a frontpage moderation system, like on tweakers, controlled and abused by monkeys will be peanuts and means nothing but... peanuts.
Ik heb een keer doodleuk in de ochtend voor levering nog veranderd naar access point, toen zag de bezorger het net op tijd en nam het mee zei hij toen ik 'm toevallig tegen kwam bij het access point. Anders was het helaas pindakaas volgende dag pas.eggsforpedro schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:28:
Heb bericht van UPS zelf dat ie morgen al geleverd gaat worden.
Weet iemand of de datum hetzelfde blijft als ik dit aanpas naar bezorgen op een access point?
Zit dus wel risico aan, maar als je dat nu al doet, zie ik niet in waarom het gelijk dag erop moet worden. Let wel: UPS wil die dingen zsm weer uit het magazijn hebben. Kost een hoop opslagruimte.
Heb ik zojuist gedaan. De verwachte bezorgdatum bleef in eerste instantie staan op morgen, heb alleen nog geen definitieve bevestiging en zie nu dit:eggsforpedro schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:28:
Heb bericht van UPS zelf dat ie morgen al geleverd gaat worden.
Weet iemand of de datum hetzelfde blijft als ik dit aanpas naar bezorgen op een access point?
/f/image/8iXbredi341vN77KGuNDphGJ.png?f=fotoalbum_large)
Het blijft dus een gok, maar als je het op tijd aan past denk ik dat het wel goed komt. Bij PostNL maakt het meestal niet uit in ieder geval. Met UPS heb ik weinig ervaringen.
XBL / PSN: Larentix
Verwijderd
Daar springen ze stuk voor stuk uit hun Zeeman panty omdat hun PlayStation 5 één dag later is...
Larentix, als je nog een update hebt over een eventuele nieuwe datum dan hoor ik het graag. Dan weet ik of ik m'n bezorging ga aanpassen of niet.
XBL / PSN: Larentix
Kon jij niet een xbox ophalen bij MM? Straks dubbel gelukMartijn2307 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:44:
T&T werkt nog niet bij mij. Meer mensen last van? Overigens wel een bevestiging gehad
Hier wel al info, maar hij is nog niet bij ups. Wel gescand maar nog geen leverdatum bij ups zelfMartijn2307 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:44:
T&T werkt nog niet bij mij. Meer mensen last van? Overigens wel een bevestiging gehad
Bij mij is het precies hetzelfde gegaan. Succes iedereen!Larentix schreef op donderdag 19 november 2020 @ 17:57:
Ook bij mij is de verzendbevestiging binnen! Hoe mijn order verlopen is:Dat er helemaal geen stock zou zijn, zoals eerder vandaag werd geplaatst, is dus duidelijk onzin. Ik hoop voor iedereen die gisteren heeft kunnen bestellen dat er snel een verzendbevestiging komt!
- 18/11 om 17:49 uur besteld in de Italiaanse MS store met CC, direct orderbevestiging.
- Gisteravond ergens na 20:00 uur verdween de 'Annuleren' knop.
- Zojuist om 17:21 uur verzendbevestiging ontvangen.
- Op mijn MS account staat nu de T&T van UPS (doet het overigens nog niet), verwachte levering 23/11.
- Onder 'Apparaten' staat nu mijn XSX inclusief serienummer.
Is inmiddels niet meer mogelijk...Gommerdiegasser schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:53:
hoe kan je dan bij de poolse ms bijvoorbeeld orderen die kleine hier zeurt de oren van mn kop
Het met geduld afwachten en die sites in de gaten houdenGommerdiegasser schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:57:
oh jammer geen andere mogelijkheid dan ?
OMG, het lijkt echt te gaan gebeuren. Verzendbewijs nu ook binnen van MS NLcvs79 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 17:49:
hier ook nog niks. gisteren besteld om 17.21. Wel in behandeling nog steeds
Zorg dat je in de Whatsapp groep komt. Via die weg hebben de meesten gisteren geluk gehad, ik zelf ook. Een aantal Tweakers hier kan je een DM sturen met de link, ik weet niet meer precies wie maar als je even zoekt kan je het vast vinden.Gommerdiegasser schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:57:
oh jammer geen andere mogelijkheid dan ?
XBL / PSN: Larentix
Carnavalmarkt.nl - Gratis adverteren met carnaval- en feestartikelen
[ Voor 8% gewijzigd door Twixrol op 19-11-2020 19:12 ]
Naja zie het zo, als iedereen gaat chatten gaan mensen die app niet meer als belangrijk zien. En je wilt juist wel dat mensen alert zijn op het moment als juist in die groep wordt geappt.Twixrol schreef op donderdag 19 november 2020 @ 19:09:
De groep zou een stuk beter zijn als we ook gewoon normaal een link kunnen sturen of een goeie tip kunnen achterlaten. De groep het alert alleen je mag niet chatten, beetje vreemde toestand. Ik snap ook echt wel dat een foto van een krat bier ook geen zin heeft..
Er is ook een andere Whatsapp groep waar je wel mag chatten om de verloop van gedane bestellingen te bespreken.
Same here, wel T&T, pakket nog niet in handen van UPS. Bezorgdatum staat op morgen.Richard89 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:54:
[...]
Hier wel al info, maar hij is nog niet bij ups. Wel gescand maar nog geen leverdatum bij ups zelf
Ben benieuwd

YesLarentix schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:47:
@eggsforpedro zal ik doen. Ik denk alleen wel dat hoe verder je pakket het proces in gaat, hoe groter de kans wordt dat het aanpassen van de bezorging vertraging oplevert. Mocht ik hem niet morgen krijgen dan is dat voor mij geen ramp, heb al meer dan een week moeten wachten sinds launch dus wat vertraging kan er wat mij betreft ook wel bij, ik weet dat ie onderweg is en dat vind ik het belangrijkste
Bedankt voor de tip! Zojuist gedaan. Wel voor de zekerheid Europeese gedaan ipv Braziliaanse.Tiesdenh schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:18:
- XBX Series X Besteld op MS Polen rond 19:19 (18/11) via Paypal.
- Direct een bevestiging mail van zowel Paypal als MS.
- Zojuist om 17:22 een verzend label met UPS t&t ontvangen met als 23/11 als datum.
Ben benieuwd!
Voor mensen die nog een leuk trucje willen uithalen met 3 jaar xbox live voor €90 (en 3 jaar gamepass voor €1)
https://www.techtastic.nl...dkoop-aanbieding-90-euro/
Ook gisteravond gedaan en hoef pas in 2023 weer te verlengen! (Je kan max 36 maanden live hebben, dus let even op dat je niet al live hebt en je gelijk voor 3jaar besteld)
Blijft cheap ass gamen ehT-bone88 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 19:18:
[...]
Bedankt voor de tip! Zojuist gedaan. Wel voor de zekerheid Europeese gedaan ipv Braziliaanse.
Kan iemand mij ook toevoegen?cindy78 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 19:27:
Waar kan ik link vinden voor whatsapp groep of kan iemand mij toevoegen?
Ik heb ook interesse. De link in dit topic werkt niet meer.cindy78 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 19:27:
Waar kan ik link vinden voor whatsapp groep of kan iemand mij toevoegen?
Nope, alleen label gescand, staat zodra hij bij ups is ik een leverdatum kan zienCas schreef op donderdag 19 november 2020 @ 19:26:
Helaas kan ik niet zien wanneer de verwachte leverdatum is via UPS. Kunnen jullie dit toevallig via My Choice wel zien? Ik heb helaas pas vorige week mijn adres toegevoegd en nog geen verificatiecode ontvangen.
Graag aangeven of je Alert wil of Aftercare Na Bestelling
Ah oke, dan weet ik dat ik daar even op moet wachtenRichard89 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 19:32:
[...]
Nope, alleen label gescand, staat zodra hij bij ups is ik een leverdatum kan zien
Verwijderd
Eerst nog wat werken tot 16u
Na lang twijfelen toch maar voor de xbox series X gegaan i.v.m. Ultimate gamepass en deels omdat de videokaarten gewoon niet te leveren zijn, dus dat wordt een project voor volgend jaar of wellicht het jaar daarop.
Zoals het er nu voorstaat komt mijn xbox series X 1 dezer dagen; besteld via microsoft Polen en vandaag de melding gekregen dat het label gescand is. Heb wel via paypal betaald, maar die dat er nog niks van mijn rekening afgeschreven is? Lijkt mij dat dat met de vertraging van de bank te maken heeft? Het bedrag is al wel gereserveerd door PayPal.
Enfin, ik denk dat alles wél goedkomt en wil toch iedereen even bedanken die zich hier de afgelopen dagen/weken heeft ingezet. Wellicht ben ik dan 1 van de gelukkige die toevallig net op het juiste moment keek en meteen de bestelling kon plaatsen.
Maar nogmaals bedankt iedereen!
Correctie, UPS geeft nu aan dat hij morgen afgeleverd wordt 🤗CXNeXo schreef op donderdag 19 november 2020 @ 17:26:
Ook hier de bevestiging dat hij verzonden is. Tot 10 minuten geleden stond hij nog in pending. Nooit een bevestigingsmail gehad. Besteld in NL shop via CC.
Komt maandag binnen
MCSE on Windows 2003 & VMware Certified Professional
Verwijderd
Je doet je naam eer aanMooraalkikker schreef op donderdag 19 november 2020 @ 19:50:
Hier ook een stille lezer.
Na lang twijfelen toch maar voor de xbox series X gegaan i.v.m. Ultimate gamepass en deels omdat de videokaarten gewoon niet te leveren zijn, dus dat wordt een project voor volgend jaar of wellicht het jaar daarop.
Zoals het er nu voorstaat komt mijn xbox series X 1 dezer dagen; besteld via microsoft Polen en vandaag de melding gekregen dat het label gescand is. Heb wel via paypal betaald, maar die dat er nog niks van mijn rekening afgeschreven is? Lijkt mij dat dat met de vertraging van de bank te maken heeft? Het bedrag is al wel gereserveerd door PayPal.
Enfin, ik denk dat alles wél goedkomt en wil toch iedereen even bedanken die zich hier de afgelopen dagen/weken heeft ingezet. Wellicht ben ik dan 1 van de gelukkige die toevallig net op het juiste moment keek en meteen de bestelling kon plaatsen.
Maar nogmaals bedankt iedereen!
Heb je uberhaupt de moeite genomen om het artikel te lezen. Alle info staat er letterlijk in.Legofan33334 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 19:47:
Werkt die truc ook als je al een account hebt. Kan ik dan ook de Europese kiezen?
Gistermiddag 17:00 besteld en betaald met Ideal bij MS. Zonder emailbevestiging. Pas vandaag 17:20 bevestigingsmail gehad. Daarna 18:43 mail van UPS met levering morgenmiddag.
Dus op zich best snel, maar was geruster geweest als ze meteen de order hebben bevestigd.
Je antwoord:eggsforpedro schreef op donderdag 19 november 2020 @ 19:17:
[...]
YesIk kan ook wachten, maar vind het fijn als het pakket zo kort mogelijk onderweg is.
/f/image/uaLEZPNrMdPVGJT6dDuFokZP.png?f=fotoalbum_large)
Bezorging aangepast naar access point en nog steeds morgen verwacht
XBL / PSN: Larentix
Ja ik heb het gelezen maar het was mij niet duidelijk of je ook een Europees 3 jaar gold kon afsluiten.midego schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:01:
[...]
Heb je uberhaupt de moeite genomen om het artikel te lezen. Alle info staat er letterlijk in.
NiceLarentix schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:02:
[...]
Je antwoord:
[Afbeelding]
Bezorging aangepast naar access point en nog steeds morgen verwacht
Hoe kunnen ze het nog duidelijker verwoorden?Legofan33334 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:03:
[...]
Ja ik heb het gelezen maar het was mij niet duidelijk of je ook een Europees 3 jaar gold kon afsluiten.
Punt 1:
Koop drie Braziliaanse Xbox Live Gold-abonnementen bij CDKeys.com (afhankelijk van de duur van je huidige abonnement). Ga je liever voor een Europees Xbox Live Gold-abonnement dan kun je hier terecht (in dat geval kun je stap 2 en 3 overslaan).
Waarom zou je dan een Braziliaanse nemen?midego schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:05:
[...]
Hoe kunnen ze het nog duidelijker verwoorden?
Punt 1:
Koop drie Braziliaanse Xbox Live Gold-abonnementen bij CDKeys.com (afhankelijk van de duur van je huidige abonnement). Ga je liever voor een Europees Xbox Live Gold-abonnement dan kun je hier terecht (in dat geval kun je stap 2 en 3 overslaan).
Goedkoper...Legofan33334 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:07:
[...]
Waarom zou je dan een Braziliaanse nemen?
Meine geuten, heb je echt de moeite genomen om ook op de linkjes te klikken.Legofan33334 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:07:
[...]
Waarom zou je dan een Braziliaanse nemen?
We verwachten op Tweakers wel een beetje zelfstandigheid.
BR: €33.89 per kaart
EU: €45.19 per kaart
x 3 = geld besparen.
Oh zo nee ik heb alleen het artikel even vluchtig doorgelezen. Excuses maar alsnog bedankt voor de infomidego schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:08:
[...]
Meine geuten, heb je echt de moeite genomen om ook op de linkjes te klikken.
We verwachten op Tweakers wel een beetje zelfstandigheid.
BR: €33.89 per kaart
EU: €45.19 per kaart
x 3 = geld besparen.
Had je al is eerder omgezet naar ultimate?Tiesdenh schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:18:
- XBX Series X Besteld op MS Polen rond 19:19 (18/11) via Paypal.
- Direct een bevestiging mail van zowel Paypal als MS.
- Zojuist om 17:22 een verzend label met UPS t&t ontvangen met als 23/11 als datum.
Ben benieuwd!
Voor mensen die nog een leuk trucje willen uithalen met 3 jaar xbox live voor €90 (en 3 jaar gamepass voor €1)
https://www.techtastic.nl...dkoop-aanbieding-90-euro/
Ook gisteravond gedaan en hoef pas in 2023 weer te verlengen! (Je kan max 36 maanden live hebben, dus let even op dat je niet al live hebt en je gelijk voor 3jaar besteld)
Volgens mij kan UPS ook op zaterdag leveren, althans zo staat het op hun website.Richard89 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:24:
Weet iemand of je nog kans hebt op levering morgen als ups het pakketje nog niet heeft? Maar alleen het label is gescand? Morgen of maandag maakt natuurlijk niet veel uit, ben al lang blij, maar toch benieuwd of ik nog kans heb op een levering morgen
Zodra die hier is zal ik wel even hier neetzetten mocht iemand em willen overnemen in de buurt van Ede (en anders gaat die retour).
Nee was voor mij ook de eerste keer.. Is helemaal geluktBigDay schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:21:
[...]
Had je al is eerder omgezet naar ultimate?
Heb je wel eens iets bij bijvoorbeeld Bol besteld? Dan weet je dat pakketten soms pas diep in de nacht worden aangeleverd en verwerkt en toch nog op tijd worden afgeleverd. Als UPS morgenvroeg nog steeds niets heeft ontvangen dan weet je genoegRichard89 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:24:
Weet iemand of je nog kans hebt op levering morgen als ups het pakketje nog niet heeft? Maar alleen het label is gescand? Morgen of maandag maakt natuurlijk niet veel uit, ben al lang blij, maar toch benieuwd of ik nog kans heb op een levering morgen
Haha ja klopt! Idd dubbel gelukTiesdenh schreef op donderdag 19 november 2020 @ 18:51:
[...]
Kon jij niet een xbox ophalen bij MM? Straks dubbel geluk
Haha, uiteraard. Alleen bijna nooit met UPS, vandaar mijn vraag 😄Timmy schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:36:
[...]
Heb je wel eens iets bij bijvoorbeeld Bol besteld? Dan weet je dat pakketten soms pas diep in de nacht worden aangeleverd en verwerkt en toch nog op tijd worden afgeleverd. Als UPS morgenvroeg nog steeds niets heeft ontvangen dan weet je genoeg
Haha bol.com. Rrrright die maken op voorhand al labels aan en geeft Postnl de schuld ...Timmy schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:36:
[...]
Heb je wel eens iets bij bijvoorbeeld Bol besteld? Dan weet je dat pakketten soms pas diep in de nacht worden aangeleverd en verwerkt en toch nog op tijd worden afgeleverd. Als UPS morgenvroeg nog steeds niets heeft ontvangen dan weet je genoeg
Ah ok, mijn GPU is verlopen en ik wil dit truukje ook doen, maar ik heb al eerder omgezet naar GPU voor 1 euro. Weet iemand hoe ik dat kan fixen in mijn situatie?Tiesdenh schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:35:
[...]
Nee was voor mij ook de eerste keer.. Is helemaal gelukt
Probeer een account te maken bij UPS om afleveradres te wijzigen aan UPS point, maar dat lukt niet...
Het kost je dan 12,99 om het om te zetten.BigDay schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:40:
[...]
Ah ok, mijn GPU is verlopen en ik wil dit truukje ook doen, maar ik heb al eerder omgezet naar GPU voor 1 euro. Weet iemand hoe ik dat kan fixen in mijn situatie?
Verwijderd
Zaterdag zou perfect zijn.
Zin in!
[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 19-11-2020 20:56 ]
Werkt dit trucje met 12.99 ook dan? Mijn GPU van 2 jaar loopt bijna af. €1,- al gebruiktApfelMoes schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:48:
[...]
Het kost je dan 12,99 om het om te zetten.
Als je ultimate verlopen is kan je al je gold weer omzetten naar ultimate voor 12,99. Heb dit zelf 5 november nog gedaan.Paver89 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:57:
[...]
Werkt dit trucje met 12.99 ook dan? Mijn GPU van 2 jaar loopt bijna af. €1,- al gebruikt
Als je het zekere voor het onzekere wil nemen, maak je toch gewoon een nieuw account? Maak je dat het hoofdaccount en je huidige account als soort van secondary? Dan deel je je game pass ultimate met je secondary account vanaf je nieuw gemaakte hoofdaccount.Paver89 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:57:
[...]
Werkt dit trucje met 12.99 ook dan? Mijn GPU van 2 jaar loopt bijna af. €1,- al gebruikt
Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar lijkt mij logisch dat het werkt.
Ik denk trouwens niet dat dit het goede topic is voor je vraag, wellicht het game pass topic proberen?
Ik was net laat met een bevestiging dat ik hem kreeg en nu net krijg ik de melding dat die morgen komt.Legofan33334 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:48:
Mijne komt denk ik maandag maar hele stille hoop dat die misschien morgen komt.
Denk dat zij dus nog bezig zijn.
ja, gaat vanzelf, je wordt een keer gecharged voor 12,99 en dan staat verlengdatum op nov 2023.Paver89 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 20:57:
[...]
Werkt dit trucje met 12.99 ook dan? Mijn GPU van 2 jaar loopt bijna af. €1,- al gebruikt
had al eerder de actie van 1 euro gedaan op me pc voor ultimate, maar het werkt nog steeds.
Wanneer besteld? Ik heb hem toen geanulleerd, maar nu weer spijt vanethereal81 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 21:16:
Ik krijg ook zojuist het bericht dat de Xbox morgen komt. Poolse MS store, CC betaald. Hoeraaaa!

Ik denk dat de meesten hem gisteren tussen 17.00-19.30 besteld hebben en de meesten hiervan hebben vandaag een mail gekregen met shipment.Beakzz schreef op donderdag 19 november 2020 @ 21:18:
[...]
Wanneer besteld? Ik heb hem toen geanulleerd, maar nu weer spijt van. Alleen als ik de link volg om hem te kopen op de Poolse site dan kom ik weer op de Nederlandse site terecht. Zelf met een privé tab. Hoef toch geen VPN aan te zetten?
Geen VPN gebruikt, maar is nu uitverkocht.
Ok duidelijk. Nou dan gaan we maar weer jagenVenzio schreef op donderdag 19 november 2020 @ 21:20:
[...]
Ik denk dat de meesten hem gisteren tussen 17.00-19.30 besteld hebben en de meesten hiervan hebben vandaag een mail gekregen met shipment.
Geen VPN gebruikt, maar is nu uitverkocht.
Ik dacht eerder, maar blijkbaar om 18:19 zie ik net!Beakzz schreef op donderdag 19 november 2020 @ 21:18:
[...]
Wanneer besteld? Ik heb hem toen geanulleerd, maar nu weer spijt van. Alleen als ik de link volg om hem te kopen op de Poolse site dan kom ik weer op de Nederlandse site terecht. Zelf met een privé tab. Hoef toch geen VPN aan te zetten?
Komt goed denk dat velen hun bol bestelling annuleren.Beakzz schreef op donderdag 19 november 2020 @ 21:22:
[...]
Ok duidelijk. Nou dan gaan we maar weer jagen
Verwijderd
Breed begrip, iemand die weet wanneer dat is bij ups? 'savonds laat?
Edit: zo te zien tot uurtje of 7.
[ Voor 16% gewijzigd door Verwijderd op 19-11-2020 21:55 ]
Ze bedoelen voor het einde van de dag. Alsin ze geven geen tijds indicatie.Verwijderd schreef op donderdag 19 november 2020 @ 21:53:
Morgen, by end of day.
Breed begrip, iemand die weet wanneer dat is bij ups? 'savonds laat?
Tussen 11.15 en 15.15
Afhankelijk van waar je woont. UPS is meestal wel vroeg.Verwijderd schreef op donderdag 19 november 2020 @ 21:53:
Morgen, by end of day.
Breed begrip, iemand die weet wanneer dat is bij ups? 'savonds laat?
Edit: zo te zien tot uurtje of 7.
Dat is echt nergens op gebaseerd. UPS Standaard (zoals MS verscheept) is gewoon before end of day.thomas-x-1982 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 21:59:
[...]
Afhankelijk van waar je woont. UPS is meestal wel vroeg.
Dat bedoel ikmidego schreef op donderdag 19 november 2020 @ 22:19:
[...]
Dat is echt nergens op gebaseerd.UPS Standaard (zoals MS verscheept) is gewoon before end of day.
Hier ook, klopt volgens mij ook gezien de eerdere berichtenbnchander schreef op donderdag 19 november 2020 @ 22:28:
Wat is het gewicht bij jullie UPS pakket vanuit de MS store? Bij mij geeft hij 6.5 KG Klopt dat wel?
Hier ook. de Xbox weegt al 5kg, zonder controller ed.bnchander schreef op donderdag 19 november 2020 @ 22:28:
Wat is het gewicht bij jullie UPS pakket vanuit de MS store? Bij mij geeft hij 6.5 KG Klopt dat wel?
Wij zijn hier aan het verhuizen, gelukkig al veel gedaan. Ga morgenvroeg het bed van de zoon nog wegbrengen en dan wachten maar. Kan de vriendin gaan poetsen in het nieuwe huisLegofan33334 schreef op donderdag 19 november 2020 @ 22:32:
Hoop wel op een tijd anders moet mijn vriendin heel de dag thuis blijven.
De datum op de Microsoft site past zich niet aan, daar staat bij mij ook nog de 23e. Maar als je de TnT in de UPS app aanzet kan je de daadwerkelijke actuele datum zien (bij mij 20e).mrstylo schreef op donderdag 19 november 2020 @ 22:36:
Geschatte leverdatum staat 23 nov, maar heb wel een UPC code. Wat is jullie ervaring daarin? Komt het toch morgen?
UPS T&T binnen, geplande levering voor vrijdag, vanuit Eindhoven naar BE.

Na jaren playstation over naar xbox.
Ik las dat MS de apparaten al toevoegt aan je account? Iemand dit al gehad?
Om dit topic leesbaar te houden graag de volgende regels in acht nemen:
• Geen discussies over scalping, meerdere orders plaatsen en doorverkoop met woekerprijzen.
• Vraag & Aaanbod op het forum is overal verboden, dus ook hier.
• Vermelden dat je meerdere bestellingen hebt lopen ('patsen') is niet de bedoeling.
• Bedelen / vragen / ruilen valt ook onder Vraag & Aaanbod.
• Geen rants naar elkaar, webwinkels, klantenservicemedewerkers, pakketbezorgers, etc.
• Geen discussie over het beleid van externe bots, Discords, Telegramgroepen.
• Houd het ontopic: mensen posten en lezen dit topic om up-to-date te blijven over levertijden en willen die discussie graag zo houden. Al het andere kan prima op de rest van het forum.
Bij problemen met levering/shipping neem je contact op met de verkoper, niet met de bezorgdienst. Dat klinkt onlogisch, maar de verkoper (verzender) is (wettelijk) verantwoordelijk voor het proces. De verkoper start dan ook een onderzoek bij de bezorger (en niet andersom), want zij zijn immers verantwoordelijk.
![]() | Wel zin in gezellig slowchatten of offtopic kletsen? Daarvoor kun je terecht op de Tweakers Discord |
Plaats alleen pre-orders bij vertrouwde partijen. Mooie vuistregel is: Als het te mooi is om waar te zijn, is dat waarschijnlijk ook zo. Een goed begin is onze Pricewatch Shopreview