dient te schroeven.Ben(V) schreef op donderdag 17 juni 2021 @ 20:49:
Afschermingg voor een netwerkkabel is zinloos en kan potentieel alleen maar voor problemen zorgen.
Rj45's aanknijpen moet je niet aan beginnen.
Gebruik cat 6 utp kabel met stugge aders.
Afmonteren op wcd, patchpaneel of keystone.
Als je echt een Rj45 nodige hebt neem dan zo'n "toolless" versie met ingebouwde lsa en een punchdown tool waarmee je de stugge ader in de lsa punched.
Kabel onder de grond in buis leggen die je dicht lijmt, bijvoorbeeld rioleringbuis 32mm.
[ Voor 48% gewijzigd door zunrob op 17-06-2021 21:46 ]