Ik heb ook verwachte levermaand oktober. Nog geen afleverdatum en geen kenteken. Staat nu al 8 weken op: “Planning aflevering”
Verslag Polestar gesprek twee weken geleden:
PS: Goedemiddag Polestar
Ik: Goedemiddag, met Arie van Dijk - wij hebben elkaar een tijd niet gesproken. U geeft aan in Oktober te willen leveren en de order staat nu reeds 7 weken op planning aflevering. Het lijkt me niet dat het zo lang hoeft te duren om een aflevering in te plannen, gaat alles zoals het zou moeten en gaan jullie in oktober leveren? Is er inmiddels een auto? Mijn ordernummer is: xxxx
PS: (korzelig) Met wie spreek ik?
Ik: Met Arie van Dijk – mijn ordernummer is: xxxx
PS: Ja?
Ik: Dus ik zou graag weten wat de voortgang is, zodat ik weet waar ik aan toe ben. Is er inmiddels een auto?
PS: Wat is uw ordernummer?
Ik: Mijn ordernummer is: xxxx
PS na pauze: Ja ik zie uw order voor mij.
Ik: Fijn!
PS: Wat is uw vraag?
Ik: Ik zou graag willen weten wat de status van de order en de voortgang is? Gaat u de auto leveren in de geplande maand oktober?
PS: Even wachten.
Ik: Oké.
…langdurige stilte….. heb ik nog iemand aan de lijn?
…Stilte duurt nog langer.
….Nog langer…. er gebeurt helemaal niets.
Dan ineens:
PS: Hallo?
Ik: Ja, ik ben er nog.
PS: Ja?
Ik: Mijn ordernummer is xxxx en u zou voor mij opzoeken wat de status van de order is. U vroeg mij even te wachten.
PS: Nee, u moet even wachten op de auto. Auto komt. U krijgt bericht als die er is. Nog wachten. Even wachten.
Afgelopen vrijdag wederom contact gehad met Polestar support met dezelfde vraag. Volgens de medewerker is het nu mijn schuld dat de auto nog niet geleverd is, want deze staat bij de handsoverspecialist maar is door mij niet betaald. Dan doen ze niets.
Er is mijns inziens toch duidelijk gecommuniceerd dat ik een aantal weken voor de levering een leveringsdatum en een uiterste betaaldatum krijg en ik ga echt niet even 61k overmaken als er helemaal niets bekend is of vaststaat. Ik heb een student bij een auto in een winkelcentrum zien staan – of ik even wil betalen? Ja? In geen 60800 jaar.
Vervolgens vrijdag de betreffende aflever (Volvo) dealer gebeld. Die mocht van Polestar niet met mij communiceren – maar gaf inderdaad aan dat volgens het systeem van Polestar de auto bij hem zou staan. De beste man is 2x de hele garage doorgegaan maar geen auto te vinden.
Weer contact opgenomen met Polestar en nu wel een behulpzame medewerker die mij een uur later keurig heeft teruggebeld nadat hij contact had opgenomen met Polestar zelf. De auto staat nog in Zeebrugge en is over twee uiterlijk drie weken bij de dealer. Aflevering in oktober gaat zeker lukken!
Opgelucht dat dat dus voor elkaar is springt vandaag (maandagochtend) de aflevermaand echter naar november.
☹
Ik wordt erg moedeloos van dit bedrijf en overweeg de auto nog steeds helemaal maar te laten staan. Dit wil toch niemand? En dit betreft dan alleen nog maar de communicatie!