Ik ken de bolt-pattern van een Pandastoel niet, maar bij veel auto's zijn de gaten niet allemaal op hetzelfde nivo en/of onder dezelfde hoek.Theo schreef op maandag 4 november 2019 @ 20:37:
[...]
Ben ik met je eens. Ik denk ook niet dat je een stoel zo mag monteren. Maar als de stoel er toch uit gaat, en maar met vier bouten vast zit, waarom dan niet gewoon even achterstevoren monteren "omdat het kan". Wat is er mis met de 'engineering curiosity?
Soms gaat de bout b.v. de middenconsole in en aan de andere kant in de vloer. Of aan de voorkant in een framebalkje en achter in de vloer.
Kortom, schroef 'm maar los en kijk even. De kans is relatief klein dat je de gehele stoel met frame om kan draaien en terug kan plaatsen.
Je hebt meer kans dat de stoel van het slide frame af kan en dan omgedraaid kan worden, maar dan haal je jezelf wel een hele bak werk op de hals.
Dat gezegd hebbende, misschien kan je de rugleuning van de stoel demonteren zodat je de bodem overhoudt als been-steun.



