Optical audio: Goedkoop vs Duur

Pagina: 1
Acties:
  • 182 views

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wojoto
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 06-10 20:37
Hi medetweakers!

Ik heb laatst een nieuwe TV inclusief soundbar gekocht. Nu merk ik dat via Bluetooth (logisch ook) het geluid wat vertraagd is. Daarom wou ik graag gebruik gaan maken van een Optical Audio kabel. Het verschil in prijs tussen sommige kabels is écht ridicuul.

Nu merk ik dat bij HDMI/DP kabels er niet veel verschil zit in beeldkwaliteit, buiten het feit dat je het juiste type kabel neemt (bijv. hdmi2.1).

Mijn vraag: Zit er verschil in geluidskwaliteit in deze verschillende optical audio kabels of zit het prijsverschil in de verpakking / materiaal van de kabel?

Ik hoor het graag!

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Heroic_Nonsense
  • Registratie: Januari 2015
  • Laatst online: 16:14

Heroic_Nonsense

bartonsontheweb.nl

Eigenlijk niet; wellicht op buigbaarheid of stevigheid van de mantel, maar je merkt geen verschil in geluidskwaliteit.

Laat je niet van de leg brengen door marketing: digitaal is digitaal.

Such Heroic Nonsense - Proud admin of https://www.bartonsontheweb.nl and owner of https://netstek.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 08:28

FeaR

In GoT we trust

Soortgelijke topics zijn al vele malen vaker voorbij gekomen en het wordt altijd modder gooien, check Zilveren HIFI-kabels gesmeed door elfen bij maanlicht #6 voor een eventuele samenvatting en/of stel de vraag daar. Weer een topic in deze vorm gaan we niet aan beginnen.

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


Dit topic is gesloten.