MS Feedback Vorige deel Overzicht

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Daedalus
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Daedalus

Moderator Apple Talk

Keep tryin'

Topicstarter
Mede-auteurs:
  • Whieee
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22-06 19:06

Whieee

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 22-06 16:30

Hoedje

Welkom in het Macs & Software (MS) feedback topic!

Het beleid in MS is voornamelijk een éénrichtingssysteem: het wordt opgesteld door ons moderators aan de hand van de forumbreedbeleid en onze eigen visie op hoe MS zou moeten zijn. Vervolgens zijn wij ook degene die dit beleid uitvoeren, om er voor te zorgen dat Macs & Software binnen die visie blijft.

Dit topic dient als klankbord, een plek om feedback te leveren op het beleid en de uitvoering daarvan. Je kunt hier terecht met kritiek, maar ook met suggesties en ideeën. In het kort, de volgende zaken:
  • Policy discussie
  • Moderator feedback
  • Algemene vragen en ideeën met betrekking tot MS
Het is daarbij uitdrukkelijk niet de bedoeling hier te reageren over de volgende zaken:
  • Oneens met een actie van een moderator. Daarvoor kun je zoals altijd contact opnemen met de moderator in kwestie via DM, e-mail of IM.
  • Dit topic niet bedoeld als een alternatief voor de topicreport functie.
We zien hier graag inhoudelijke discussies over algemene zaken betreffende MS.

“You know what I've noticed Hobbes? Things don't bug you if you don't think about them. So from now on, I simply won't think about anything I don't like, and I'll be happy all the time!” | 宇多田ヒカル \o/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • obimk1
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 25-04 08:53
Hallo,

Had een topic aangemaakt over objective-see.

Werd verwezen naar: Onmisbare tools & software voor Mac OSX Deel 7

Is het misschien handig om hier een "sticky" topic van te maken voor dit forum?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 22-06 16:30
Laten we kijken hoe het topic loopt, maar over het algemeen gebruiken we sticky topics alleen voor mededelingen, FAQ’s en het feedback topic.

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."