Is dat zo'n slechte systeembeheerderbak die ze bij elk bedrijf hebben en waar ze dan een kabel uit trekken en je bij je werkplek er achter komt dat hij kapot is. Gooi's weg als het kapot is man! (Aan alle systeemheerders van aarde, behalve die ene die dat niet doet. hah.)
OnT:
Zelf hou ik van 'rails' systemen waar alle kabels dan in hangen in een rij.
edit: Ik heb ook wel eens oort kapstokken gezien voor dat soort systemen. Best wel slick maar wel altijd in het zicht en neemt ruimte in. Maar je hoeft nooit te graven, je trekt ze gewoon uit de rails. Ik zal even zoeken of ik iets kan vinden.
dit:
De kapstok versie kan ik niet vinden maar die heb het een keer gezien op de MTS/HTS of bij een bedrijf waar ik heb gewerkt dus ze moeten bestaan. Maar ik twijfel nu of het misschien gewone kapstokken waren.
In elk geval geeft het sluif-systeem uit foto1 aan welke manier van ophangen ik bedoel
[
Voor 52% gewijzigd door
MrMonkE op 12-04-2019 14:12
. Reden: van alles en nog wat ]