Wijziging User Review - [Hans C] [brandon0612]

Pagina: 1
Acties:
  • 842 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hans C
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 23:34
Ik had een aantal veilingen lopen van een aantal zaken die echt weg moesten. Vandaar dat ik laag begon. De verkoopprijs was wat mij betreft gehaald bij het eerste bod. Zo heb ik een aantal dingen voor 1 euro verkocht. Prima als een ander er wat mee kan.

Vrijdag loopt de veiling af en brandon0612 wint. Ik mail hem direct met de vraag of het ophalen wordt of verzenden. Maandag nog niets gehoord. Mail gestuurd dat ik graag nog van hem hoor. Niet op gereageerd.

Dinsdag heb ik een negatieve recensie achtergelaten. Op communicatie. Nu is brandon0612 opeens wel snel, maar dan met het plaatsen van een negatieve recensie op alle punten. Hij vindt dat ik ongeduldig ben en blijkbaar niet wilde verkopen voor de lage prijs. Als hij even gekeken had, dan waren de twee reviews eronder beiden voor 1 euro per stuk opgehaald. Met veel plezier.

Ik ben zuinig op mijn profiel en dit wil ik niet. Wat te doen?

Marstek Venus E V153 ; Marstek CT003 v117; Kaifa MA304-SMR5.5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fietsbel
  • Registratie: April 2000
  • Niet online

Fietsbel

¯\_(ツ)_/¯

39


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hans C
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 23:34
Blijkbaar niet goed. Ik ga de DM starten.

Marstek Venus E V153 ; Marstek CT003 v117; Kaifa MA304-SMR5.5


Acties:
  • +5 Henk 'm!

Verwijderd

Fietsbel, moet je daar misschien geen running gag van maken?
"Tring tring, heb je dit al gezien?"

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • h.lecter
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 25-07-2023
Ik ben opgelicht door Brandon0612.
Moest iemand dit bericht lezen en zijn email adres hebben dan hoor ik dit zeker graag :)

long story short :
na weken wachten op een rampage IV extreme Black Edition en een ssd, krijg ik toch een track en trace nummer. En als ik de doos ontvang zit er hetvolgende in : een engels stroomsnoer en een amd rad van de oertijd.
Helemaal geen 270€ waard volgen mij :)

elke hulp is welkom.
mvg
Afbeeldingslocatie: https://imgur.com/a/Q0qiT

Acties:
  • +1 Henk 'm!

Verwijderd

Meen je dit nou? Shit zeg :( Ik had nog een paar maanden geleden wat oudere hardware van Brandon overgenomen en nog een leuk gesprek gehad via Whatsapp....had dit nooit verwacht.
Hardware zelf was in goede staat en werkelijk bombproof verpakt.
Heb je nog contact gehad met hem?

[ Voor 30% gewijzigd door Verwijderd op 25-10-2017 01:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Microkid
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 06:52

Microkid

Frontpage Admin / Moderator PW/VA

Smile

Wil iedereen die geen partij is aub niet reageren? Zie topic warning.
En @h.lecter , aub geen "ik ook" reacties.

@Hans C , aangezien er geen overeenkomst was, was een review in dit geval niet op zijn plaats. Ik heb beide reviews over en weer verwijderd.

[ Voor 38% gewijzigd door Microkid op 25-10-2017 05:47 ]

4800Wp zonnestroom met Enphase
Life's a waste of time. Time's a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dagion
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 07:12
Psst @Microkid, is al meer dan een jaar oud dit topic ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Microkid
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 06:52

Microkid

Frontpage Admin / Moderator PW/VA

Smile

Dagion schreef op zaterdag 28 oktober 2017 @ 09:57:
Psst @Microkid, is al meer dan een jaar oud dit topic ;)
Niet eens gezien :) Dan maar dicht.

4800Wp zonnestroom met Enphase
Life's a waste of time. Time's a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life.

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.

Let op:
Genoemde topics zijn alleen bedoeld om koper en verkoper bij elkaar te brengen. Het is dus niet toegestaan te reageren in topics waar je zelf geen partij bent. Dergelijke reacties worden verwijderd en indien nodig volgen er sancties in de vorm van een tijdelijke ban. Uitzondering hierop geldt voor juristen en advocaten indien zij een interpretatie van wetgeving willen loslaten op stellingen van gebruiker.