Oven doorgeroest - graag feedback

Pagina: 1
Acties:
  • 8.260 views

  • Tommie12
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 09:41
In 2011 lieten we een compleet nieuwe keuken met nieuwe toestellen plaatsen.
Omdat ik nogal graag kook, en ik deze keer een stoomoven wou hebben we toen niet op de oven bespaard. :P Nu weet je nooit wat je juist betaalt, maar de catalogusprijs was toen een dikke 2200€. (voor alle duidelijkheid, een A merk, geen Miele, maar ook geen obscuur merk)

Dit weekend ontdekte ik dat de kuip binnenin rond de bak waar je water in doet voor de stoomgenerator doorgeroest is. Er zitten echt een paar gaten rond die bak.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/nnuFHhY0zBwu6Js2qFrJfDzcg4Y=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/I5SDoDqsF8st95bNX44GDGzf.jpg?f=fotoalbum_large

Nu ja... 9 jaar oud en intensief gebruikt, dan kan er al iets kapot gaan, maar toch viel het me nogal bitter om nu al te moeten vervangen.
Ik had ook niet verwacht dat dit geemailleerd metaal zou kunnen gaan roesten, maar het zit natuurlijk net op de rand tussen het email en het aluminium van de stoombak waarover dat deksel ligt (ja de oven moest net gepoetst worden).

Ik heb de invoerder aangeschreven, en als ik een nieuwe koop, dan krijg ik 50€ terug gestort.

Hoe zien jullie dit, is dit fair, of "a poor man's offer"?

Sony A7 iv en wat recycled glas

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.