Toon posts:

REX 6000 vraag? "My Info" wijzigen in "Controls"

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Voor de mensen die een REX 6000 hebben....
Hoe kan ik My Info wijzigen in mijn REX 6000??
Ik heb hem pas sinds gisteren en kan het op REX.net niet vinden.

Please help me....

Verder is het wel handig om ook de website http://www.rexextras.net te vermelden (die stond nl nog niet op GoT en is wel errug waardevol voor een REX eigenaar:))

Greetz,
Stef (http://www.dizzystuff.nl)

  • Zpottr
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online

Zpottr

Henk

Dat kun je alleen via de PC doen (Mobile Desktop of Rextools?). Veel plezier met je Rex.

Zoef


Verwijderd

Topicstarter
Ik vond het zelf net ook op een site.
Thx, dat zal wel lukken...:)
Heb je zelf ook goeie ervaringen met die REX??

Greetz,
Stef

  • Devster
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-08-2025

Devster

-=+CLOUDBARISTA+=-

Op donderdag 02 augustus 2001 16:01 schreef dizzystef het volgende:
Ik vond het zelf net ook op een site.
Thx, dat zal wel lukken...:)
Heb je zelf ook goeie ervaringen met die REX??

Greetz,
Stef
Het is een fijn klein ding, als je hem gebruikt waar hij voor gemaakt is :)

Veel info is te vinden op:

http://home.san.rr.com/dawhites/rex6000/

en

http://www.rexextras.net

"The problem with internet quotes is that you can't always depend on their accuracy" ~Abraham Lincoln, 1864.


  • Yoda
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 07-11-2025

Yoda

Can you feel it?

zoals in deze topic te zien is,....heb ik ook een Rex 6000.

Ik vind hem ideaal!

Hij is super klein en errug stijlvol!
Verder vind ik hem ook erg handig in het gebruik.

Je moet geen spelletjes willen spelen,....neem dan een ipaq,....

Wat voor mij belangrijk is, is dat ie zo super klein is en gewoon wel alle functionaliteiten heeft die je wilt hebben.

-Contactpersonen
-Todo's
-Agenda
-Memo's
-Synchronisatie met Outlook (e.a.)

Dingen die dus niet kunnen
-handschrift herkenning (Zoals op een palm) echter ik heb liever een Rex 6000 vanwege zijn uiterlijk en het formaat dan bijvoorbeeld een palm m105 die dat dan weer wel kan. (maar veel groter en lelijker is)
-er zijn niet veel extra programa's voor de Rex 6000 mede door dat helaas helaas de SDK niet vrijgegeven is. (dat is wel iets wat jammer is, anders had je zelf lekker kunnen klooien >:)

Maar goed,....ik kan niet meer zonder mijn Rex :)

top apparaat.

  • AFR
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

AFR

Op woensdag 08 augustus 2001 13:27 schreef Yoda het volgende:
er zijn niet veel extra programa's voor de Rex 6000 mede door dat helaas helaas de SDK niet vrijgegeven is. (dat is wel iets wat jammer is, anders had je zelf lekker kunnen klooien >:`)
Er bestaat inderdaad geen officiele SDK voor de REX. Wel bestaat er een SDK voor de DataSlim 2 (de japanse versie van de Rex 6000) die kan worden gebruikt om je eigen applicaties te ontwikkelen voor de Rex.

De uitleg over de SDK is enkele weken terug online geplaatst (zie http://www.rexextras.net en http://home.san.rr.com/dawhites/rex6000). Resultaat: de laatste tijd zijn vele nieuwe applicaties ontwikkeld.

De Rex was voor mij al de ideale PDA, maar wordt de laatste tijd alleen maar interessanter...

  • Devster
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-08-2025

Devster

-=+CLOUDBARISTA+=-

Ik ben helaas mijn stylus kwijtgeraakt.. |:( iemand die het leren mapje niet gebruikt en die aan mij wil verkopen? :) :)

In dit topic staat een foto van het mapje... als iemand het andere hoesje (rechts op de foto) wil verkopen houd ik me ook aanbevolen :)

"The problem with internet quotes is that you can't always depend on their accuracy" ~Abraham Lincoln, 1864.


  • Zpottr
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online

Zpottr

Henk

[sneaky mode]
http://www.xircom.com/cda/page/1,1298,0-0-1_1-1307,00.html
Ik wet niet of dit nog werkt, maar het schijnt dat Rex6000 gebruikers hier ook een wallet hebben weten los te peuteren. En ik gok dat daar dan weer zo'n stylus bij zit *D

Laat het i.i.g. even weten!

Zoef

Pagina: 1