Nu graag oplossing gericht denken.
Het is aan de ene kant wel begrijpelijk dat Tweakers natuurlijk zegt dat je moet opletten wanneer je eigenlijk denkt, dit is wel een koopje.
Maar aan de andere kant kom je ook koopjes voorbij op meerdere sites en als er dan een naam bij staat die al geregistreerd staat sinds 2008, dan denk je, dat zit wel goed.
Dus dan mag Tweakers wel het voortouw nemen vind IK, om er voor te zorgen dat dit niet meer kan gebeuren, door gewoon een andere beveiliging in te bouwen op wat voor manier dan ook.
Het lijkt me voor Tweakers ook een goede zaak om er voor te zorgen dat dit gedeelte van V&A in goede banen word geleid en dat de beveiliging gewoon goed is!
Dit is nu de vierde keer dat ik met aangiftes heb te maken via Tweakers, januari 2012 was de eerste keer met Niels van Bers, tweede keer met Kristof Jacobs, derde keer heb ik het geld na aangifte en een kennis van de oplichter dit zag, het geld terug ontvangen, dit is dus de vierde keer.
Om hierop terug te komen, ik vind het best wel lastig om te begrijpen dat sites als
https://www.opgeletopinternet.nl uit de lucht zijn gehaald na een aantal jaren.
Daar staat vaak veel info die je nu niet meer kunt inzien, veel oplichters vallen in herhaling en dan kun je van dit soort sites nog steeds veel info vandaan halen.
[
Voor 14% gewijzigd door
BPU Killroy op 26-12-2019 20:24
]