Gaming pc (700-800 euro)

Pagina: 1
Acties:
  • 129 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mrhc
  • Registratie: December 2016
  • Laatst online: 08-07-2022
Hallo iedereen,

Ik wil graag een nieuwe gaming pc samenstellen maar ik heb geen verstand van de onderdelen.
Ik heb Windows10 nodig maar geen HD alleen een SSD gezien mijn oude HD 2TB is en nog prima werkt.
De pc is voornamelijk voor shooters en MMO's

Als jullie advies hebben dan hoor ik het graag!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iBombs
  • Registratie: Februari 2016
  • Niet online
Misschien al iets gevonden als je geen lijstje opstelt dan wordt je topic gesloten door een moderator.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mrhc
  • Registratie: December 2016
  • Laatst online: 08-07-2022
Ow oke, ik zal even een lijstje opstellen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joostjah
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 08-09 15:00
Ik heb recentelijk dit gebouwd, ook met een 2tb hdd:

#ProductPrijsSubtotaal
1Intel Core i5-6500 Boxed€ 209,90€ 209,90
1MSI H110M ECO€ 53,90€ 53,90
1MSI GeForce GTX 1060 6GT OC€ 280,95€ 280,95
1LC-Power 976W Snow Trooper€ 42,64€ 42,64
1Crucial CT8G4DFD8213€ 44,95€ 44,95
1Corsair CX450M€ 55,95€ 55,95
1Crucial MX300 2,5" 275GB€ 76,90€ 76,90
Bekijk collectie
Importeer producten
Totaal€ 765,69


Voor MMO's is het misschien interessant om iets extra te investeren in de CPU, zoals een i5 6600.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 12:33

br00ky

Moderator Harde Waren
Om onduidelijke redenen heb je Afbeeldingslocatie: https://static.tweakers.net/ext/f/IIM11qkD8JkLEqmNgvTto4XQ/full.png weggehaald. Deze vragen zijn echter essentieel voor het geven van goed advies. Aangezien dat nu onmogelijk is geworden sluit ik je topic.

Het staat je uiteraard vrij een nieuw topic te openen. Laat hierbij wel de vragen staan en beantwoord ze punt voor punt.

Ook verwachten we dan een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Aangezien dit ontbreekt sluit ik voorlopig je topic. Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum doorzoeken en de recente best buy guides van maart, mei, juli en september

Tevens vind je veel waardevolle informatie in [Guide][advies] Geschikte Onderdelen Kiezen. Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje te maken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Succes!

Dit topic is gesloten.