Toon posts:

Aankoophulp mini ITX systeem

Pagina: 1
Acties:
  • 145 views

Verwijderd

Topicstarter
Hi all,

Ik heb geen ervaring met mini systemen, alleen met reguliere desktop systemen. Vandaar vraag ik jullie hulp:


Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
- YouTube / HD video op een 27" scherm (met mogelijkheid om ooit tweede scherm aan te sluiten).
- Mail / office / webbrowsing


Wat mag het systeem gaan kosten?
+- 400 euro

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
- SSD schijven reeds in bezit, tellen dus ook niet mee in het budget

- Asus GT730 2GB Silent kan ook mee, maar ik weet niet of dat past. Als hij mee gaat dan is het budget 350 euro totaal.

Wat denk je allemaal nodig te hebben?

- (Design) Kast - vierkante 'doos' zoals Coolermaster Elite 130. Niet een platte / rechthoekige. De PC staat midden in de woonkamer dus moet er goed uit zien.

- CPU

- GPU (behalve als de asus mee kan)

- Geheugen

- MoBo, liefst met WiFi zodat bekabeling in een eventueel volgend huis niet perse nodig is. Losse WiFi kaart kan ook, weet alleen niet of dat past.

- Bulk opslag (1-2 Terabyte)

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren?
Geen merkvoorkeur (behalve misschien een lichte voorkeur voor intel boven AMD)

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
- Laag energieverbruik is belangrijk maar niet doorslaggevend. Ik wil vooral een toekomstbestendige PC (lees: tenminste 4 a 5 jaar)

- Niet te veel herrie zou ook fijn zijn

Ga je overklokken?
Nee

Wat verwacht je van ons?[i]
Liefst een totaalvoorstel. En ik wil voor aankoop zeker weten dat alles past :)

Hartelijk dank voor jullie hulp!

  • JesseMacaw
  • Registratie: Juli 2013
  • Laatst online: 17:12

JesseMacaw

Electronicafanaat

We verwachten hier op Tweakers.net wel een eigen vooronderzoek met een totaalvoorstel van jouw kant tot gevolg, daarna kunnen wij daar verbeteringen en suggesties voor aanleveren, zoals ook in het DAA Beleid staat. Er staat niet voor niets boven dat je de handleiding volledig moet lezen ;) Alleen antwoord geven op de vragen is dus niet genoeg.

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 18:08

br00ky

Moderator Harde Waren
Je topicstart is nu al vrij compleet, maar we verwachten hier ook al een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Aangezien dit ontbreekt sluit ik voorlopig je topic. Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum doorzoeken en de recente Best buy guide van januari, maart en juli.

Tevens vind je veel waardevolle informatie in [Guide][advies] Geschikte Onderdelen Kiezen. Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje maken of naar je eigen profiel importeren en zelf gebruiken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Neem even contact op met me (pijltje naast mijn username, vervolgens "stuur bericht") als je een lijstje hebt, dan gooi ik je topic weer open, zodat je die erbij kan plaatsen.

Succes!

Dit topic is gesloten.