Bureaustoel

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BramVroy
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 01-07 19:57
Om je beter te kunnen helpen, vragen we je om tenminste op de onderstaande vragen antwoord te geven. Je mag de toelichting in italic wissen en daar je antwoord geven. Natuurlijk mag je ook zelf vragen of wensen toevoegen. Hoe meer informatie we hebben, hoe beter we je kunnen helpen.

Ik zoek een?
Ik ben op zoek naar een goede, ergonomische bureaustoel die lang meegaat. Ik heb momenteel al vier jaar een Ikea Markus en ben hier qua comfort en functionaliteit erg tevreden van MAAR de armsteunen zijn niet te verplaatsen in de hoogte. Dat mis ik dus wel. Ik ben relatief groot (1m86) en wil dus graag een stoel die ik goed kan instellen, minstens dus armleuninghoogte en de zithoogte. De stoel moet ook wat gewicht kunnen dragen (oeps), laat ons zeggen een 100kg. De stoel moet leverbaar of verzendbaar zijn naar Belgie.

Wat is je budget?
Max. 300 euro

Heb je bepaalde (merk)voorkeuren?
Geen voorkeur.

Specificeer het systeem en de omgeving waarin je het product gaat gebruiken.?
Door het thuiswerken zit ik 8+ uur aan mijn bureau. Goede ergonomie is dus enorm belangrijk want ik merk stilaan dat door het gebrek aan arm support ik mijn schouders erg laat hangen. Ik zoek dus een goede ergonomische stoel. Graag met hoofdsteun.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NickelB
  • Registratie: Februari 2020
  • Laatst online: 13-08-2021
Ik kom de site van podobrace.nl tegen. Heeft iemand ervaring met deze stoelen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Boemklaas
  • Registratie: Januari 2013
  • Laatst online: 14-07-2023
Ik heb zelf sinds een paar maanden een bureaustoel van de webwinkel bureaustoelexpert.nl

Het gaat om deze: https://www.bureaustoelex...urbished-comforto-77.html

Een refurbished model dat ontzettend comfortabel en stevig is dat ook ergonomisch helemaal top is.
Vooral de instelbare lendesteun is super, dit is voor mij vanaf nu een must voor een goede bureaustoel geworden.

Vooral ten opzichte van zo'n ikea model is dit een wereld van verschil, het ziet er misschien niet zo fancy uit maar een mooie en ergonomische bureaustoel gaat snel ver over de 300 euro dus daar begin ik maar niet over.

[ Voor 22% gewijzigd door Boemklaas op 19-02-2021 10:36 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vidic11
  • Registratie: Maart 2021
  • Laatst online: 09-03-2021
Hi BramVroy,

Je kan wellicht een keer kijken op de website van Woonliving: https://woonliving.nl/collections/bureaustoelen

Hier staan bureaustoelen tussen voor een budget van €180 - €460.

Ik heb hier zelf afgelopen zomer ook een bureaustoel besteld en ben zeer tevreden.


Vidic11

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wylana
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 06:53
Ik zit nu al ruim een jaar heerlijk comfortabel op mijn Sharkoon SGS4 Gamestoel.

https://tweakers.net/game...seat_p773033/vergelijken/

Lees vooral de review van Foritain: productreview: Sharkoon Skiller SGS5 review door Foritain

Ik ben steenrijk....ik heb een grindpad!

Pagina: 1