Toon posts:

Workstation 3D Vormgeving pc

Pagina: 1
Acties:
  • 121 views

Verwijderd

Topicstarter
[b]Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Ik wil graag zelf een goedkope pc bouwen waar ik voornamelijk programma's solidworks,nx siemens,rhino en natuurlijk adobe pakket. Ik game niet echt maar af en toe laat ik me verleiden. Ik heb dit altijd op mijn laptop gedaan maar ik wil nu een pc waarop ik die dingen kan doen en mijn laptop enkel gebruik voor tekst en adobe.


[b]Wat mag het systeem gaan kosten?
Ik wil zon 600 euro max uitgeven aan het gehele project. Ik heb al veel mooie en betaalbare onderdelen gezien op tweakers vraag en aanbod maar ik weet niet precies welke cpu en gpu ik nodig heb.Ik kies natuurlijk de hele tijd dikke graphische kaarten terwijl ik ze waarschijnlijk niet nodig heb


Wat denk je allemaal nodig te hebben?
het liefst zou ik ssd willen maar dit is geen eis. Aangezien ik veel 3d moddeling en renderen doe denk ik steeds dat ik een krachtige cpu en gpu nodig heb maar ik weet niet wat goed genoeg is.


[b]Wat verwacht je van ons?
Ik zou graag jullie mening horen over wat jullie denken dat ik nodig heb. ( mijn grootste twijfels liggen bij de gpu en de cpu een i5 of i7 ik weet het niet precies) De pc hoeft geen monster pc te worden ik moet er gewoon rustig mee kunnen werken.

  • triplecore
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 01-12 16:29
Een eigen lijst met input zou wel zo handig zijn. Zoals assemblage? Of doe je dat zelf? Onderdelen die je meeneemt?

Hier heb je vast een opzet, al zit die wel 175,- boven budget. Heb je in ieder geval een richtlijn.

#ProductPrijsSubtotaal
1Intel Core i5-6600K Boxed€ 251,95€ 251,95
1Asus Z170-P D3€ 101,95€ 101,95
1Asus Radeon R7 360 OC 2GD5€ 122,50€ 122,50
1NZXT S340 Zwart€ 63,95€ 63,95
1Kingston HyperX Fury HX421C14FBK2/16€ 99,95€ 99,95
1Antec VPF Series 450W€ 49,95€ 49,95
1Crucial BX100 250GB€ 82,95€ 82,95
Bekijk collectie
Importeer producten
Totaal€ 773,20


i5-6600K is wenselijk bij programma's welke een hoge/snelle IPC eisen.
R7 360 is voldoende bij de programma's die je gaat draaien. Sneller is niet persé nodig.
16GB RAM. Meer is beter
250GB SSD. Is ook een must
Moederbord is er een met Z chipset. Ongeveer de goedkoopste die er is.

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Nu online

br00ky

Moderator Harde Waren
Je topicstart is nu al vrij compleet, maar we verwachten hier ook al een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Aangezien dit ontbreekt sluit ik voorlopig je topic. Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum doorzoeken en de recente Best buy guide van januari, maart en juli.

Tevens vind je veel waardevolle informatie in [Guide][advies] Geschikte Onderdelen Kiezen. Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje maken of naar je eigen profiel importeren en zelf gebruiken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Neem even contact op met me (pijltje naast mijn username, vervolgens "stuur bericht") als je een lijstje hebt, dan gooi ik je topic weer open zodat je die erbij kan plaatsen.

Succes!

Dit topic is gesloten.