High end gaming pc voor ~€1100

Pagina: 1
Acties:
  • 60 views

  • DEVILDJ
  • Registratie: Februari 2013
  • Laatst online: 01-11-2020
Beste tweakers!

Ik ben op zoek naar een gaming pc voor ongeveer €1100.

De pc wil ik graag gebruiken voor de volgende applicaties:
-GTA 5
-AutoCAD 3D

Ik heb zelf een muis, toetsenbord en 2 schermen.

De pc wil ik vooral gebruiken om te gamen. Echter kan het voor school wel eens zo zijn dat ik met programma's als AutoCAD moet werken.
Ik werk graag met 2 schermen (uitgebreid bureaublad).

Ik ben op zoek naar een Intel systeem. De videokaart is voor mij vooral belangrijk. Ik ben niet van plan om te gaan overclocken.

Zouden jullie een set componenten voor mij kunnen benoemen die aan deze specificaties zouden voldoen?

De componenten die ik verwacht nodig te hebben:
- CPU
- Moederbord
- RAM
- CPU koeling
- Videokaart
- Voeding
- SSD (128GB?)
- HDD (1TB?)
- DVD brander

Alvast bedankt!
Groeten,

Jordan

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 20:04

br00ky

Moderator Harde Waren
Je topicstart is nu al vrij compleet, al was het overzichtelijker geweest de voorgebakken vragen te laten staan, maar we verwachten hier ook al een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Aangezien dit ontbreekt sluit ik voorlopig je topic. Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :).

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum doorzoeken en de recente Best buy guide van november, januari en maart.

Tevens vind je veel waardevolle informatie in [Guide][advies] Geschikte Onderdelen Kiezen. Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje maken of naar je eigen profiel importeren en zelf gebruiken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Neem even contact op met me (pijltje naast mijn username, vervolgens "stuur bericht") als je een lijstje hebt, dan gooi ik je topic weer open, zodat je die erbij kan plaatsen!

Succes!

Dit topic is gesloten.