Toon posts:

Homestudio budget desktop

Pagina: 1
Acties:
  • 122 views

Verwijderd

Topicstarter
Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Digital Audio Workstations vloeiend kunnen draaien met diverse vst plugins. Deze programma's gebruiken over het algemeen aardig wat CPU. Daarnaast ben ik al voorzien van een externe geluidskaart (Focusrite Scarlett 2i2).

Wat mag het systeem gaan kosten?
Het te besteden bedrag is 500 euro. Het is geen enkel probleem als het iets meer wordt (lees tot 550).

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
Tevens ben ik al voorzien van scherm, toetsenbord en muis. Dus enkel de pc heb ik nodig.

Wat denk je allemaal nodig te hebben?
Een stille pc is wat ik nodig heb. Een stille en ruime harde schijf en een grafische kaart die ook redelijk zachtjes te werk gaat. Ik wil voorkomen ruis op mijn opnames te krijgen.


Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Heel af en toe houd ik wel van een spelletje dus is mijn wens dat de grafische kaart enigzins geschikt is voor iets wat nieuwere games. Niets geks.

Ga je overklokken?
Dat is niet mijn plan.

Ik hoop dat jullie mij hiermee kunnen helpen! Mijn pc heeft het onlangs begeven en ik mis 'm heel erg hehe. Ik wil heeeeeeeel graag weer aan mijn muziek verder gaan. Alvast super bedankt!

Supermoendo :)

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Nu online

br00ky

Moderator Harde Waren
Je topicstart is nu al vrij compleet, maar we verwachten hier ook al een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Aangezien dit ontbreekt sluit ik voorlopig je topic. Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum doorzoeken en de recente Best buy guide van januari, maart en juli.

Tevens vind je veel waardevolle informatie in [Guide][advies] Geschikte Onderdelen Kiezen. Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje maken of naar je eigen profiel importeren en zelf gebruiken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Neem even contact op met me (pijltje naast mijn username, vervolgens "stuur bericht") als je een lijstje hebt, dan gooi ik je topic weer open, zodat je die erbij kan plaatsen.

Succes!

Dit topic is gesloten.