Zalman ZM-VE300 firmware upgrade

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • +8 Henk 'm!

  • Flippi
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 01-06 19:14
Aangezien dit oude topic over de Zalman ZM-VE300 gesloten is post ik dit bericht in een nieuwe thread.

Zalman heeft voor de ZM-VE300 nooit uitgeblonken in een degelijke ondersteuning onder de vorm van frequente firmware updates, maar door deze handleiding op Github ben ik er in geslaagd om er toch de recentste firmware versie op te zetten die wordt aangeboden door de fabrikant van hetzelfde model dat onder een andere naam wordt verkocht, nl. iodd co ltd.

Vooral handig is dat de fonts op het display kleiner zijn waardoor de volledige naam van de iso-bestanden op het scherm verschijnt.

Nog even meegeven dat de Zalman ZM-VE300 en ZM-VE400 nog steeds te koop zijn op AliExpress onder een andere naam, respectievelijk iodd2531 en iodd2541. Juist nog even het linkje naar de downloadpagina van de binaries.

[ Voor 18% gewijzigd door Flippi op 18-05-2021 22:06 . Reden: Link naar store en firmware downloads. ]