Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Een 15,6" laptop voor Multi Media gebruik.

Pagina: 1
Acties:

  • Raznov
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 26-11 15:24
Wat ga je met je laptop doen?
Mijn huidige notebook is een Acer (Aspire 7741G) 17", i5 met een losse GPU. Deze wordt te warm en is nu al ruim 4 jaar oud en mag vervangen worden. De nieuwe notebook ga ik vooral gebruiken voor: Surfen, Downloaden, Film kijken en een keer een (indie) game spelen. Denk hierbij aan Limbo of Braid en in het uiterste geval aan een Dota 2 of Rocket League. Als deze op low, soepel gespeeld kunnen worden, vind ik het al goed. Ik wil graag naar een 15,6" model, 1920 x 1080 scherm, SSD, bij voorkeur 256, maar een 128 is ook prima (rest gaat dan via externe schijf) en minimaal weer een i5. IPS paneel is een pré. Zou het fijn vinden als het er op zit, maar is niet heel erg nodig, voel mij met deze eisen een beetje het type dubbeltje op eerste rang' persoon.

Wat is je budget?
max 700 euro.

Ben je van plan je laptop veel mee te nemen?
Niet heel regelmatig. Een enkele keer om wat foto's te bekijken, maar batterijduur van rond de 5 uur is al prima.

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren
Ik had een Acer, waarbij ik het erg getroffen heb aangezien hij het 4 jaar heeft uitgehouden. Zelf ben ik niet zo'n groot fan van Acer en zou ik niet snel weer voor hen kiezen. Overige merken heb ik ervaring met HP, Asus, Toshiba, waarbij ik Toshiba nog altijd de voorkeur geef.

Zelf heb ik gevonden

Peaq PNB P1115
Peaq ken ik zelf niet, geen ervaring mee. Qua specs lijkt deze heel redelijk maar aangezien ik het merk niet ken, heb ik geen idee hoe goed deze is.

Medion Akoya P6659
Ook erg mooie specs, videokaartje aan boord (welke wel meer warmte zal genereren maar prima in staat zal zijn de dingen te doen die ik vraag). Echter Medion associeer ik zelf meestal met Aldi.Ik heb ook geen ervaring met Medion apparatuur.

Lenovo IdeaPad Z51-70 80K6014YNX
Ik heb heel wat jaren terug een IBM gehad en dat was een prima apparaat. Voor zover mij bekend levert Lenovo ook zeer degelijke apparatuur.

Dell E5550
Gevonden in de V&A, lijkt ook een prima apparaat, alleen op zakelijke markt gericht. Nog niet een heel goed beeld of dit echt matcht met mijn vraag.

Zijn er nog andere opties waar ik nog niet aan heb gedacht? Is het de moeite waard om (bijv Woensdag, MM) nog aanbiedingen af te wachten? Zelf wil ik er wel op vooruit gaan met mijn Aspire 7741G, maar aangezien ik al ruim 4 jaar uit de notebook-kennis ben heb ik geen idee of het een grote vooruitgang zal zijn.

Strava & Untappd - Do not combine!


  • TweakTweet
  • Registratie: November 2015
  • Laatst online: 22-04 17:15
De HP ProBook 440 G3 is met studentenkorting nu 599,- geloof ik, voldoet volledig aan jouw eisen.
Verder zou je nog kunnen kijken naar de HP Pavilion 15-ab140nd (heb ik zelf) met studentenkorting ook ergens onder de 700,-

Jouw gebruik in combinatie met het budget geeft veel opties en met jouw eisen in de Pricewatch is het een kwestie van smaak welke je kiest denk ik.

Belangrijk om bij HP te kijken of je studentenkorting kan krijgen, dat scheelt soms wel 10-35%

Nog even een linkje van een Topic over de HP ProBook 440 G3:
Laptop aankoopadvies: Budget <600 euro.

[ Voor 12% gewijzigd door TweakTweet op 25-01-2016 14:35 . Reden: Linkje ]


  • Raznov
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 26-11 15:24
TweakTweet schreef op maandag 25 januari 2016 @ 14:34:
De HP ProBook 440 G3 is met studentenkorting nu 599,- geloof ik, voldoet volledig aan jouw eisen.
Verder zou je nog kunnen kijken naar de HP Pavilion 15-ab140nd (heb ik zelf) met studentenkorting ook ergens onder de 700,-

Jouw gebruik in combinatie met het budget geeft veel opties en met jouw eisen in de Pricewatch is het een kwestie van smaak welke je kiest denk ik.

Belangrijk om bij HP te kijken of je studentenkorting kan krijgen, dat scheelt soms wel 10-35%

Nog even een linkje van een Topic over de HP ProBook 440 G3:
Laptop aankoopadvies: Budget <600 euro.
Ik heb al een aantal topics langs zien komen met ongeveer de zelfde eisen. Nadeel is dat ik niet meer student ben (al ruim 5 jaar niet meer :) ) dus Studentenkorting gaat voor mij niet op :(, voor mij is deze dus 922 euro en dat vind ik te veel .

Strava & Untappd - Do not combine!


  • doebbalapoent11
  • Registratie: Juli 2015
  • Laatst online: 26-11 16:09
Mediamarkt heeft vanaf woensdag 18:00 17.35% korting op alle laptops, dat kan zeker helpen, dan wordt je budget tot 830 euro huidige webshop prijs

  • Raznov
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 26-11 15:24
Klopt, zag ik, zag daarnaast ook de Erazer P6661, welke dan meer binnen budget gaat komen. Denk dat de keuze dan ook daar op gaat vallen. Mogelijk kies ik dan zelfs nog wel een ietsjes duurder model met volledige SSD, dan komen alles wensen ten minste uit :).

Strava & Untappd - Do not combine!


  • I-King
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 07:31
Ik heb met eenzelfde lijstje eisen deze laptop gekocht voor mijn zusje: pricewatch: HP Pavilion 15-ab140nd

Met een kortingsbon van HP is hij ook onder de 700 euro gekomen. "CODEWINTER50ALLES".
Hij is niet op veel plekken te verkijgen, maar het is een mooie laptop met redelijk allround specs.

Zie dat hij hierboven ook aangeraden wordt, zou hem zeker als optie meenemen!
Pagina: 1