Toon posts:

Ik wil mijn eerste GAME PC bouwen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allemaal!

Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Ik wil gaan gamen liefst op ultra (o.a. CS GO, COD, BF enz.) Ik wil Windows 8.1 als OS en ook video's gaan bewerken.

Wat mag het systeem gaan kosten?
Ik wil ongeveer 800 euro uitgeven. (exclusief monitor)


Wat denk je allemaal nodig te hebben?
Ik denk aan een Intel i5 processor (overklok j/n?) en 8gb DDR3 Kingston(heb nu 16gb in mn lijstje omdat het prijsverschil niet al te groot is) en 600 watt voeding. Bovendien wil ik 250GB SSD en 2TB HDD. Bij al deze componenten sta ik open voor suggesties! :)

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren?
Zeker een Intel processor.

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Geluid en energieverbruik maakt mij niet zoveel uit, maar hij mag natuurlijk niet overhit raken.

Ga je overklokken?
Heb ik dit nodig? levert dit voldoende winst op gewogen tegen het risico?

Wat verwacht je van ons?[i]
Ik wil natuurlijk het beste systeem wat mogelijk is voor deze prijs en daarbij heb ik jullie hulp nodig!

Dit is het lijstje wat ik heb gemaakt:

#ProductPrijsSubtotaal
1Intel Core i5-4460 Boxed€ 178,80€ 178,80
1Gigabyte G1.Sniper B6€ 81,95€ 81,95
1Seagate Desktop HDD ST2000DM001, 2TB€ 69,50€ 69,50
1Kingston HyperX Fury black HX318C10FBK2/16€ 85,99€ 85,99
1Cooler Master GM G650M€ 72,95€ 72,95
1Samsung 850 EVO 250GB€ 96,09€ 96,09
Bekijk collectie
Importeer producten
Totaal€ 585,28


er ontbreken dus nog een videokaart en een moederbord...?

Alvast bedankt!

Koen

[ Voor 54% gewijzigd door Verwijderd op 28-09-2015 16:25 ]


  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 13:26

br00ky

Moderator Harde Waren
Je topicstart is nu al vrij compleet, maar we verwachten hier ook al een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Aangezien dit ontbreekt sluit ik voorlopig je topic. Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum doorzoeken en de recente Best buy guide van januari, maart en juli.

Tevens vind je veel waardevolle informatie in [Guide][advies] Geschikte Onderdelen Kiezen. Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje maken of naar je eigen profiel importeren en zelf gebruiken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Neem even contact op met me (pijltje naast mijn username, vervolgens "stuur bericht") als je een lijstje hebt, dan gooi ik je topic weer open zodat je die erbij kan plaatsen.

Succes!