• ThinkPad
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 12:01
Ik heb hier iets soortgelijks. Heb van die clusterverlichting met microgloeilampjes in de kerstboom:
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/6zg0SUpZaaDNTX6XFN0lL0uo/full.jpg

2 snoeren met elk iets van 768 lampjes. Elk snoer trekt 50W, dus als de kerstboom aan staat gebruikt hij ruim 100W :X Je hebt ze tegenwoordig ook met LED zie ik.

Verbruik valt bij mij mee, ik schakel de kerstboom via m'n domotica in zodra we thuis zijn + donker is. In de praktijk staat hij dus hoogstens 5 uurtjes (17:00 - 22:00) op een dag aan. Voor die twee weken per jaar vind ik dat nog te overzien en die kleine lampjes zien er wel prachtig uit :)

Zo'n lichtslang hakt er wel wat meer in, zeker aangezien dat soort verlichting vaak de hele nacht brand.

P.S. Je kunt op de site van Gamma ook reviews schrijven, misschien een idee om daar even te vermelden dat dit beest 300W slurpt :P ?

P.P.S. Topictitel iets duidelijker gemaakt ;)

[ Voor 17% gewijzigd door ThinkPad op 19-12-2017 11:50 ]


  • leonbong
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 08:35
Verdomd maar eens de kerstverlichting in de tuin uitgezet en op mijn slimme meter app gekeken.
Scheelt 300W eigenlijk een best dure hobby. Ik zet het niet uit als ik slaap zit wel op schemerschakelaar dus tijdens het korte daglicht van de winter staat het uit.

+/- 18 uur per dag aan á 300W = 1,35€ (25ct/kWh)

Lichtslang
Afbeeldingslocatie: https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1KwQFPVXXXXayXpXXq6xXFXXXg/50-STKS-PARTIJ-200LED-5-M-gordijn-ijspegel-kerstverlichting-Tuin-lamp-Xmas-Wedding-Party-Decor-Sneeuwen.jpg_640x640.jpg
Plus 4 figuren dit soort dingen ongeveer
Afbeeldingslocatie: http://www.professionelekerstverlichting.nl/wp-content/uploads/2015/07/Klein-kerstmotief-vallende-ster1.jpg

[ Voor 19% gewijzigd door leonbong op 19-12-2017 19:05 ]

Pagina: 1