smf 2.0 shoutbox settings hulp gezocht .

Pagina: 1
Acties:
  • 303 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hasselt
  • Registratie: April 2013
  • Laatst online: 12-04-2023
hallo ik heb een probleem met de shoutbox die niet zichtbaar is voor gewone leden ,Beheerders en moderators kunnen de chatbox wel zien en reageren maar de rest niet , Die krijgen een wit beeld als ze op de directe knop drukken om naar de chatbox/shoutbox te gaan .

de versies die ik allemaal gebruikt luid als volgt :

Versie-informatie:
Forumversie: SMF 2.0.15 (meer details)
Huidige SMF-versie: SMF 2.0.15
GD-versie: bundled (2.1.0 compatible)
Databaseserver: MySQL
MySQL-versie: 5.6.38
PHP: 5.6.32
Serverversie: Apache/2

Afbeeldingslocatie: http://i67.tinypic.com/es9n54.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i65.tinypic.com/30t2kp1.jpg

de chatbox werkt wel gewoon zoals je ziet , maar bij andere leden is de chatbox niet tezien .

weet iemand hoe dit op te lossen want ik heb al veel tuts gevolgt op youtube maar kom er niet uit ,Ik heb het maar hier geplaatst want kon niet vinden waar ik dit moest posten .

[ Voor 5% gewijzigd door hasselt op 09-01-2018 17:19 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Spinal
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 29-09 15:25
De screenshot is erg klein dus ik kan het niet goed lezen, maar zo te zien moet je de shoutbox nog installeren?

Full-stack webdeveloper in Groningen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hasselt
  • Registratie: April 2013
  • Laatst online: 12-04-2023
Spinal schreef op dinsdag 9 januari 2018 @ 13:56:
De screenshot is erg klein dus ik kan het niet goed lezen, maar zo te zien moet je de shoutbox nog installeren?
de shoutbox had ik al geinstaleerd , en toen weer ongedaan gemaakt omdat die alleen bij moderators werkt en bij de beheerder ik dus .

ook de permissies staan wel goed na mijn weten , gewone leden hebben toegang als die zichtbaar zou zijn voor hun dus dat is het ook niet .

fotos zijn aangepast en wat groter .

[ Voor 3% gewijzigd door hasselt op 09-01-2018 17:20 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
hasselt schreef op dinsdag 9 januari 2018 @ 13:05:
weet iemand hoe dit op te lossen want ik heb al veel tuts gevolgt op youtube maar kom er niet uit
...maar vervolgens geef je amper/niet aan wat je dan al geprobeerd/gezocht/gevonden hebt etc.
hasselt schreef op dinsdag 9 januari 2018 @ 13:05:
Ik heb het maar hier geplaatst want kon niet vinden waar ik dit moest posten .
En daarom staat Waar hoort mijn topic? zo mooi te prijken bovenaan Programming ;) Maar begin eens bij 't begin: heb je al eens gekeken in de (server)logs?

In dit forum hebben we 't over zélf maken/programmeren etc. Dit is niets meer dan een supportvraag en voor supportvragen kun je 't beste aankloppen bij de makers (van danwel de plugin danwel 't platform waarvoor je de plugin wil gebruiken). Los daarvan zijn de screenshots die je post verre van leesbaar en moest er nét geen loep aan te pas komen om dingen te kunnen lezen. Ik zie alleen niet wat je screenshots zouden toevoegen aan het topic want er staat werkelijk he-le-maal niets interessants op :?

Either way; dit is geen voer voor de Devschuur® (misschien iets voor ergens in Softe goederen) maar mocht je besluiten een nieuw topic te openen (en dat kan/mag hoor!), hanteer dan wel onze Quickstart a.u.b.

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Dit topic is gesloten.