Ik wil graag een nieuwe pc aanschaffen

Pagina: 1
Acties:
  • 520 views

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik wil een nieuwe pc kopen (compleet).


Voor de programma's, Adobe, Revit 3D en Autocad.


De overige zaken zoals, toetsenbord, muis, speakers enz zijn n.v.t. toepassing.

Voor het aanschaffen, heb ik ongeveer maximaal €1400,- ter beschikking.


Het liefs met een extra ventilator, dat heb ik trouwens in de oude pc nu al bijna 10 jaar oud en nooit problemen. Alleen is deze 32 bits en verouderd.


Ik denk zelf aan een Processor Intel i7-7700, NVidia Geforce 1080-8GB.

Ik ga voor de maximum prestaties van het nieuwe systeem en ben tevreden met de standaard instellingen?[/


Ik verwacht voldoende info zodat ik de juiste keus mag maken.

De gegevens welke ik heb aangereikt kunnen worden aangepast.


Ik wil gewoon zoals ik mijn pc al die jaren gebruikt hebt zonder problemen willen werken.

Een snelle pc voor 3D (renderen) en grafische bewerking van foto's.


Mvrgr. en dank.

Alle reacties


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MadDogMcCree
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 03:56
Lees even het DAA beleid;

DAA beleid

Je moet zelf met een systeem en/of componenten aankomen, anders kunnen we je niet helpen. Enig onderzoek is een vereiste.

[ Voor 9% gewijzigd door MadDogMcCree op 05-02-2017 22:40 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TommyboyNL
  • Registratie: Januari 2006
  • Niet online
Hij hier eens voor een opzetje: reviews: Desktop Best Buy Guide - November 2016
Vervang in die guides wel even de CPU door één uit de nieuwste (kaby lake) generatie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Boudewijnb
  • Registratie: November 2016
  • Laatst online: 09-08 18:23
Inderdaad zelf een lijstje maken maar i7+1080 gaat niet lukken, die twee kosten al 1000 euro

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • youridv1
  • Registratie: Juni 2016
  • Laatst online: 13-09 14:54
Ik draai zelf een 6700K + 1080 en zoals het beestje hier staat kost hij om en nabij 1900. Ik denk niet dat je erg veel meer dan 150 euro kan besparen dus een 1080 zal het waarschijnlijk niet worden. een 1070 zou kunnen lukken

Nevermind:

#ProductPrijsSubtotaal
1Intel Core i7-7700 Boxed€ 335,95€ 335,95
1ASRock B250M Pro4€ 88,-€ 88,-
1Galaxy GeForce GTX 1080 8GB EXOC-SNPR BLACK€ 623,10€ 623,10
1WD Blue WD20EZRZ, 2TB€ 74,95€ 74,95
1Corsair Carbide 88R€ 49,99€ 49,99
1be quiet! Pure Wings 2, 120mm€ 7,79€ 7,79
1Crucial Ballistix Sport LT BLS2C8G4D240FSB€ 99,95€ 99,95
1BitFenix Whisper BWG550M€ 82,90€ 82,90
1OCZ TL100 240GB€ 80,50€ 80,50
Bekijk collectie
Importeer producten
Totaal€ 1.443,13

[ Voor 87% gewijzigd door youridv1 op 11-02-2017 12:19 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 08:02

br00ky

Moderator Harde Waren
Om onduidelijke redenen heb je Afbeeldingslocatie: https://static.tweakers.net/ext/f/IIM11qkD8JkLEqmNgvTto4XQ/full.png weggehaald. Deze vragen zijn echter essentieel voor het geven van goed advies. Aangezien dat nu onmogelijk is geworden sluit ik je topic.

We verwachten dan ook een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum doorzoeken en de recente best buy guides van mei, juli, september en november.

Tevens vind je veel waardevolle informatie in [Guide][advies] Geschikte Onderdelen Kiezen. Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje te maken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Succes!
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.