Toon posts:

Nieuwe desktop

Pagina: 1
Acties:
  • 98 views

Verwijderd

Topicstarter
Beste mensen,

Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Ik wil er graag mee gamen, games opnemen en video's bewerken.

Wat mag het systeem gaan kosten?
Het mag ongeveer 400-500 kosten.

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
Nee

Wat denk je allemaal nodig te hebben?
Ik heb hier geen verstand van, ik zou het niet weten.

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren?
ik heb geen bepaalde voorkeuren.

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Ja, dat ik er mee kan wat ik wil, wat er bij de eerste vraag staat.

Ga je overklokken?
Ik ben tevreden met standaard.

Wat verwacht je van ons?
Ik verwacht een goed advies, waarin jullie aangeven wat de beste keuze voor mij is binnen mijn budget. Als het budget te laag is, dan mogen jullie dat ook laten weten.


Mvg. Mart

  • Puddi Puddin
  • Registratie: December 2014
  • Laatst online: 09:46
Je topic is niet helemaal compleet :X Wij hier op tweakers verwachten eigen inzet. Probeer een paar componenten samen te stellen.

-Handleiding Pricewatchh
- DAA Beleid

Als je dit goed door gekeken hebt en je topic hebt aangepast zul je merken dat er enorm veel mensen voor je klaar staan om je te helpen. Doe je dit niet dan zal een MOD helaas je topic dicht moeten gooien.

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 13:26

br00ky

Moderator Harde Waren
Je topicstart is nu al vrij compleet, maar we verwachten hier ook al een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Aangezien dit ontbreekt sluit ik voorlopig je topic. Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum doorzoeken en de recente Best buy guides van juli, september en november.

Tevens vind je veel waardevolle informatie in [Guide][advies] Geschikte Onderdelen Kiezen. Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje maken of naar je eigen profiel importeren en zelf gebruiken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Neem even contact op met me (pijltje naast mijn username, vervolgens "stuur bericht") als je een lijstje hebt, dan gooi ik je topic weer open, zodat je die erbij kan plaatsen

Succes!

Dit topic is gesloten.