Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nofearnl
  • Registratie: September 2012
  • Laatst online: 10-06 12:54
Mijn vraag
Op het moment volg ik een opleiding: HBO Software Engineering. Voor de opleiding dien ik in het 3e leerjaar een baan te hebben als Software Dev. Ik heb een aantal lopende sollicitaties en bij één van de sollicitaties heb ik een aanbod gekregen.

Nu ben ik benieuwd wat een junior software dev ongeveer verdiend, taal onafhankelijk? Mocht dat niet kunnen, dan ga ik met de volgende talen werken: ASP.NET / C# / Java.

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
Ik heb al rond gekeken op het internet, Indeed en andere soorten solliciteer sites. Maar ik wil graag van directe C# Dev's een antwoord, dat is toch wat betrouwbaarder.

Groetjes en alvast bedankt voor jullie reacties.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pizza_Boom
  • Registratie: Juli 2012
  • Laatst online: 25-08 12:49
Ik neem aan dat het om een parttime baan gaat? Dan zou ik de focus meer gooien op een goede en flexibele werkplek waar je veel gaat leren dan op salaris. Dat salaris komt met die bachelor wel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sharkware
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 11-09 23:07

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Outerspace
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 11:04

Outerspace

Moderator General Chat / Wonen & Mobiliteit

AFX Ghey Edition by HlpDsK

Dit is vragen naar wat een developer ongeveer zou kunnen verdienen. Zoals @Sharkware al aangeeft, daar hebben we een topic voor: Wat verdient de ICT'er / GoT'er? (deel 14). Mijn tip is om verder door te gaan waar @Pizza_Boom op hint, ga voor een goede en flexibele werkplek. Het geld komt later wel.

Zoekt nieuwe collega's (jr/sr engineers, servicedeskmedewerkers of managers in de Randstad


Dit topic is gesloten.