Not all those who wander are lost - twitch.tv/ToHowl
1+12 | Polo 6R BlueGT 140PK | PS5
Volgens mij is de battery save optie (zit iig in iOS) precies wat je zoekt. Als je je telefoon met die modus aan andersom in je broekzak stopt gaat het scherm wel uit maar is de app nog wel actief en gaat bv. trillen als er een Pokemon in de buurt is.Pazienza schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 16:55:
[...]
Mag je wel je scherm uit hebben? Mijn telefoon gaat steeds leeg door deze app haha
Dan 'update' de regio om je heen waar je op dat moment bent. Vergelijkbaar met 'Scanning...' in Ingress.vuurtjih schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 16:57:
Wat betekend het als die pokebal linksboven rondjes draait?
[ Voor 23% gewijzigd door Wasp op 06-07-2016 16:59 ]
Ryzen 9 5900X, MSI Tomahawk MAX, 32GB RAM, Nvidia RTX 4070 Ti | Mijn livesets
I'm an Ironman!
Dat is goed mogelijk. Met de fieldtests haalden ze je ook eruit, als je het niet speelde vanuit Japan.TheBuddha schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 16:55:
Op NEOGAF stromen nu de meldingen binnen van lui die gebanned worden omdat ze de Android versie gedownload hebben.
Xbox: Gulpener88
nothing stops this train

No one is being banned. It's just server issues. Though they might geo-lock at some point
1+12 | Polo 6R BlueGT 140PK | PS5
Geeft alleen maar aan dat mensen je game graag willen spelen, en hoe meer spelers hoe meer geld ze in potentie kunnen verdienen.
FFXIV: Divyan Dawnborne | Switch FC: SW-8303-2261-5828 | Streamt obscure speedruns op Twitch
Gaan ze dalijk de halve user base bannen, lijkt me heel sterkiPodKiller schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 17:11:
I'm hearing reports that Niantic is starting to ban #PokemonGo users in other territories who used apk to play the game early on Android
Burp
I'm an Ironman!
Gewoon recht op de Pokémon gooien, de grootte van de cirkel is afhankelijk van de Pokémon. Bij grote cirkel is die makkelijker te vangen en bij kleinere moeiljker.To easy schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 17:56:
Hoe gooi je die pokeballs nou precies? is het geluk of moet de cirkel klein of groot zijn haha?
Ja maar als je hem inhoud word de cirkel klein en weer groot wat moet je daar precies mee doen? En ik kwam een raticate tegen en die was geel en ontsnapte 3 keer uit een pokeball. Moet echt nieuwe hebben of masterballs hahaVerwijderd schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 18:01:
[...]
Gewoon recht op de Pokémon gooien, de grootte van de cirkel is afhankelijk van de Pokémon. Bij grote cirkel is die makkelijker te vangen en bij kleinere moeiljker.
Ik ben begonnen met een Charmander en kon onderweg een Squirtle vangen. Raticate is mijn sterkste Pokémon met 212 CP.
Ook heb ik een aantal eieren, waarvan er twee in een Incubator zitten. Mijn neef zei dat wanneer je sneller gaat dan 5 miles p/h, dat de stappen niet geteld worden.
Had niet verwacht dat het mij zo zou trekken. Ga er nog wel een aantal uurtjes in steken denk ik zo (:
Vraagje kan je pokemon verwijderen? Ik heb nu een paar dubbele waar ik niks mee ga doen
Edit
Ik zie het al je kan ze transferren naar de prof. In ruil voor snoep
[ Voor 16% gewijzigd door Wii4all op 06-07-2016 18:47 ]
Burp
NS FC: SW 2742 0448 8213
Dit staat in de openingspost:To easy schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 18:59:
Wat betekend dat dan als een gym geclaimed is? dat je die pas kan claimen als je een betere pokemon hebt dan die daar op zit?
Als je de controle krijgt over de gym, kan je er een Pokémon inzetten. Die Pokémon kun je verder niet gebruiken. Pas als deze verslagen is krijg je hem terug in je inventory.Is een gym al in handen van een ander team? Dan kan je deze uitdagen voor een Pokémon battle om de gym in handen te krijgen. Je kunt twee verschillende aanvallen inzetten om de Pokémon van de tegenstander te verslaan. Heb jij als uitdager gewonnen? Dan zal het prestige van de gym dalen. Als het prestige 0 is, dan is de gym veroverd en kan de controle worden overgenomen door het winnende team.
Als je op de Pokéball drukt op het scherm, krijg je een aantal menu's. Klinkt dan op "Pokémon". Hier staan twee tabbladen, Pokémon en Eggs. Hier kun je op drukken of naar toe swipen. Druk op een ei en je kunt daarna een Incubator toewijzen.Musta schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 19:16:
Hoe kan je die incubator gebruiken? Ik heb een paar eigen gekregen maar hik zegt steeds niet mogelijk om die incubator hier te gebruiken
Wel grappig dat de gyms ook steeds meer bevolkt zijn. Sterker nog, iemand van hier die een drowsee in de Gym op de franselaan, te Rotterdam heeft achtergelaten?
Oh en wat ik nog wou vragen misschien weet iemand dat. Zou je je android kunnen foppen, met je locatie? Dmv een speciale app daarvoor ofzo. Dat je bijna een soort vanaf de bank met je character door Pokémon Go heen kan lopen??
Edit: geprobeerd. Lukt niet. Zal toch echt zelf aan de wandel moeten.
[ Voor 28% gewijzigd door hanswfje op 06-07-2016 20:09 ]
Hha die zag ik ook op de Franse laan, ik zie veel bezette gyms in Rotterdam gelijkhanswfje schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 19:24:
Haha het kinderdagverblijf hier waar mijn zoontje heen ging is een pokestopverder wel Balen want ik woon precies tussen 2 gyms 1. Eentje is al paars de ander nog niet maar zijn net te ver weg om mee te interacten.
Wel grappig dat de gyms ook steeds meer bevolkt zijn. Sterker nog, iemand van hier die een drowsee in de Gym op de franselaan, te Rotterdam heeft achtergelaten?
Oh en wat ik nog wou vragen misschien weet iemand dat. Zou je je android kunnen foppen, met je locatie? Dmv een speciale app daarvoor ofzo. Dat je bijna een soort vanaf de bank met je character door Pokémon Go heen kan lopen??
Edit: geprobeerd. Lukt niet. Zal toch echt zelf aan de wandel moeten.
NS FC: SW 2742 0448 8213
Overigens is er bij mij in de buurt voor elk wissewasje blijkbaar iets bijzonder. Echt zoveel pokestops... alleen onderweg naar de supermarkt ben ik er 7 tegengekomen (5min lopen)
[ Voor 43% gewijzigd door Xepos op 06-07-2016 20:54 ]
Ik heb het spel ook gedownload, alles leek goed te gaan. Ik kom alleen niet verder dan dit scherm.
Hij geeft aan dat hij geen GPS signaal heeft maar ik heb GPS gewoon aan staan.
Ik kan ook verder nergens op klikken. Iemand hier ervaring mee?

[ Voor 17% gewijzigd door Mjetterd op 06-07-2016 20:57 ]
VILF | Yeti
Ik heb wel elke keer server issues nu
Ja dat heb ik inderdaad wel gedaan.hanswfje schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 20:57:
En heb je de Game ook toegang verleent tot je locatie? Wanneer android dit vraagt als je hem voor het eerst opstart?
Ik heb wel elke keer server issues nu
VILF | Yeti
Ja, ik zit in roodDe_Jan schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 20:54:
Iemand team tweakers rood?
I'm an Ironman!
Ik was ingelogd en nu ik de app opent vraagt hij mij om in te loggen en dat lukt niet meer vanwege server problemen.Kol Nedra schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 17:10:
Dikke tip als je naar huis gaat en je komt een parkeerplaats tegen bij tankstation, stop daar ff, ik heb zojuist 6 pokemon gevangen in 3 minuten tijd xD
There is no sadder sight than a young pessimist.
[ Voor 3% gewijzigd door x3rius op 06-07-2016 21:10 ]
I'm an Ironman!
Ben bijna altijd rood geweest;
In WoW; Horde
Gears of War; Locust
Red Alert; soviets.
nothing stops this train
NS FC: SW 2742 0448 8213
Die pokeball blijft maar draaien links bovenin en de stops en gyms worden niet geladen.
[ Voor 49% gewijzigd door hanswfje op 06-07-2016 21:15 ]
Enige issue is dat mijn batterij weer leeg gedrained is
nothing stops this train
Ook al:PKol Nedra schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:15:
Ik heb helemaal geen issues, werkt als een tiet!
Enige issue is dat mijn batterij weer leeg gedrained is
wil toch een andere telefoon, moet ik er maar uitzoeken met een grote accu:P
maar ik ben zojuist team blauw(mystic) gejoind. het was echt een moeilijke keuze, vraag me niet waarom:P
AMD Ryzen 9 5900X • Gigabyte X570 Aorus PRO • G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-32GVKC • AMD Radeon RX 6900 XT • Samsung 850 EVO 1TB • Intel 660p 2TB • Corsair Obsidian 500D RGB SE • Corsair RM750x
nothing stops this train
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_
Jep.. log in via de PTC maar Unable to authenticateBias schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:23:
Iemand anders ook problemen met inloggen?
Aldus http://www.manilashaker.c...land-temporarily-blocked/
Maar geen verdere bron.
[ Voor 7% gewijzigd door Raymon1988 op 06-07-2016 21:25 . Reden: incompleet ]
Misschien voor de wereldwijde release?Raymon1988 schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:24:
"Pokemon Go servers outside Australia, New Zealand temporarily Blocked"
Aldus http://www.manilashaker.c...land-temporarily-blocked/
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_
Mag ik hopen. Dan loop ik meer kilimiters dan normaalhanswfje schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:27:
Misschien. Misschien worden we allemaal wakker morgen en halen we de Game zo uit de playstore!
Ondertussen al een stuk of 12 pokemon gevangen.
Bulbasar,
medapot
caterpie
weedle
kakuna,
vedemot,
pidgey
Rattata
bijna een evee maar die ging weg.
Je kan trouwens alleen pokemon vangen als je op de wegen loopt.
Hier in de buurt een hoop gebied waar je door de weilanden kan lopen, maar deze "wegen" staan niet op de pokemon kaart. hoewel ik hier 75% van de tijd gelopen heb, heb ik hier geen enkele pokemon kunnen vinden.
Op alle andere plekken waren ze in overvloed aanwezig.
9.900Wp PV (enphase), 55kwh EV(Tesla), 35kwh EV(MG), 6kWh thuisbatterij (EVAPOWER), Tibber
Hier ook een 5x en erg belabberd!! + Dat hij nagenoeg vast loopt als ik de ar niet uit zetTweakwondo schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:27:
Ben ik de enige die een hele slechte camera beeld krijgt met de game? (Nexus5X)
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_
Maar nu is het wachten tot ik weer kan inloggen
NS FC: SW 2742 0448 8213
Oh ik heb inmiddels toch ook al wat Pokémon gevangen zonder op wegen te lopen...Smuggler schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:30:
Vandaag een nieuwe telefoon gekocht om dit spel te kunnen spelen.
Ondertussen al een stuk of 12 pokemon gevangen.
Bulbasar,
medapot
caterpie
weedle
kakuna,
vedemot,
pidgey
Rattata
bijna een evee maar die ging weg.
Je kan trouwens alleen pokemon vangen als je op de wegen loopt.
Hier in de buurt een hoop gebied waar je door de weilanden kan lopen, maar deze "wegen" staan niet op de pokemon kaart. hoewel ik hier 75% van de tijd gelopen heb, heb ik hier geen enkele pokemon kunnen vinden.
Op alle andere plekken waren ze in overvloed aanwezig.
het vastlopen heb ik dan geen last van maar had wel wat meer verwacht. maar goed.Bias schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:30:
[...]
Hier ook een 5x en erg belabberd!! + Dat hij nagenoeg vast loopt als ik de ar niet uit zet
intussen 2 pokemons kunnen evolueren:) De Gym om de hoek is ook momenteel van mij en ben benieuwd hoe lang dit zal blijven. elk wandel naar de winkel zal vanaf nu anders zijn

Hahaha jij heb ook niet stil gezetenTweakwondo schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:36:
[...]
het vastlopen heb ik dan geen last van maar had wel wat meer verwacht. maar goed.
intussen 2 pokemons kunnen evolueren:) De Gym om de hoek is ook momenteel van mij en ben benieuwd hoe lang dit zal blijven. elk wandel naar de winkel zal vanaf nu anders zijn
Hier ook druk bezig met lvl 5 en Gym maar toen kon ik niet meer inloggen
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_
Something something
Heb er zojuist 5min lang "bovenop" gestaan maar er verscheen geen pokemon....
Iemand hier meer info over?
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_
Ben ik ook wel benieuwd naar even afwachten maar ik kwam ook gewoon geëvolueerde Pokemon tegen en heb er zelfs 2 van kunnen vangenx3rius schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:43:
Vraag me af of je naar mate je level hoger wordt, je ook andere Pokemon tegenkomt.. het kijkt nu voornamelijk op de standaard pidgey, ratatta, weedle enz. Of moet je echt naar andere/speciale gebieden?
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_
En klein stukje verder op is een poke store, of hoe t ook heet, en daar loop ik elke avond en ochtend langs met mn honden, dus daar kan ik mooi nieuwe poke ballen scoren.
Alleen het vechten mis ik nog wel.
Something something
Gedeeltelijk moet je inderdaad naar andere/speciale gebieden. Maar af en toe springt er ook een bijzondere Pokémon tevoorschijn op standaard locaties. Zo ben ik onder andere al Ghastly, Dratini, Drowzee, Eevee en Vulpix tegengekomen.x3rius schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:43:
Vraag me af of je naar mate je level hoger wordt, je ook andere Pokemon tegenkomt.. het kijkt nu voornamelijk op de standaard pidgey, ratatta, weedle enz. Of moet je echt naar andere/speciale gebieden?
En de vrouw snapt er niks van waarom je nu opeens wel de honden uit wil latenSeenD schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:45:
Vanuit mijn huis kan ik een gym aanklikken die is door iemand geclaimd.
En klein stukje verder op is een poke store, of hoe t ook heet, en daar loop ik elke avond en ochtend langs met mn honden, dus daar kan ik mooi nieuwe poke ballen scoren.
Alleen het vechten mis ik nog wel.

_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_
Ja, had hier op lvl4 een Jigglypuff en Golbat gevangen, maar zag ook op de 'nearby' radar een Wartortle, Drowzee, Eevee. Wellicht dat je dan steeds betere Pokemon gaat vinden.Bias schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:45:
[...]
Ben ik ook wel benieuwd naar even afwachten maar ik kwam ook gewoon geëvolueerde Pokemon tegen en heb er zelfs 2 van kunnen vangen
Het is wel zo dat als je met iemand anders bent en je komt een Pokemon tegen, hij deze ook tegenkomt dus kunnen jullie hem beide vangen. Het is niet random per user.
Dat gaat hier wel gebeuren inderdaadBias schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 21:47:
[...]
En de vrouw snapt er niks van waarom je nu opeens wel de honden uit wil laten
Steam id is ijsie \\ Xbox Live GT: Meneer iCy
Hahaha ja precies.
Net heb ik een uur rondgelopen in het bos(rond 19u), en niks gevonden. En de weg terug naar huis met de auto ben ik een paar gestopt om dingen te vangen. Dat werkte wel goed.
Something something
On that note; nog mensen in Leeuwarden die spelen?
[ Voor 15% gewijzigd door Eduardboon op 06-07-2016 21:56 ]
Ik denk meer naar hun scherm starend aan de andere kant van de straathanswfje schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 22:00:
Mensen tegengekomen als in..... ingame?!!! Dus zie je hun avatars dan ook lopen bijvoorbeeld?
real lifehanswfje schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 22:00:
Mensen tegengekomen als in..... ingame?!!! Dus zie je hun avatars dan ook lopen bijvoorbeeld?
Loop ik netjes op de wegen kom ik amper wat tegen maar ga ik de Coop in opeens 3 pokemons
Meer mensen hier last van dat de KM stand erg sloom omhoog gaat? Ik heb toch echt meer dan 300 meter gelopen en ik heb 10km in totaal nodig tot mijn ei uitkomt
In de auto het spel aanlaten en rijden werkt trouwens niet voor meer KM's.
Shit ik hoopte morgen onderweg een aantal eitjes te hatchensjaak88 schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 22:12:
In de auto het spel aanlaten en rijden werkt trouwens niet voor meer KM's.
Hij staat vol treintjes bij mij..
@sjaak88 er zijn vermoedens dat je maximum 5 km/h mag gaan voor die kilometers
[ Voor 28% gewijzigd door Tafelpoowt op 06-07-2016 22:21 ]
Ergens gelezen dat het bij kan houden hoe snel je beweegt. Als je te snel beweegt dan tellen de stappen nietx3rius schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 22:13:
[...]
Shit ik hoopte morgen onderweg een aantal eitjes te hatchen
Nop, hier doet ie al van 21.00u niets meer..hanswfje schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 22:17:
Ik begin zo langzamerhand het idee te krijgen dat inmiddels iedereen kan inloggen en spelen behalve ik haha. Nog steeds server errors.
Wel al mijn stardust alweer kwijt aan het upgraden van mijn pidgeotto's. Beide nu tegen de 200CP aan.
Misschien kun je met die Plus armband eitjes hatchen zonder de game te draaien?
[ Voor 11% gewijzigd door Eduardboon op 06-07-2016 22:22 ]
Ik zoek op Pokemon go
Psn: rsdnik ; Uplay: jagerNL
Het is nog niet uit in Nederlandse App store.Nickrsd schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 22:22:
Ik wil hem downloaden voor m'n iPhone 6s.. Alleen hij staat nog niet in de Appstore???
Ik zoek op Pokemon go
Ik was benieuwd wat die witte halve cirkel bovenlangs betekent? Deze raakt steeds voller bij het upgraden.Eduardboon schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 22:22:
Rijden werkt inderdaad niet, jammer voor die 5KM eitjes inderdaad. Maar genoeg pokestops hier om lekker veel te wandelen. Als de server weer online is natuurlijk :-). Moet die gym terugpakken. Dus kom maar op!
Wel al mijn stardust alweer kwijt aan het upgraden van mijn pidgeotto's. Beide nu tegen de 200CP aan.
Misschien kun je met die Plus armband eitjes hatchen zonder de game te draaien?
En is het 'voordeliger' om een geëvolueerde pokemon te transferen voor candy, i.p.v. heel veel losse voor-evoluties?
Psn: rsdnik ; Uplay: jagerNL
Combat points, de kracht van je pokémon dus.x3rius schreef op woensdag 06 juli 2016 @ 22:23:
[...]
Ik was benieuwd wat die witte halve cirkel bovenlangs betekent? Deze raakt steeds voller bij het upgraden.
En is het 'voordeliger' om een geëvolueerde pokemon te transferen voor candy, i.p.v. heel veel losse voor-evoluties?
Dit topic is gesloten.
Middels deze link kan je raadplegen waar er stops en gyms in de buurt te vinden zijn.
Online IV calculator
Het is niet de bedoeling dat hacks en cheats besproken worden op dit forum. Het druist in tegen de EULA van de game en dus is het niet gewenst op Tweakers.