[Mechanische Ventilatie] Buva Boxstream RF+ vervangen?

Pagina: 1
Acties:

  • Torgo
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 01-04 22:44
Hij hangt wel netjes hoor @kabeltjekabel, door BAM geïnstalleerd en later zelf een nette ombouw laten maken waardoor hij nu ook in een kast zit. Dit zijn oude foto's uit het archief.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/p4d94TdXwisNmT_gzvH8Vj6oytk=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/mmXFtCxlJFCVusQ1dDtnT0UT.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/yT0T9e4zd9YAcihI9zGcBsg0iGQ=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/2otsh6bzFovKwoGSCQLe8i1Z.jpg?f=fotoalbum_large

  • Snelletomaat
  • Registratie: Januari 2019
  • Laatst online: 28-03 09:28
kabeltjekabel schreef op zondag 11 oktober 2020 @ 16:44:
Onbalans kan ook komen voor vervuiling.

Hoe heb je hem opgehangen? Bij m'n zus hangt de MV box aan het dakbeschot... Op stand 3 doet de hele zolder dienst als klankkast omdat dat dak gaat resoneren...
De MV box hangt hier aan een 7cm dikke Gibo-binnenmuur die aan het trapgat grenst. Dat resoneert lekker door. Vervuiling was het zeker niet, ik maakte de box ieder jaar schoon bij het vervangen van de lagers.

Op de rotorbladen van de BUVA zitten af fabriek een aantal metalen klemmetjes voor de balancering. Ik heb de laatste 2 keer met de Vibration app van Diffraction limited Design (goed zoeken in de App store, Apple) de rotor uitgebalanceerd. Ik wilde niet opgeven. :) Je legt je telefoon op de MV box en die produceert dan plaatjes qua trilling in X, Y en Z richting. Door de klemmetjes wat te verplaatsen kreeg ik de trilling er weer zichtbaar en hoorbaar uit. Tot een jaar later na het vervangen van de lagers het weer opnieuw moest.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/JoPP4uPbnYQOaH5VaSO2_QUD3VU=/full-fit-in/4920x3264/filters:max_bytes(3145728):no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/HwQbLh4a5XZq4Tnvvm7TEbQJ.jpg?f=user_large

Overigens, de afstandsbedieningen van de BUVA zijn te gebruiken op de Orcon. De RF+ ontvanger van de BUVA gebruikt maar 3 van de 8 aansluitingen. 0, 12V in en 0-10V uit voor de aansturing. En 0-10V aansturing kan de Orcon ook prima mee overweg. :) Dat scheelt afstandsbedieningen kopen.
Pagina: 1