@arnoudwokkeDat gebeurde, omdat de overheid van de VS Huaweis banden met de Chinese overheid als een bedreiging ziet voor de nationale veiligheid, omdat de Chinese overheid veel spioneert in westerse landen. Bovendien heeft de VS Huawei aangeklaagd voor een overtreding van een handelsverbod met Iran, iets waarvoor de VS eerder ZTE op diezelfde lijst had geplaatst.
Tweakers zegt wederom in een huawei artikel dat de chinese overheid veel spioneert in westerse landen. Misschien toch eens tijd dat jullie met bewijs komen i.p.v beschuldigingen. Dit is net als in het huawei / KPN artikel een aanname door jullie waar jullie schijnbaar bewijs voor hebben gezien? Maar dit niet willen delen?
Als je met de vinger wilt blijven wijzen kom dan i.i.g een keer met bewijs i.p.v de horde achterna de lopen als een schaap.
[ Voor 8% gewijzigd door HKLM_ op 28-05-2019 08:32 ]
Cloud ☁️