[Google Analytics] Meerdere properties met vervuilde data

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MichielPH
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 14-07-2024
Beste tweakers,

Ik ben bezig met het maken van een Android app in combinatie met een website. De website is wat hosting betreft live en bevat GA code. De app bevat GA code, is in bèta in de Play Store en door 1 vriend gedownload. Ik heb het alleen niet publiek gemaakt, dus in principe weet niemand er vanaf.

Nu heb ik vele malen meer bezoekers dan ik verwacht. Voor een publieke website heel misschien mogelijk, voor m'n niet te downloaden app niet. Voor m'n app heb ik bijvoorbeeld al uit 42 landen gebruikers. Het topapparaatmodel voor m'n Android app is notabene een iPhone. Kan het zijn dat iemand zit te klieren met mijn property ids, is dit gewoon ruis?

En vooral: hoe kan ik dit tegengaan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Boelie-Boelie
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 26-09-2020
Hoewel het een ander medium is, lijkt dit probleem volgens mij op Veel bezoekers van vreemde websites . Het is een gokje maar ik zou denk ik met een testview een include filter voor OS proberen.

Cogito ergo dubito


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MichielPH
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 14-07-2024
Het was inderdaad hetzelfde probleem, referral spam. Ik had de foutieve aanname gedaan dat je dat met een Android App niet zou hebben.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • André
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 12-08 14:44

André

Analytics dude

Gewoon alle UA nummers worden gespamd, dat gaat buiten je site of app om ;)