TV Meubels (Prijs/Kwaliteit) verhouding

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Greatsword
  • Registratie: Februari 2010
  • Niet online

Greatsword

"...Terra Incognita..."

Topicstarter
Ik ben me aan het oriënteren op een TV meubel voor een nieuwe woning.

Onlangs een bezoekje gebracht aan https://www.hoogebeen.nl/tv-meubels/ en was best gecharmeerd van de merken "Karat" en "Dividi" qua design.

Je kan van alles veranderen qua indeling, kleur, verlichting enz. Maar dan hebben we het al snel over prijzen tussen 2500 - 6000,-

Nu mag kwaliteit best wat van me kosten, maar dit soort prijzen had ik totaal niet verwacht en vraag me daarom af wat jullie er van vinden. Ik ben zelf helaas niet handig op dit gebied, anders zou zelfbouw een optie kunnen zijn.

Iemand ervaring met dit soort (luxe) meubels, en een beetje tevreden met de prijs kwaliteit verhouding?
Suggesties en adviezen zijn welkom.

Ter illustratie iets in deze trend:

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/VfvglwVEYNmJeU4g48oviUcs/full.jpg

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/4WrKSSTGei8UsfxQXz0MS0qu/full.jpg

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/Pd40ixk8U8cgIh5OVuQy69Zp/full.jpg

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/v12LayI8bYttBNSlWD0uEjxr/full.jpg

[ Voor 11% gewijzigd door Greatsword op 09-12-2019 16:11 ]

“…There is nothing either good or bad, but thinking makes it so…”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Señor Sjon
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 09-05 12:29
Aangezien het mooi aansluit op Post hier foto's en specs van je home cinema! Deel 49, tikje naar AUD

This is my signature. There are many like it, but this one is mine.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 12:52

FeaR

In GoT we trust

Aanvullend, check ook even Het grote Audiomeubel topic!.

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Greatsword
  • Registratie: Februari 2010
  • Niet online

Greatsword

"...Terra Incognita..."

Topicstarter
@Señor Sjon en @FeaR Bedankt, zal daar ook even een kijkje nemen, zocht al op termen als "Woonkamer" en "TV Meubel" maar kwam daar niet veel tegen.

“…There is nothing either good or bad, but thinking makes it so…”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gitaarwerk
  • Registratie: Augustus 2001
  • Niet online

gitaarwerk

Plays piano,…

Wat ik niet in alle topics zag, is natuurlijk de ikea en de tylko kasten. Misschien niet helemaal waar je naar op zoek bent, maar prijs kwaliteitverhouding is wel goed.

het meeste geld zit ‘m naar mijn mening in de afwerking. Ik vind persoonlijk dat het vrij lastig is met alle keuze om te zien waar nou echt je geld naar toe gaat. Ik heb nu een tijdelijke ikea kast, en ik ben momenteel ook zelf mijn kast aan het ontwerpen om ‘m vervolgens ook te bouwen zelf dus. Je kan ‘m ook ontwerpen en laten bouwen overigens. Ook een optie :Y)

De link die je in je startpost hebt hebben echt mooie spullen, maar het is wel aan de prijs.

[ Voor 62% gewijzigd door gitaarwerk op 09-12-2019 17:00 ]

Ontwikkelaar van NPM library Gleamy


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheKerremenke
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 13:33
De strakke design meubels die je laat zien, kun je ook vinden in Duitsland bij Otto.de bijvoorbeeld. Of het kwaliteit is durf ik niet te zeggen, totaal geen ervaringen mee. Wel 10x zo goedkoop als de prijzen die bovenstaand genoemd werden.

[ Voor 16% gewijzigd door TheKerremenke op 09-12-2019 17:11 ]

iPad 12.9 Pro 2021  iPhone 15 Pro Natural Titanium  Apple Watch Ultra 2 Black  Apple TV 4K HDR & 4K & HD  HomePods & HomePods Mini’s  AirPods Max & Pro  MagSafe  HomeKit  CarPlay


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Greatsword
  • Registratie: Februari 2010
  • Niet online

Greatsword

"...Terra Incognita..."

Topicstarter
@gitaarwerk Precies dat, voorgaande woningen ook IKEA spullen gehad, en echt niks op aan te merken gehad. Vandaar dat ik me ook zo verbaas over de prijsverschillen.

@TheKerremenke Bedankt voor de tip, zal eens een kijkje nemen.

[ Voor 17% gewijzigd door Greatsword op 09-12-2019 18:20 ]

“…There is nothing either good or bad, but thinking makes it so…”


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Marzman
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

Marzman

They'll never get caught.

Ik zou inderdaad bij Ikea kijken als je het goedkoper wilt. Er zijn wel meer van dat soort winkels maar dan heeft Ikea nog de betere kwaliteit van goedkoop tot iets duurder.

Een tvkast slijt volgens mij ook niks. Je zet daar een tv op en blijft daar verder af.

☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • JAHRASTAFARI
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 09-05 21:49
Ik heb deze van karat maar dan met de vakken geheel wit:

Afbeeldingslocatie: https://cdn.hoogebeen.nl/wp-content/uploads/2013/06/FS-125-kast-Karat-2.jpg

Je ziet direct dat dit een kwaliteitskast is en geen ikea. Je ziet het aan de lak, je voelt het. Metalen vakken die superstrak uitzien. De looks, de uitstraling.

Gaat nu al 8 jaar mee en ziet nog uit als nieuw ondanks dagelijks gebruik met kleine kinderen.

Of het de bijna 3.000 euro waard is, moet iedereen voor zichzelf uitmaken.

[ Voor 21% gewijzigd door JAHRASTAFARI op 09-12-2019 19:08 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Greatsword
  • Registratie: Februari 2010
  • Niet online

Greatsword

"...Terra Incognita..."

Topicstarter
@JAHRASTAFARI Fijn om te lezen dat je hem al 8 jaar hebt en nog steeds tevreden bent. Had jij hem destijds via een woonboulevard gekocht of speciaal zaak?

“…There is nothing either good or bad, but thinking makes it so…”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bart
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 09-05 12:13
In dit soort prijsklasse zou je ook naar Spectral kunnen kijken: https://www.spectral.nl

I'm not deaf, I'm just ignoring you.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Greatsword
  • Registratie: Februari 2010
  • Niet online

Greatsword

"...Terra Incognita..."

Topicstarter
@Bart Ziet er goed uit, zelf ervaringen mee?

“…There is nothing either good or bad, but thinking makes it so…”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bart
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 09-05 12:13
Helaas nog niet.. Het staat wel op de planning om binnenkort eens in Harderwijk te gaan kijken. Vooral de Next serie spreekt me aan door de wat "lagere" prijs (in vergelijking met de andere series). Maar ik wil eigenlijk meer dan alleen een TV-meubel, ze doen namelijk ook wandmeubels maar als je dat allemaal op gaat tellen kom je op een aardig kostenplaatje :)

I'm not deaf, I'm just ignoring you.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cumberworld
  • Registratie: Oktober 2018
  • Laatst online: 24-01-2021
.

[ Voor 99% gewijzigd door Cumberworld op 29-12-2020 01:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MazeWing
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 07:31

MazeWing

The plot thickens...

Vettigedennis schreef op maandag 9 december 2019 @ 22:25:
Mijn kledingkast is gekocht bij Otto , kwaliteit is matig maar echt een ramp zijn de bouw instructies. Een ikea kastje is goed te doen maar die kast van Otto hebben we met twee man meer dan 8 uur over gedaan. Wat een drama was dat ! Voordat we eraan begonnen hadden we zelf al wat gegoogeld en we moesten nog lachen dat anderen 6 uur over een soortgelijke kast hadden gedaan. Nou dat viel dus idd niet mee.
Ik heb laatst een kastje van de leenbakker in elkaar gezet. 2,5 uur mee bezig geweest! Als het van de IKEA was geweest was ik binnen een halfuurtje klaar.

Wat betreft dure tv-meubels; ik ben zelf ook aan het oriënteren en helaas zijn echt goede tv-meubels die diep genoeg zijn (50cm +) behoorlijk aan de prijs. Natuurlijk kun je (zeer) goedkope alternatieven vinden, echter is de kwaliteit daar ook naar. Veel goedkope alternatieven hebben niet de bouwkwaliteit van een IKEA. Die kunnen voornamelijk goedkope kwaliteit leveren omdat ze op een gigantische schaal werken.

Maar als je 2000+ wil uitgeven is custom made door een meubelmaker ook nog een alternatief. Vrienden van mij hebben over de gehele woonkamermuur een kast laten maken met daarin vakken, lades, etc. Alles ziet er super goed uit en qua kosten is het een stuk goedkoper dan een kant en klaar meubel van €6000.

MacBook Pro 16” M4 Pro | PC (Ryzen 58000X / RTX3080) | PS5 Pro | XBX | Switch | LG 77G2 | B&W 700 S2 | Nikon Z6II | iPhone 16 Pro Max | Tesla Model Y


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NiGeLaToR
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 09-05 22:54
@MazeWing ik overweeg ook een meubelmaker voor een 'tv-meubel'.
Er zijn wel wat standaard modellen te vinden die doen wat ik wil, maar het blijft een beetje zoeken en dan is het 90% wat je wilt voor écht een hoop geld. Vind zelf Spectral al heel lang heel mooi, met metaal en glas zie ik een meubelmaker weer wat minder snel doen.

Voor mij is een kast met voldoende diepte, ventilatie en de mogelijkheid om m'n center achter speakerdoek te zetten een pré. Heb nu al 9 jaar 2 lowboards van budget en das inmiddels ook echt einde oefening aan het worden.

Edit: Spectral Just Racks is betaalbaar! Voor een 160cm breed meubel met stof voor de klep kost zo'n 599,-.
https://www.spectral.nl/just-racks/

[ Voor 11% gewijzigd door NiGeLaToR op 10-12-2019 09:27 ]

Listen & subscribe to my Life as a Journey Podcast


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Luuk84
  • Registratie: Juli 2012
  • Laatst online: 08-05 15:01
Toevallig een week geleden een tv meubel samengesteld en besteld. Stuk duurder als Ikea maar ook geen 3000 euro. Het is een kastensysteem, die je doormiddel van modules samenstelt. Dit kan in een breed scala aan kleuren. Het systeem is van Cubit.

Het is een beetje een gok, omdat ze eigenlijk geen showrooms hebben (behalve in Duitsland), je besteld dus direct bij de fabrikant. Je wil toch zien wat je koopt, en daarom kan je een samplepack bestellen. Deze bestaat uit 2 modules en een heel scala aan staaltjes. Dit heeft ons overtuigd om er toch voor te gaan.
Nadelen zijn er ook, zoals bij heel veel meubels is de diepte beperkt Een grote receiver past er dus niet zomaar in. Echter heb ik een slimline model wat net zou moeten passen. De center speaker staat bij ons straks in een module met een klepje zodat deze uit het zicht kan indien deze niet in gebruik is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sluuz
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 09-05 08:35
Ik had in mijn vorige huis een meubel van Unnu. Deens, verkrijgbaar bij HiFi Klubben en de kwaliteit was wel echt goed. Handige maatvoering, openingen op de juiste plekken, deurtjes van speakerdoek. Apparatuur dus uit het zicht, maar wel te bedienen middels afstandsbediening en voldoende koeling.
Stuk duurder dan Ikea natuurlijk, maar ik vond het het toen wel waard.

PSN: Sluuz


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yucon
  • Registratie: December 2000
  • Nu online

Yucon

*broem*

Je ziet dit ook bij badkamermeubels. De prijs gaat echt waanzinnig omhoog tov ikea meubels. De kwaliteit en met name de afwerking is ook wel veel beter, maar toch vind ik het persoonlijk eigenlijk niet meer in verhouding staan.

Bij dit soort bedragen kun je trouwens ook eens gaan overwegen om eens langs een gespecialiseerde timmerman/meubelmaker te gaan.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • JAHRASTAFARI
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 09-05 21:49
NiGeLaToR schreef op dinsdag 10 december 2019 @ 09:13:
@MazeWing ik overweeg ook een meubelmaker voor een 'tv-meubel'.
Er zijn wel wat standaard modellen te vinden die doen wat ik wil, maar het blijft een beetje zoeken en dan is het 90% wat je wilt voor écht een hoop geld. Vind zelf Spectral al heel lang heel mooi, met metaal en glas zie ik een meubelmaker weer wat minder snel doen.

Voor mij is een kast met voldoende diepte, ventilatie en de mogelijkheid om m'n center achter speakerdoek te zetten een pré. Heb nu al 9 jaar 2 lowboards van budget en das inmiddels ook echt einde oefening aan het worden.
Ik heb een TV meubel op maat laten maken, kostte 1200 euro, zie ook hier:

JAHRASTAFARI in "Het grote Audiomeubel topic!"

Ook hier zeer tevreden over.

Alleen is mijn nieuwe TV zo groot (82 ipv 60 inch voorheen) dat het meubel eigenlijk nu te hoog is....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • audiojunk
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 09-05 15:47
Ooit eens gekeken bij Ikea naar die Besta kasten maar in de winkel zag het er niet uit deurtjes en laden die niet goed sluiten of scheef stonden. Dat ze dit zo durven te showen in de winkel (Amsterdam), waarschijnlijk gewoon slecht afgesteld maar het was voor mij een teleurstelling en dus ook geen interesse mee.

Metallicgear Neo micro,AMD Ryzen 7 5700G,ASUS ROG Strix B550-I Gaming, Crucial DDR4 2x8GB,PC3600, Samsung 980Pro 1 TB ,2x Seagate ST4000LM024 SATA 4TB 2.5 ,be quiet Efficient F1 350W, be quiet! Dark Rock 4

Pagina: 1