Volgens mij betekent een 'Standaard' toetsenbord eentje waarbij je je niet moet afvragen hoe die 'onder de moterkap' werkt. Met andere woorden, het is zo goedkoop mogelijk geproduceerd.
Wat TERW_DAN zegt, een toetsenbord uitzoeken is heel persoonlijk. Ik zweer bij blauwe (prive) of bruine (op de zaak) mechanische toetsen. (Meer info:
Het grote mechanische toetsenborden topic ) Dan moeten mijn vingers tenminste iets doen voor de kost. En ik vind het heerlijk typen. Het 'standaard' ramplankje waar de baas op mijn eerste werkdag mee aan kwam heb ik dan ook netjes terug gegeven en mijn eigen toetsenbord neergezet. Net als de muis overigens.
Ik werk namelijk continu met toetsenbord en muis dus mogen ze wel comfortabel zijn. En dat ik ze zelf moet bekostigen dat neem ik dan maar op de koop toe.
[
Voor 5% gewijzigd door
RiDo78 op 22-07-2018 15:32
. Reden: linkje toegevoegd. ]