Lapa schreef op woensdag 17 juni 2020 @ 22:39:
[...]
Laten we wel wezen, TS is vrij rustig en redelijk. Het zijn vooral andere posters die pagina's vol schrijven over de juridische consequenties van een losse ketting van de zus van een tweaker en wat de moderne mens al dan niet aan vaardigheden hoort te hebben.
Dat komt ook door het feit dat de TS overwoog om de fiets binnen de 2 weken terug te sturen....
Mijns inziens een beetje misbruik maken van de rechten.
Mijn ervaring is dat een fiets na een paar honderd km toch eens nagekeken moet worden.
Er zijn altijd wat dingen die zich zetten (remmen, spaken, balhoofd, trapas,...) en er kan al eens een rammeltje optreden.
Ofwel doe je dat zelf, en klaag je niet, ofwel koop je je fiets bij een fietsenmaker, en dan is dat eerste nazicht meestal gratis.
Ik weet dat de FM het op dit moment verschrikkelijk druk hebben, dus als jij daar aan komt met je "internet" fiets om een ketting te spannen, dan denk ik niet dat die direct alles laat vallen om jou ineens van dienst te zijn voor 10€.