Game PC €1000

Pagina: 1
Acties:
  • 128 views

  • Mrbassien
  • Registratie: November 2015
  • Laatst online: 30-11 11:15
Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Ik wil op de pc games zoals MineCraft en Rocket League spelen en streamen en MineCraft met gemiddeld minimaal rond de 400 fps, ik wil er mee kunnen live streamen en recorden.

Wat mag het systeem gaan kosten?
Hij mag maximaal €1000 euro kosten inclusief Windows en Azerty assemblage en windows installatie.

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
Ik wil er Windows bij hebben!

Wat denk je allemaal nodig te hebben?
Een videokaart (Sowieso een GTX 970), voeding, processor, min. 8gb ram, case koelers HDD, SSD (als dit binnen het budget is), DVD/Blu-ray lezer/brander, Sata kabel(s) (ik heb gelezen dat dit nodig is bij een pc build), moederbord natuurlijk, en dingen die ik ben vergeten weten jullie misschien

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren?
Nvidia GTX 970, blijkt uit verhalen een hele goede videokaarten serie te zijn, ik zou graag een Intel i5 processor willen, die blijken heel krachtig te zijn!

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Het MOET goed zijn voor snel gamen, recorden en streamen!

Ga je overklokken?
Ik ben het nog niet van plan.

Wat verwacht je van ons?
Ik wil het snelste voor mijn geld en het beste voor mijn verzoeken (gamen, streamen en recorden op hoge snelheid).

Alvast bedankt,

Bastiaan Nooter

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 10:44

br00ky

Moderator Harde Waren
Je topicstart is nu al vrij compleet, maar we verwachten hier ook al een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Aangezien dit ontbreekt sluit ik voorlopig je topic. Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum doorzoeken en de recente Best buy guides van juli, september en november.

Tevens vind je veel waardevolle informatie in [Guide][advies] Geschikte Onderdelen Kiezen. Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje maken of naar je eigen profiel importeren en zelf gebruiken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Neem even contact op met me (pijltje naast mijn username, vervolgens "stuur bericht") als je een lijstje hebt, dan gooi ik je topic weer open, zodat je die erbij kan plaatsen.

Succes!

Dit topic is gesloten.