Proef of noodgeval met zakenjet?

Pagina: 1
Acties:
  • 1.332 views

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ElineK
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 21-08 19:00
Vrijdagavond werd mijn aandacht gewekt door een vliegtuig dat laag in een vreemde richting vloog. Ik heb het gevolgd op flightradar.
Het ging om een C550 (Cessna zakenjet). Hij is gestart op Schiphol en maakte vrijwel onmiddellijk weer rechtsomkeer. Maakte 3 keer aanstalten om te landen op de Polderbaan, vloog eroverheen, en landde uiteindelijk op de oostbaan. Was dit een proefvlucht of een noodgeval? Een proefvlucht lijkt mij wat vreemd op Schiphol op een druk tijdstip. (rond 22 uur 's avonds) Op de nieuwssites en Twitter kan ik er niets over vinden. Weet iemand hier meer van?

Afbeeldingslocatie: https://pbs.twimg.com/media/D224FQDXcAUg5XL.png

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Flyer9511
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 08-09 12:12
Dit is bijna zeker de PH-LAB van het NLR. Kan een testvlucht voor systemen van Schiphol zijn maar dat ook training of test van de systemen aan boord van dit toestel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yor
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 09-09 22:56

Yor

Yor1313#2571

Flyer9511 schreef op zaterdag 30 maart 2019 @ 06:41:
Dit is bijna zeker de PH-LAB van het NLR. Kan een testvlucht voor systemen van Schiphol zijn maar dat ook training of test van de systemen aan boord van dit toestel.
Lijkt er inderdaad op:

https://planefinder.net/f...-29T21:10:00.000Z/speed/1

http://yor.minitroopers.com


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Standaard test van de ILS op die baan. Gebeurt elke paar maanden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

PWM

Deze had mooi hier in gekund :)

Vliegen, Techniek en achtergrond

Dit topic is gesloten.