Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 600543

Topicstarter
Er is iets vreemds aan de hand met mijn Onedrive. Ik kan gewoon vanuit Office (of andere Microsoft-applicaties) naar Onedrive schrijven en daaruit laden. Echter, er zijn ook vreemde dingen aan de hand:
  • Het Onedrive-icoontje rechtsonder in de taakbalk is bij mij afwezig.
  • Ik heb al meerdere malen geprobeerd Onedrive opnieuw te installeren, al dan niet na de oude versie te hebben ge-deinstalleerd. Ook de installatie gaat, denk ik, niet goed. Ik heb het setup-bestand van de Microsoft-site gedownload. Als ik Onedrive dan installeer, komt er wel een "lopende" balk in beeld die de status van de installatie weergeeft, maar als die balk "vol" is, verdwijnt hij en gebeurt er verder niets meer. (Ik kan dan dus bijvoorbeeld geen username/wachtwoord ingeven en ook geen map kiezen die Onedrive moet gebruiken. Met name het username/wachtwoord ingeven is wel relevant, omdat ik wil synchroniseren met de Onedrive van mijn laptop van mijn werk. Die werkt wel goed.)
Een en ander wekt bij mij het vermoeden dat het installeren van Onedrive (in elk geval het deel dat het icoontje moet tonen en de Onedrive-map op de harde schijf moet synchroniseren met het Web) niet goed gaat.

Zoals ik al aangaf heb ik al een en ander geprobeerd (met name de-installeren en installeren, ook met registry-keys verwijderen/aanmaken en rebooten tussendoor), maar dat helpt niet. Ook vele handleidingen op het internet beginnen met "klik op het Ondrive-icoontje in de taakbalk" maar dat staat er bij mij dus helemaal niet.

Onedrive heeft eerder wel gewerkt en de Onedrive-map op de PC bestaat nog wel. Alleen synchroniseert hij dus niet meer met het web.

Wie weet wat er aan de hand zou kunnen zijn?

P.S. Dit is in zekere zin het vervolg op een eerder topic (https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1811795), maar omdat de focus is veranderd (ik kan nu wel vanuit MS-applicaties in Onedrive schrijven en lezen) en het ook niet meer, zoals dat topic, een simpele vraag is, maar meer een discussie, heb ik er een nieuw topic van gemaakt.