[GPU] 7950 laat zich niet (meer) overclocken?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online
Het "probleem" in het kort (meer een irritatie :D) ;

- Wat ik ook instel in afterburner of CCC (los van elkaar geprobeerd / waren niet gelijktijdig geïnstalleerd) de kaart blijft stug op default clocks draaien gedurende games en 3dmark - ook de Boost profielen springen nooit in werking
- Afterburner geeft in de log wel aan dat de kaart tijdens die belasting 99~100% belast is, dus op zijn minst zouden de Boost clocks moeten inspringen (930MHz core ...) maar nada
- Heb het geconstateerd op 15.5 drivers, ge-deïnstalleerd, DDU in safe mode, 15.6 clean driver zonder CCC erop, nada

Het vage is dat ik me dacht te herinneren dat ik het met de 14.12 omega drivers wel werkend had :? ... ik wil echter niet onder de 15,5 drivers zakken omdat de Witcher 3 daarmee sneller/stabieler loopt en dit een beetje de go-to game is als ik wat tijd heb :) .

Afbeeldingslocatie: http://static.tweakers.net/ext/f/AuNTvLbIW8IgF722a6xettNm/medium.png

De periode waarin de core/mem clocks aftoppen is dezelfde periode waarin 3dmark wordt gedraaid. Heb het ook geprobeerd met alleen de power limit omhoog en de fan naar 100% - nada.

Teveel "nada" resultaten, wie heeft de tip O+ ?

[ Voor 19% gewijzigd door Cassius op 29-06-2015 15:25 ]

De meeste mensen deugen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online
Ik heb die Afterburner zaken toegepast, dank Dr1ftK1ng. Maar het helpt niets;

Afbeeldingslocatie: http://static.tweakers.net/ext/f/Fr3MZfDASpW2M4VWS5RGwebJ/medium.png

Dat is van een hele run 3dmark. Gamen triggert ook geen hogere clocks.

Frappant ... dat kleine stukje uitschieter van clocks (omcirkeld in geeld) was toen ik een paar windows resizede/sleepte ... never came back :'( . Ik verwacht overigens geen wonderen met Elpida geheugen, maar het gaat me om het principe!
Zal verder gaan in dat topic, thnx.

[ Voor 15% gewijzigd door Cassius op 29-06-2015 17:50 ]

De meeste mensen deugen!