U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Wat me ook ontzettend stoort is dat het tegenwoordig heel normaal lijkt om de code van Batman gewoon uit het raam te gooien, hier zien we ook de Batwing zonder pardon meerdere mensen vermoorden

Wat is er gebeurt met het feit dat Batman NOOIT mensen vermoord, tenzij het ECHT niet anders kan

Het hele gebeuren is veel te donker, in Man of Steel was het al heel moeilijk om iets te vinden om emoties aan te hangen.. tot zo ver kan ik ook niet meer opbrengen dan "meh".
Tot nu toe ben ik ook niet van plan om hem in de bios te gaan kijken, dit lijkt me meer iets voor thuis op de bank op een middag waar ik niets anders te doen heb. Jammer, maar DC blijft net als voorgaande jaren de plank weer mis te slaan.
Wat doet Ctrl+W ook alweer?
Humankind… be both.
Star Wars Awakens | Instagram
Op de één of andere manier pakt Marvel het veel beter aan. En dat terwijl de rechten van Marvels superhelden bij veel verschillende partijen liggen. Het lukt Marvel zelfs om helden die voor veel mensen onbekend zijn - neem bijv. de Guardians of the Galaxy en Ant-Man - toch aan het grote publiek te slijten. En natuurlijk maakt Marvel ook zijn fouten. De Hulk-films die de afgelopen jaren zijn verschenen, waren ook niet allemaal om over naar huis te schrijven. Hetzelfde geldt voor die van Spiderman.
Enfin, ik heb best zin in een film over Batman en Superman, maar ik moet eerst maar eens zien wat het wordt.
Alleen The Incredible Hulk was van Marvel, Hulk niet. Nu moet ik zeggen dat ik Hulk een tikkeltje beter vond dan TIH, maar dat had hoofdzakelijk te maken met de casting van Edward Norton als Bruce Banner. Goede acteur, maar ik vond 'm niet geschikt. Dan zitten ze met Mark Ruffalo op de betere weg.Jorgen schreef op zaterdag 18 april 2015 @ 22:15:
De Hulk-films die de afgelopen jaren zijn verschenen, waren ook niet allemaal om over naar huis te schrijven.
De (tot nu toe uitgebrachte) Spider-Man films zijn van Sony, niet van Marvel Studios en daarom ook geen deel van de MCU. Maar daar komt verandering inHetzelfde geldt voor die van Spiderman.

OT:
Ik ben niet specifiek een Marvel-fan, maar zij hebben hun zaakjes veel beter op orde. En dat terwijl DC de (film)rechten van al hun karakters in eigen beheer hebben. Batman v Superman vind ik wat paniekerig over komen. Ze hebben het succes van The Avengers gezien met een veelal van superhelden en moeten gedacht hebben 'dat kunnen wij ook'. Maar ik ben bang dat het zo niet werkt. Marvel heeft nagedacht over hun weg naar een film van de grootte van The Avengers. De personages hebben hun eigen films gehad, dus een introductie was niet nodig. In BvS zien ze ineens Batman. We hebben de Nolan-films gehad en er is ineens een andere Batman die helemaal niets met de Baleman te maken heeft, in plaats daarvan krijgen ze in een Batfleck of Batdevil te zien. Daarnaast vind ik Affleck helemaal niet de acteur om Batman te spelen. En dan heb ik het nog niet eens over Wonderwoman. Ik weet niet of iemand de bikiniscene in TFTF5 voor de geest kan halen, maar ze is niet echt de vrouw waarbij ik aan een Amazone moet denken.
Kortom: ik denk dat de film te geforceerd, te krampachtig en te donker gaat worden. Zal de film dan gaan floppen? Nee, financieel niet, maar ik denk dat het artistiek een treinwrak gaat worden.
The ramblings of an idiot
DC doet het als je het mij vraagt goed met Arrow en The Flash. (Ben aan het begin van seizoen 2 van Arrow en heb 3 afleveringen van The Flash gezien.) Ze kunnen dus zeker wel iets leuks neerzetten waarbij crossovers wel een goede uitwerking hebben. Gotham is trouwens ook een goede serie met DC-karakters die het goed doet, daarom ben ik ook wel benieuwd naar deze film. Ik kijk echter "als vanzelf" meer uit naar een film uit het MCU, dan uit het DCU.
Zo zijn ze bv al jaren bezig met vervangers van de huidige Avengers zodat deze de positie kunnen overnemen wanneer de acteurs ermee stoppen. Zodat ze niet het personage hoeven te recasten.
Bij de DC films heb ik niet het gevoel dat er een groot plan achter zit. Alle films (behalve de Dark Knight trilogie) voelen aan als los zand.
Volgens sommige geruchten is dit omdat er bij WB een grote concurrentie strijd is en er dus te veel kapiteins aan het roer zijn bij elke DC film. Waardoor het vrij moeilijk is om een lijn door alle films te laten lopen.
Waar Disney bij Marvel juist een kleine groep mensen die goed kan samen werken de volledige controle gegeven heeft en het vanuit Disney vooral is: wat kunnen we voor jullie doen?
Ook staat WB niet als een groep achter het hele film gebeuren waardoor ze nogal twijfelend overkomen.
WB was nooit van plan om een groot DC film universum te hebben. Ze hadden hun series en daar hadden ze succes mee, af en toe een film en dat was het.
Maar nadat ze zagen hoeveel geld Marvel binnen harkte met hun films zijn ze er blind voor gegaan zonder echt een plan te hebben.
Ze komen met een top trilogie en dan opeens met een lachwekkend slechte Green Lantern film. Zoveel overduidelijk slechte keuzes in die film. Ik zou echt graag willen weten wie bepaalde keuzes gemaakt heeft bij die film, vooral bij dat budget.
Deze film was geloof ik oorspronkelijk geplanned als Justice League film maar na het floppen van Green Lantern en wat andere tegenvallers werd hij omgevormd naar Batman v Superman. Later zijn ze hier weer op terug gekomen en word er toch gewerkt aan een JL film en word Batman v Superman gebruikt als voorloper.
Hierdoor zouden Wonder Woman en Aquaman niet meer zijn dan leuke cameo's, als opening richting de WM en JL films.
Dat is ook de reden waarom de release datums van alle aangekondigde DC films zo ver weg zijn.
Als Batman v Superman niet voldoet aan de verwachtingen van de studio dan zal er flink gestreept worden in de toekomst plannen.
Dan zou je hetzelfde kunnen zeggen voor Marvel filmsDeadsy schreef op zondag 19 april 2015 @ 00:44:
Dat is ook de reden waarom de release datums van alle aangekondigde DC films zo ver weg zijn.
Als Batman v Superman niet voldoet aan de verwachtingen van de studio dan zal er flink gestreept worden in de toekomst plannen.

Ik ben het wel met je eens dat DC te onbezonnen het succes van Marvel probeert te volgen. "Oh Marvel lukt het wel, dus ons moet het ook lukken". Het zou DC best kunnen lukken om tot een goede DCU te komen, gezien de best interessante karakters. Zelfs van de minder bekende karakters kunnen prima films gemaakt worden, zie het eerder aangehaalde voorbeeld van Guardians of the Galaxy voor Marvel. Maar als Man of Steel de eerste film zou moeten zijn in DCU, dan hebben ze mij nog niet enthousiast gekregen, terwijl ik vanaf Iron Man 1 enthousiast alles in de gaten hou van MCU. En helaas, ook de trailer van Superman vs Batman laat mij koud. Henry Cavil vond ik nog wel aardig gecast, maar Ben Affleck als Batman? Nope! Ook Gal Gadot als Wonder Woman zie ik absoluut niet voor me. Dan hadden ze wat mij betreft nog beter Gina Carano kunnen casten.
Ach, uiteindelijk zal ik de film gewoon in de bios gaan kijken (lange leve Pathe unlimited), maar zijn mijn verwachtingen erg laag. Neen, dan kijk ik toch echt veel en veel meer uit naar The Avengers 2 komende week

|| Quiran Death Knight @ Defias Brotherhood ||
Anyway, ik vond Watchmen ook een heel erg goeie superhelden film en aangezien we nu de zelfde regiseur hebben en vergelijkbare characters hebben (de Watchmen karakters zijn gebruikt ipv de grote drie) zie ik niet in waarom BvS niet zal slagen.
En iedereen gaat ervan uit dat ze gaan vechten, maar wellicht maken ze zich op voor een ander gevecht in die scene.
[Voor 10% gewijzigd door Cobb op 19-04-2015 10:21]
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Alleen doen ze het in de omgekeerde volgorde. 'We gooien een heleboel karakters in de film en dan zien we wel waar het schip strandt'. Tenminste, zo komt het op mij over. Als WW en Aquaman nauwelijks screentime krijgen heb ik het gevoel dat ze er aan de haren bijgesleept worden.Cobb schreef op zondag 19 april 2015 @ 10:06:
DC heeft nog best lang hun eigen ding gedaan (Dark Knight Trilogy, Superman Returns, GL) en alleen TDK trilogy was daarvan een succes. Ik kan het ze niet kwalijk nemen dat ze meer de Marvel kant opgaan met een teamup.
Voor Watchmen stond natuurlijk het verhaal al behoorlijk vast. Daarvoor hebben ze aardig trouw de (meesterlijke) comic gevolgd.Anyway, ik vond Watchmen ook een heel erg goeie superhelden film en aangezien we nu de zelfde regiseur hebben en vergelijkbare characters hebben (de Watchmen karakters zijn gebruikt ipv de grote drie) zie ik niet in waarom BvS niet zal slagen.
The ramblings of an idiot

The ramblings of an idiot
Snyder stated that having the "v" in the title instead of "vs." was a way "to keep it from being a straight 'versus' movie, even in the most subtle way."
bron
The problem with Snyder's reasoning is that of course "V" still means "Versus." It's just an abbreviation that is used primarily for legal cases and nothing else. So despite Snyder's ridiculous effort "to keep it from being a straight 'versus' movie", he's still making a movie titled Batman Versus Superman, he's just done it in the most awkward way possible. Snyder isn't being "subtle" here, he's being patently incorrect.
bron
Leuke photoshop die bij dit bericht staat

Ik moet ook eerlijk bekennen dat ik meer geniet van de animatiefilms van Batman dan de live-action films. Vooral Batman: Year One vond ik een pareltje.Millert schreef op zondag 19 april 2015 @ 11:14:
Ik ben wel benieuwd naar de film. Ben ervan overtuigd dat er goede films te maken zijn rond de DC helden. De animated movies volg ik met veel plezier. Laten ook zien welke richting ze op kunnen en hoe Superman en Batman wel of niet samen werken. Wikipedia: DC Universe Animated Original Movies
The ramblings of an idiot
Voor nu misschien, maar zowel WW als Aquaman krijgen hun eigen stand alone film. Maar Marvel heeft dat ook niet heel veel anders gedaan. Black Widow maakt haar opwachting in Iron Man 2 met een relatief kleine rol en die rol wordt ook steeds groter. In Captain America 3 zal ze weer een grotere rol hebben dan ze nu heeft en het zal me niets verbazen als ze een stand alone gaat krijgen.McBoom schreef op zondag 19 april 2015 @ 10:54:
[...]
Alleen doen ze het in de omgekeerde volgorde. 'We gooien een heleboel karakters in de film en dan zien we wel waar het schip strandt'. Tenminste, zo komt het op mij over. Als WW en Aquaman nauwelijks screentime krijgen heb ik het gevoel dat ze er aan de haren bijgesleept worden.
Superman en Batman hebben beiden al genoeg origin movies gehad, die behoeven geen introductie meer. Als ze dit als introductie gebruiken van WW en Aquaman dan is het, wat mij betreft, best een goede keuze.
|| Quiran Death Knight @ Defias Brotherhood ||
Misschien zit het verschil hem er ook in dat (ter illustratie) Iron Man nu al tig films dezelfde Robert Downey Jr. is, terwijl Superman en Batman continu andere acteurs zijn. Dat schept niet echt een band als je veel films wilt maken.
Check mijn V&A ads: https://tweakers.net/aanbod/user/9258/
Ik heb het idee dat ze hier ook grotendeels TDK Returns gaan volgen van Frank Miller met wat andere storylines erin verwoven.McBoom schreef op zondag 19 april 2015 @ 10:54:
[...]
Voor Watchmen stond natuurlijk het verhaal al behoorlijk vast. Daarvoor hebben ze aardig trouw de (meesterlijke) comic gevolgd.
En met Mik! Batman en Superman zijn iconisch die hebben inmiddels genoeg introductie gehad. Batman 89 was ook niet echt een origine film en toch een kassucces.
Hetzelfde geld ook voor de Joker in Suicide Squad.
Gewoon gaan.
[Voor 39% gewijzigd door Cobb op 19-04-2015 11:58]
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Maar Iron Man (2) en Thor (Hawkeye) zijn geen ensemblefilms, dus dat soort bijfiguren hebben daarin voldoende ruimte gekregen voor een goede introductie. En volgens mij is het niet de bedoeling dat ze hun eigen solofilms krijgen. Black Widow en Hawkeye zijn kundig, maar ze zijn niet de stoottroepen van Marvel.Mik! schreef op zondag 19 april 2015 @ 11:44:
[...]
Voor nu misschien, maar zowel WW als Aquaman krijgen hun eigen stand alone film. Maar Marvel heeft dat ook niet heel veel anders gedaan. Black Widow maakt haar opwachting in Iron Man 2 met een relatief kleine rol en die rol wordt ook steeds groter. In Captain America 3 zal ze weer een grotere rol hebben dan ze nu heeft en het zal me niets verbazen als ze een stand alone gaat krijgen.
Maar welke van die Batman films is de juiste waar deze film op voortborduurt? Geen enkele. Voor mij komt de introductie van WW en Aquaman als onzekerheid over, to test the waters om het maar zo te zeggen. Ik vind niet dat ze een ruggengraat hebben om te zeggen 'zo en zo gaan we het doen'. Als ze zo zeker van hun zaak waren hadden ze hun achterwege gelaten in BvS en gewoon eerst een eigen film gegeven waarbij ze toewerkten naar een JL film. Toegegeven, het is dezelfde koers als Marvel bewandeld, maar je doet je karakters recht aan en bij de JL film hebben ze geen introductie meer nodig. Want een nieuwe Green Lantern film blijft nodig en hoe past Martian Manhunter in het plaatje? (Green) Arrow en The Flash hebben wel hun eigen series, maar die maken geen deel uit van de DCU.Superman en Batman hebben beiden al genoeg origin movies gehad, die behoeven geen introductie meer. Als ze dit als introductie gebruiken van WW en Aquaman dan is het, wat mij betreft, best een goede keuze.
The ramblings of an idiot
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Batman v Superman vind ik ook niet echt een ensemblefilm. Avengers is er 1, maar dit wat mij betreft niet. Black Widow en Hawkeye zijn inderdaad geen WW en Aquaman, maar met name Black Widow's rol wordt steeds groter en groter binnen MCU. Black Widow zou mij echt niets verbazen als die een eigen film gaan krijgen. Scarlett staat er sowieso voor open.McBoom schreef op zondag 19 april 2015 @ 12:06:
[...]
Maar Iron Man (2) en Thor (Hawkeye) zijn geen ensemblefilms, dus dat soort bijfiguren hebben daarin voldoende ruimte gekregen voor een goede introductie. En volgens mij is het niet de bedoeling dat ze hun eigen solofilms krijgen. Black Widow en Hawkeye zijn kundig, maar ze zijn niet de stoottroepen van Marvel.
De film hoeft niet voort te borduren, maar de origin van zowel Superman als Batman is volgens mij redelijk standaard en gelijk. Ik ben het wel met je eens dat zowel WW als Aquaman beter af waren geweest met een eigen solofilm in plaats van een (laffe) cameo nu.Maar welke van die Batman films is de juiste waar deze film op voortborduurt? Geen enkele. Voor mij komt de introductie van WW en Aquaman als onzekerheid over, to test the waters om het maar zo te zeggen. Ik vind niet dat ze een ruggengraat hebben om te zeggen 'zo en zo gaan we het doen'. Als ze zo zeker van hun zaak waren hadden ze hun achterwege gelaten in BvS en gewoon eerst een eigen film gegeven waarbij ze toewerkten naar een JL film. Toegegeven, het is dezelfde koers als Marvel bewandeld, maar je doet je karakters recht aan en bij de JL film hebben ze geen introductie meer nodig. Want een nieuwe Green Lantern film blijft nodig en hoe past Martian Manhunter in het plaatje? (Green) Arrow en The Flash hebben wel hun eigen series, maar die maken geen deel uit van de DCU.
MCU zit duidelijk beter in elkaar dan DCU. DCU was beter af geweest door meer tijd te pakken om de lijnen goed uit te zetten, ook voor wat betreft de series die nu lopen. Waar ze bij Marvel AoS, Daredevil en sowieso straks The Defenders goed weten te verweven in MCU, zullen The Arrow, Gotham en The Flash nooit onderdeel uitmaken van DCU. Sterker nog, ze gaan alles weer opnieuw neerzetten en vergeten de series volledig.
|| Quiran Death Knight @ Defias Brotherhood ||
Wat ik bedoel is dat je er bij Marvel gewoon vanuit mag gaan dat al die films er gewoon komen, al zou bv Ant-Man floppen.Mik! schreef op zondag 19 april 2015 @ 08:30:
[...]
Dan zou je hetzelfde kunnen zeggen voor Marvel filmsDie staan ook tot 2020 al ingepland, mogelijk zelfs nog tot daarna.
Bij DC is het geen zekerheidje dat die films er ook daadwerkelijk komen, bij DC is er de kans dat diverse van die films gecanceld worden of in development hell verdwijnen omdat een van de voorlopers flopt.
Uiteindelijk ga ik deze film ook gewoon kijken.
Black Widow is net als Fury een soort van draad door veel van de Marvel films.
Iemand die alle films aan elkaar linkt. Net zoals Fury en Hill in Agents of Shield voorbij komen.
@Cobb
Zelfde regisseur als de Watchmen zegt weinig.
Je hebt ook nog producers en die kunnen zich ook bemoeien met het hele proces.
@McBoom
Dat denk ik ook, dat ze WM en Aquaman een paar minuten laten mee doen om dan achteraf te kijken hoe het publiek op hun gaat reageren.
Maar er is ook kans dat hun scenes gewoon eruit geknipt worden.
Ik vind zelf dat ze bij DC deels de mist in gaan door de films en series volledig apart van elkaar te houden.
Je hebt een Flash serie maar hij krijgt straks ook een film. En dan ga ik er vanuit dat een andere acteur hem speelt in de film. Dat vind ik gewoon raar.
Hoe hadden ze het aangepakt als de Wonder Woman serie daadwerkelijke werd opgepikt?
[Voor 21% gewijzigd door Deadsy op 19-04-2015 15:23]
Het zegt meer over de evt. kwaliteit van de film dan jullie gespeculeer.Deadsy schreef op zondag 19 april 2015 @ 15:20:
[...]
@Cobb
Zelfde regisseur als de Watchmen zegt weinig.
Je hebt ook nog producers en die kunnen zich ook bemoeien met het hele proces.
Je hebt hier twee iconische karakters, voor het eerst in een film samen. Een regisseur die een eerdere superhelden film (met onbekende helden) tot een succes heeft weten te maken. Dat is eigenlijk alles wat we weten en ik zie niet in waarom dit een recept zou zijn tot een flop.
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Met de figuren Batman en Superman en deze regisseur heb je inderdaad elementen voor een top film. Maar er zijn ook nog andere factoren.Cobb schreef op zondag 19 april 2015 @ 17:02:
[...]
Het zegt meer over de evt. kwaliteit van de film dan jullie gespeculeer.
Je hebt hier twee iconische karakters, voor het eerst in een film samen. Een regisseur die een eerdere superhelden film (met onbekende helden) tot een succes heeft weten te maken. Dat is eigenlijk alles wat we weten en ik zie niet in waarom dit een recept zou zijn tot een flop.
Is de studio bereid om Snyder zijn gang te laten gaan? Heeft Snyder final cut en ook de controle over de CGI?
Bij de Dark Knight trilogie lieten ze Nolan lekker zijn gang gaan. Maar bij de Green Lantern waren er vrij veel mensen die het voor het zeggen hadden. Wat de film geen goed gedaan heeft.
Daarnaast zeggen we ook niet dat deze film vanwege de bekende dingen (karakters, regisseur) een flop zal zijn.
De meeste mensen hier zijn bang dat het een flop zou kunnen zijn vanwege de track record van WB en het flip flop beleid van WB betreffende het DC universum.
Bij diverse WB films in het verleden was het zo dat er te veel mensen waren die het voor het zeggen hadden. Waardoor er te vaak een compromis gemaakt werd of gewoon een slechte keuze.
[Voor 14% gewijzigd door Deadsy op 19-04-2015 17:32]
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Als ze het verhaal volgen van de comic (The Dark Knight Returns door Frank Miller) worden ze gedwongen tegen elkaar te vechten. Superman (dient de overheid) en Batman (is eigen baas). De overheid wil Batman weg hebben, en daarom sturen ze Superman. Persoonlijk is dit een van mijn favoriete Batman comics, heerlijk donker in de Frank Miller style.Jorgen schreef op zaterdag 18 april 2015 @ 21:54:
Dat heb ik ook een beetje. Waarom zouden ze tegen elkaar moeten vechten? Batman zou als geen ander moeten weten dat het hebben van een alter ego en het zijn van een superheld voor- en nadelen met zich meebrengt. Je zult altijd mensen hebben die van je willen profiteren, of je willen zwartmaken. Ik ben niet echt bekend met alle comics en de verschillende verhaallijnen, maar het lijkt me vrij onwaarschijnlijk dat één van de twee - laat staan allebei - zou zijn overgelopen naar "het kwaad". Niettemin houd ik van superheldenfilms, dus ga ik deze zeker wel kijken. Ik hoop wel dat hij beter wordt dan de laatste Batman, want die sprak mij totaal niet aan.
|| Quiran Death Knight @ Defias Brotherhood ||
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Ik wil niets spoilen want je hebt altijd mensen die helemaal niets willen weten.Mik! schreef op zondag 19 april 2015 @ 18:39:
Had ik het toffer gevonden als ze de lijn door hadden gezet met Joseph Gordon Levitt als Batman na Tdkr. Dan hadden ze de boel mooi bij elkaar kunnen brengen. Nolan heeft de boel goed achtergelaten wat mij betreft.
Opzich snap ik de keuze, maar had dit dan iets later gedaan in de hele franchise. Geef eerst Superman nog een stand alone, evenals Batman. Ondertussen kan je Wonder Woman en Aquaman of welke willekeurige DC held ook rustig introduceren met hun eigen films werkend naar een Justice League. Vervolgens kan je daarna wat meer vrijheden pakken zolang het binnen de visie past. En dat mis ik juist onwijs bij DC wat ik wel zie bij Marvel.Deadsy schreef op zondag 19 april 2015 @ 21:26:
[...]
Ik wil niets spoilen want je hebt altijd mensen die helemaal niets willen weten.
spoiler:In deze film is Batman al pakweg 20 jaar actief. Daarom wilden ze een iets oudere acteur. Volgens fotos die gelekt zijn is de kans groot dat er ook al een Robin is geweest en dat deze dood is.
Evenals het verwerken van de series in het hele CU. Ik vind het godvergeten irritant dat we een deadshot hebben gezien in Arrow welke vervolgens volledig wordt genegeerd en we opeens Will Smith in de film gaan krijgen. Marvel pakt het slimmer aan. Hun acteurs blijven gewoon in de rol waarvoor ze gecast zijn. Mochten ze op een gegeven moment uitvallen of te oud worden dan biedt het universum kansen om ze te vervangen. Mocht Chris Hemsworth Thor niet meer willen of mogen spelen, dan kunnen ze het verhaal zo maken dat er een andere acteur of zelfs actrice de rol kan overnemen. Bij DC is het gewoon een volledige recast.
Marketingtechnisch kan ik het begrijpen hoor, daar niet van. Een Will Smith zal meer mensen naar de bios trekken dan de acteur die Deadshot speelde in de tv-serie. Maar persoonlijk vind ik het gewoon meh ^^
|| Quiran Death Knight @ Defias Brotherhood ||
Nomen nescio
En vind de batfleck wel bruut eruit zien. Zeker die gif hierboven he looks mad as f*ck.
Alleen de soort ironman pak was even van huh.. maar ergens logisch als je tegen een andere man of steel moet.
Al met al heb ik er ontzettend zin in. Heb van de dark knight trilogy genotten. En ben benieuwd hoe snyder dit gaat aanpakken. Watchmen heb ik vaak de 3.5uur extended versie gezien welke gewoon briliant is.
Dus heb er wel vertrouwen in dat het een hele dikke film wordt.
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
In de trailer lijkt het er totaal niet op dat Superman voor de overheid werkt. Ik denk eerder dat iedereen Superman weg wilt hebben omdat hij te krachtig is.Koekfabriek schreef op zondag 19 april 2015 @ 17:57:
[...]
Als ze het verhaal volgen van de comic (The Dark Knight Returns door Frank Miller) worden ze gedwongen tegen elkaar te vechten. Superman (dient de overheid) en Batman (is eigen baas). De overheid wil Batman weg hebben, en daarom sturen ze Superman. Persoonlijk is dit een van mijn favoriete Batman comics, heerlijk donker in de Frank Miller style.
Bra-Jo schreef op maandag 20 april 2015 @ 09:36:
EIk heb de reeks van Miller niet gelezen, dus 't zou kunnen dat ik nu iets doms vraag, maareh... Wat is dit?
[afbeelding]
Ik heb onwijs veel vertrouwen in Ben Affleck als Superman. Het pak is denk ik mijn favoriete Batsuit tot dusver. Minder high-tech. En Batfleck looks SHREDDED!
[Voor 5% gewijzigd door Decennia op 20-04-2015 10:26]
Gegroet!

De posters lijken net "Most Wanted" posters.
bron: http://www.theverge.com/2...batman-v-superman-posters
[Voor 12% gewijzigd door Decennia op 20-04-2015 10:34]
Gegroet!
Ik geef je volledig gelijk.Mik! schreef op maandag 20 april 2015 @ 07:44:
[...]
Opzich snap ik de keuze, maar had dit dan iets later gedaan in de hele franchise. Geef eerst Superman nog een stand alone, evenals Batman. Ondertussen kan je Wonder Woman en Aquaman of welke willekeurige DC held ook rustig introduceren met hun eigen films werkend naar een Justice League. Vervolgens kan je daarna wat meer vrijheden pakken zolang het binnen de visie past. En dat mis ik juist onwijs bij DC wat ik wel zie bij Marvel.
Evenals het verwerken van de series in het hele CU. Ik vind het godvergeten irritant dat we een deadshot hebben gezien in Arrow welke vervolgens volledig wordt genegeerd en we opeens Will Smith in de film gaan krijgen. Marvel pakt het slimmer aan. Hun acteurs blijven gewoon in de rol waarvoor ze gecast zijn. Mochten ze op een gegeven moment uitvallen of te oud worden dan biedt het universum kansen om ze te vervangen. Mocht Chris Hemsworth Thor niet meer willen of mogen spelen, dan kunnen ze het verhaal zo maken dat er een andere acteur of zelfs actrice de rol kan overnemen. Bij DC is het gewoon een volledige recast.
Marketingtechnisch kan ik het begrijpen hoor, daar niet van. Een Will Smith zal meer mensen naar de bios trekken dan de acteur die Deadshot speelde in de tv-serie. Maar persoonlijk vind ik het gewoon meh ^^
Zeker met Batman had ik eerst nog een solo film gemaakt zodat je meteen de nieuwe acteur en setting kunt introduceren.
Denk zelf dat Afleck een goede keuze is voor Batman. Veel mensen rekenen hem af op oude films maar veel van zijn recente films zijn gewoon top.
Met Wonder Woman en Aquaman is het gewoon het probleem dat DC het niet aandurft na de Green Lantern flop, terwijl de Green Lantern flop niets met het personage te maken had maar gewoon met teveel slechte/domme keuzes.
Op de een of andere manier willen ze hun met deze film introduceren om ze erna een solo film te geven. Vrij gaar aangezien het gerucht is dat het slechts een cameo zou zijn met wat tekst.
Ik begrijp het zelf ook niet helemaal, veel uitspraken en beslissingen spreken elkaar tegen wat nogal verwarrend is.
Dat ze de TV series en films apart houden vind ik ook gaar, ik vind dat je daardoor de series goedkoper maakt. In de film deals met de acteurs hadden ze gewoon afspraken moeten maken dat de acteur ook een paar keer op duikt in de serie.
En Thor zal waarschijnlijk niet zo vlug gerecast worden wanneer Hemsworth zijn contract afloopt en niet wil verlengen, idem met de andere personages.
Mocht dit gebeuren dan zullen ze Thor waarschijnlijk op de plank leggen en hem een tijdje niet gebruiken in films. Zijn plek in de Avengers zal dan ingevuld worden door een nieuw personage (Hercules ofzo om het even mythisch te houden).
Om dan over 10 jaar ofzo een nieuwe acteur in de Thor rol te casten.
Dat is volgens velen ook de reden waarom ze nu met zo veel nieuwe personages komen zoals Dr Strange, Black Panther etc.
Mochten de films aanslaan zullen deze figuren waarschijnlijk personages in de Avengers gaan vervangen mochten deze niet verder willen gaan.
Uitzondering is Captain America, daarvoor zijn al andere plannen gemaakt.
Ik vind deze... laat ik het maar reboot noemen veel te snel na TDK-trilogie, maar dat had ik zelfs ook al met Spider-Man. Ik ben/was dan ook niet echt te spreken over TASM 1 en 2.Deadsy schreef op maandag 20 april 2015 @ 18:22:
Zeker met Batman had ik eerst nog een solo film gemaakt zodat je meteen de nieuwe acteur en setting kunt introduceren.
Ik vind Affleck juist helemaal niet geschikt als Batman en dan beoordeel ik 'm niet op z'n acteerkwaliteiten, want hij heeft goede films gemaakt. Misschien komt het omdat z'n kin te herkenbaar is in de BatsuitDenk zelf dat Afleck een goede keuze is voor Batman. Veel mensen rekenen hem af op oude films maar veel van zijn recente films zijn gewoon top.

Oh, en een plaatje

[Voor 3% gewijzigd door McBoom op 20-04-2015 20:14]
The ramblings of an idiot
Al die reboots vind ik persoonlijk te snel komen, bij Superman zat er nog wat meer tijd tussen maar die vond ik ook te snel. Alhoewel ik de origin bij de reboot wel erg goed vond.McBoom schreef op maandag 20 april 2015 @ 20:06:
[...]
Ik vind deze... laat ik het maar reboot noemen veel te snel na TDK-trilogie, maar dat had ik zelfs ook al met Spider-Man. Ik ben/was dan ook niet echt te spreken over TASM 1 en 2.
[...]
Ik vind Affleck juist helemaal niet geschikt als Batman en dan beoordeel ik 'm niet op z'n acteerkwaliteiten, want hij heeft goede films gemaakt. Misschien komt het omdat z'n kin te herkenbaar is in de BatsuitZoals ik al eerder zei in dit topic: Ik vond Edward Norton ook niets als Bruce Banner/Hulk, maar dat heeft ook niets te maken met z'n acteerkwaliteiten. Ik vond hem als type niet geschikt.
Bij de Fox en Sony Marvel films is dit geloof ik deels omdat ze moeten anders gaat de licentie terug naar Marvel.
Over zijn kin had ik nog helemaal niet nagedacht.
Mja hetzelfde had ik bij Bale, ik vond zijn mond toch wel herkenbaar. Dat probleem zul je houden.
Je staat er niet onmiddellijk bij stil, maar eigenlijk trekt dat wel een rode lijn voor de 'gewone mens' dat al die series en films met mekaar verbonden zijn (met de nodige kwaliteit eraan verbonden).
Ik hoop in ieder geval enorm dat het DC lukt om kwaliteitsfilms te maken en een hele franchise uit te bouwen rond de Justice League. Een jaar geleden redelijk wat animated movies en de hele reeks van Justice League gekeken en er zitten toch heel wat interessante karakters en verhaallijnen tussen!
Als ze dezelfde formule als Marvel hadden gekozen hadden ze daar weer gezeik over gekregen.
Ik vind het prima dat ze voor een andere weg hebben gekozen en heb best veel vertrouwen in deze film.
Ziet er prima uit, ik hou wel van dat dark/gritty gebeuren


Smiling as the shit comes down...
Nou dan ben je vast ook niet te spreken over het feit dat Spider-man alweer ge-reboot wordt.McBoom schreef op maandag 20 april 2015 @ 20:06:
[...]
Ik vind deze... laat ik het maar reboot noemen veel te snel na TDK-trilogie, maar dat had ik zelfs ook al met Spider-Man. Ik ben/was dan ook niet echt te spreken over TASM 1 en 2.
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Liever niet. Vermakelijke series maar zeker niet op het niveau dat je van een film verwacht. Gotham is dramatisch slecht, The Flash meh en alleen Arrow is nog wel te doen. Maar als je dan Daredevil ziet weet je direct hoeveel beter het kan.Jorgen schreef op maandag 20 april 2015 @ 21:19:
Laat ze dan alsjeblieft zo verstandig zijn om The Flash, Arrow en Gotham te gebruiken zoals ze nu zijn. Zonde om dat weer weg te gooien.
Ach je zou wat in de films gebeurt wel kunnen laten doorwerken in de serie. Zoals ze bij Marvel gedaan hebben met Captain America: Winter Soldier en Agensts of SHIELD.Anoniem: 159816 schreef op maandag 20 april 2015 @ 23:21:
[...]
Liever niet. Vermakelijke series maar zeker niet op het niveau dat je van een film verwacht. Gotham is dramatisch slecht, The Flash meh en alleen Arrow is nog wel te doen. Maar als je dan Daredevil ziet weet je direct hoeveel beter het kan.
Ik heb alleen wat afleveringen van Gotham en Arrow gezien. Wat mij niet beviel waren de slechte scripts (zeer voorspelbaar) en karakter ontwikkeling. En nogal veel onnodige female drama.
Maar dat is een keuze die WB gemaakt heeft en daar zullen ze ook bij blijven want veel mensen vinden het top series.
@Cobb
De SM reboot is inderdaad idioot. Ik hoop dat ze niet weer helemaal terug gaan naar het begin want dan begin ik medelijden te krijgen met die arme ome Ben. Vent word vaker afgeschoten dan menig slechterik.
Dan zou ik het eerder doen zoals WB het nu met Batman doet in Batman v Superman.
Het is min of meer een reboot maar ze beginnen gewoon met een Batman die al een tijdje bezig is en laten de hele origin voor wat het is. Want waarom hij is zoals hij is dat weten we nu wel.
Vind ik sowieso gaar dat ze bij elke reboot weer met het hele oorsprong verhaal moeten komen.
Ben je pakweg een halve film aan kwijt. Bij de laatste Superman vond ik dat dan wel weer het beste van de hele film.

Recht uit de comic
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Vergeet ook niet dat het lopende series zijn die zich in het zelfde universum afspelen. Het zou m.i. vrij raar en ook zonde zijn om daarnaast nu voor een totaal andere Flash of Arrow te kiezen bij de Justice League.Anoniem: 159816 schreef op maandag 20 april 2015 @ 23:21:
[...]
Liever niet. Vermakelijke series maar zeker niet op het niveau dat je van een film verwacht. Gotham is dramatisch slecht, The Flash meh en alleen Arrow is nog wel te doen. Maar als je dan Daredevil ziet weet je direct hoeveel beter het kan.
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Deze film zal passen in de 'wereld' van Man Of Steel.
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Die zag ik al aankomenCobb schreef op maandag 20 april 2015 @ 21:58:
[...]
Nou dan ben je vast ook niet te spreken over het feit dat Spider-man alweer ge-reboot wordt.

Eigenlijk wel, aangezien ik geen fan ben van TASM 1/2 en hij eigenlijk terug gaat naar Marvel (Studios) heb ik daar minder problemen mee. De Raimi-films (op deel 3 na) waren eigenlijk meer dan prima en daar had prima een deel 4 bij gekund waarbij ze van deel 3 hadden kunnen leren.

The ramblings of an idiot
Niet per definitie. Multiverse is standaard comic werk.Jorgen schreef op dinsdag 21 april 2015 @ 09:44:
Aangezien de Flash en Arrow net als Batman en Superman deel uitmaken/uitmaakten van de Justice League, speelt het zich wel in hetzelfde universum af, of er is op zijn minst 1 DC-universum waarin ze wel allemaal bestaan. Alleen kiezen WB en DC er kennelijk voor om dat niet zo te laten zijn voor deze film(s) aangezien ze dus aan de series met deze verhaallijnen en acteurs voorbij willen gaan.
Nou ja, we zien het wel als het zover is.
Uit de IMAX trailer
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Anoniem: 654400
Superman maakt in 17 milliseconden gehakt van Batman. Einde film. Al het andere is absurd onrealistisch, zelfs voor het genre.
Hoeft niet perse, zelfs Alfred kan van Superman winnen.Anoniem: 654400 schreef op woensdag 22 april 2015 @ 13:53:
Ik ben een fan van de Marvel en Batman films onder meer, maar dit is het meest beschamende, belachelijke filmconcept wat ik in 10 jaar ben tegengekomen.
Superman maakt in 17 milliseconden gehakt van Batman. Einde film. Al het andere is absurd onrealistisch, zelfs voor het genre.

PSN: Alvanosa
Wat doet Ctrl+W ook alweer?
Humankind… be both.
Star Wars Awakens | Instagram
Tenzij de batsuit gemaakt is van kryptonite natuurlijk.Anoniem: 654400 schreef op woensdag 22 april 2015 @ 13:53:
Ik ben een fan van de Marvel en Batman films onder meer, maar dit is het meest beschamende, belachelijke filmconcept wat ik in 10 jaar ben tegengekomen.
Superman maakt in 17 milliseconden gehakt van Batman. Einde film. Al het andere is absurd onrealistisch, zelfs voor het genre.
Check mijn V&A ads: https://tweakers.net/aanbod/user/9258/
Anoniem: 654400
Ik heb al veel slechte filmconcepten gezien, maar dit is met afstand het meest belachelijke. Ik krijg er plaatsvervangende schaamte van.
Ramon schreef op woensdag 22 april 2015 @ 15:14:
[...]
Tenzij de batsuit gemaakt is van kryptonite natuurlijk.
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Ach, het zijn superhelden films waar je zo min mogelijk bij na moet denken. Er was ook een episode bij The Flash waarin The Flash vocht met Arrow. Was ook erg oneerlijk als je erover nadenkt maar maakte de episode niet minder tof voor mijAnoniem: 654400 schreef op woensdag 22 april 2015 @ 15:27:
Tsja. Dan nog is het voor Superman een eitje met zijn laser vision etc. Daarbij is het totaal ongeloofwaardig dat beide karakters met elkaar op de vuist zouden gaan.
Ik heb al veel slechte filmconcepten gezien, maar dit is met afstand het meest belachelijke. Ik krijg er plaatsvervangende schaamte van.
Anoniem: 654400
Ik hou best van simpele comicfilms, maar dit is veel te hersenloos.
Jij leest duidelijk geen comics...Anoniem: 654400 schreef op woensdag 22 april 2015 @ 15:27:
Tsja. Dan nog is het voor Superman een eitje met zijn laser vision etc. Daarbij is het totaal ongeloofwaardig dat beide karakters met elkaar op de vuist zouden gaan.
Ik heb al veel slechte filmconcepten gezien, maar dit is met afstand het meest belachelijke. Ik krijg er plaatsvervangende schaamte van.

Buiten dat, er bestaan meerder verhaallijnen en universes waarin Superman bestaat en hij is zeker niet in allemaal zo onverslaanbaar als het standaard karakter dat het gros van de mensen kent.
Ik werd juist een best wel een beetje blij van die trailer want visueel zag het er erg aantrekkelijk uit. Ook ik ben geen fan van Ben Affleck als Batman omdat hij niet in het plaatje past, zeker niet als Bruce Wayne... maar het postuur als Batman klopt wel helemaal, icm met het design van zijn Batsuit zag hij er toch best ruig uit. Plus dat hij duidelijk naar de sportschool is geweest...ik geef hem nu toch de kans, het lijkt erop dat hij zich er flink op heeft toegelegd.
Anoniem: 654400
Comics vind ik te duur tegenwoordig. Vroeger wel veel gelezen. Spawn, Pitt, Alien vs. Predator, the Darkness etc.MicGlou schreef op woensdag 22 april 2015 @ 15:52:
[...]
Jij leest duidelijk geen comics...In ieder geval niet deze... want dit 'concept' komt uit de comics. Ik zie overigens in die zin ook niet waarom dit verhaal 'belachelijker' zou zijn dan 'The Avengers' of 'Guardians of the Galaxy'? Het zijn verfilmingen van stripboeken, dan is in principe alles geoorloofd, zodra je dingen daarvan serieus gaat nemen dan moet je dergelijke films denk ik gewoon niet kijken. Ik vind zelfs dat ze Superman niet eens onverslaanbaar kunnen maken in de films, want wat is anders nog de zin van 'the Justice League' als hij het allemaal in zijn eentje zou kunnen opknappen? Een onverslaanbare Superman werkt als het alleen om Superman gaat, maar als hij onderdeel van een team is kan hij daar moeilijk als een demi-god boven staan... en dat doen ze ook vrijwel altijd zo in de comics.
Buiten dat, er bestaan meerder verhaallijnen en universes waarin Superman bestaat en hij is zeker niet in allemaal zo onverslaanbaar als het standaard karakter dat het gros van de mensen kent.
Ik werd juist een best wel een beetje blij van die trailer want visueel zag het er erg aantrekkelijk uit. Ook ik ben geen fan van Ben Affleck als Batman omdat hij niet in het plaatje past, zeker niet als Bruce Wayne... maar het postuur als Batman klopt wel helemaal, icm met het design van zijn Batsuit zag hij er toch best ruig uit. Plus dat hij duidelijk naar de sportschool is geweest...ik geef hem nu toch de kans, het lijkt erop dat hij zich er flink op heeft toegelegd.
Guardians of the Galaxy is een film over voor de meesten totaal onbekend striphelden. Dat is heel anders dan Batman vs. Superman, waarin twee zeer bekende karakters met elkaar aan het matten gaan. Een strijd die normaliter extreem oneerlijk is, belachelijk zelfs. Als een leeuw die een lieveheersbeestje aanvalt.
Daar komt bij dat terwijl beiden recentelijk films hebben gekregen die naar het realistische toe gaan, vooral Batman. Serieuzere films. Met een verhaal, waarin beiden heel menselijk worden neergezet.
En dan ga je die geloofwaardigheid totaal om zeep helpen door twee good guys, zachtaardige en intelligente karakters met elkaar te laten vechten?
Ik vind het een grof schandaal. Btaman en Superman verdienen zo veel beter dan dit. Als comic ok, maar als film gaat dit nooit iets opleveren dat ook maar enigszins acceptabel is lijkt me.
Aha, je hebt dus een beetje moeite om die dingen los van elkaar te zien? Daar ben ik denk ik wat makkelijker in... The Dark Knight is een van mijn favoriete films ever, maar ik stel mij bij deze nieuwe film(s) verder niets voor wat uit een verwachting van de eerdere films voort zou kunnen komen.Anoniem: 654400 schreef op woensdag 22 april 2015 @ 16:15:
[...]
Comics vind ik te duur tegenwoordig. Vroeger wel veel gelezen. Spawn, Pitt, Alien vs. Predator, the Darkness etc.
Guardians of the Galaxy is een film over voor de meesten totaal onbekend striphelden. Dat is heel anders dan Batman vs. Superman, waarin twee zeer bekende karakters met elkaar aan het matten gaan. Een strijd die normaliter extreem oneerlijk is, belachelijk zelfs. Als een leeuw die een lieveheersbeestje aanvalt.
Daar komt bij dat terwijl beiden recentelijk films hebben gekregen die naar het realistische toe gaan, vooral Batman. Serieuzere films. Met een verhaal, waarin beiden heel menselijk worden neergezet.
En dan ga je die geloofwaardigheid totaal om zeep helpen door twee good guys, zachtaardige en intelligente karakters met elkaar te laten vechten?
Ik vind het een grof schandaal. Btaman en Superman verdienen zo veel beter dan dit. Als comic ok, maar als film gaat dit nooit iets opleveren dat ook maar enigszins acceptabel is lijkt me.
Anoniem: 654400
In Avengers passen de karakters die hun eigen film hebben vrij naadloos. Ze zijn gewoon zichzelf. Hier moet je Batman veel sterker maken, Superman veel zwakker en beiden veel dommer zodat ze tegen elkaar gaan vechten.
Zoals al eerder gezegd. Je bent je bewust dat deze film deels gebaseerd zal zijn op een strip waarin Batman en Superman ook tegen elkaar vochten?Anoniem: 654400 schreef op woensdag 22 april 2015 @ 16:15:
[...]
Comics vind ik te duur tegenwoordig. Vroeger wel veel gelezen. Spawn, Pitt, Alien vs. Predator, the Darkness etc.
Guardians of the Galaxy is een film over voor de meesten totaal onbekend striphelden. Dat is heel anders dan Batman vs. Superman, waarin twee zeer bekende karakters met elkaar aan het matten gaan. Een strijd die normaliter extreem oneerlijk is, belachelijk zelfs. Als een leeuw die een lieveheersbeestje aanvalt.
En dat deze strip zeer goed ontvangen werd door de fans en critici?
Ze vechten niet zomaar tegen elkaar, er is een verhaal rondom waardoor de situatie gecreëerd word.
De film zal niet gewoon 1 groot gevecht zijn van begin tot einde.
Daarnaast is Batman een vrij slimme gast welke in staat is gebruik te maken van de zwakke punten van Superman.
Dan heb ik het niet alleen over Kryptonite, hij is niet het type dat direct even zijn heatvision gebruikt om zijn tegenstander te doden.
En sterker hoef je niet te zijn als je slimmer bent.
Superman is zelf wel dom genoeg om dicht bij Batman te komen.
[Voor 4% gewijzigd door Deadsy op 22-04-2015 16:45]
PSN: Alvanosa
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Anoniem: 654400 schreef op woensdag 22 april 2015 @ 13:53:
Ik ben een fan van de Marvel en Batman films onder meer, maar dit is het meest beschamende, belachelijke filmconcept wat ik in 10 jaar ben tegengekomen.
Superman maakt in 17 milliseconden gehakt van Batman. Einde film. Al het andere is absurd onrealistisch, zelfs voor het genre.
PSN: Alvanosa
Is toch geloof ik ook een regel? Dat hij niet mag doden, in de strips tenminste.Cobb schreef op woensdag 22 april 2015 @ 16:54:
In de comics heeft Batman een aantal keren Superman verslagen, maar ook andersom heeft Supes weleens gewonnen. In de gevechten waarin Batman won, is Superman vaak verzwakt of niet zichzelf en Batman goed voorbereid (TDKR, Hush). Ook wordt weleens als verklaring gegeven dat Superman een "farm boy" is en zich eigenlijk altijd inhoudt, zeker als het gaat om een gevecht met 1 van zijn 'vrienden'. Superman dood niet (althans de comic versie niet...) daarom heeft hij het altijd ook zo moeilijk tegen Lex Luthor.
Zoals je zegt: hij houd zich in, zal niet doden en zal zelfs bij een vreemdeling nooit van begin af aan voluit gaan. Want hij is een aardige gast en wil de tegenstander de kans geven dat hij het op geeft.
Anoniem: 654400
Ja, ik weet dat ie gebaseerd is op een bestaande comic. Wat werkt als comic, hoeft nog niet te werken als film.Deadsy schreef op woensdag 22 april 2015 @ 16:45:
[...]
Zoals al eerder gezegd. Je bent je bewust dat deze film deels gebaseerd zal zijn op een strip waarin Batman en Superman ook tegen elkaar vochten?
En dat deze strip zeer goed ontvangen werd door de fans en critici?
Ze vechten niet zomaar tegen elkaar, er is een verhaal rondom waardoor de situatie gecreëerd word.
De film zal niet gewoon 1 groot gevecht zijn van begin tot einde.
Daarnaast is Batman een vrij slimme gast welke in staat is gebruik te maken van de zwakke punten van Superman.
Dan heb ik het niet alleen over Kryptonite, hij is niet het type dat direct even zijn heatvision gebruikt om zijn tegenstander te doden.
En sterker hoef je niet te zijn als je slimmer bent.
Superman is zelf wel dom genoeg om dicht bij Batman te komen.
Het zijn totaal andere media. Het verhaal is in comics vaak onvoldoende om als film echt goed te kunnen werken.
Je kunt bij de Batman vs. Superman film de Batman uit zijn eigen filmserie niet negeren, noch de Superman uit de films. De Batman en Superman uit die films zouden heel erg moeten lijken op hun versies in B vs. S.
Door misleiding en omdat Superman een goedzak is. In de films is Zod een veel meer gelijkwaardige tegenstander voor Superman dan Luthor.Alvanosa schreef op woensdag 22 april 2015 @ 16:46:
Daarnaast kan Superman Lex Luthor ook niet in 17 milliseconden verslaan.
En ga maar eens geloofwaardig maken dat Batman met die goedzak wil gaan knokken.
Het werkt toch? Ik hoor niemand klagen over Iron-Man vs Hulk terwijl dat in feite hetzelfde is. Volgens mij is de Hulk in Avengers nog vele malen sterker dan Superman in MOS.Anoniem: 654400 schreef op woensdag 22 april 2015 @ 17:06:
[...]
Ja, ik weet dat ie gebaseerd is op een bestaande comic. Wat werkt als comic, hoeft nog niet te werken als film.
Het zijn totaal andere media. Het verhaal is in comics vaak onvoldoende om als film echt goed te kunnen werken.
[Voor 8% gewijzigd door Cobb op 22-04-2015 17:13]
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Zoals gezegd zal er een verhaal zijn welke leid tot de situatie.Anoniem: 654400 schreef op woensdag 22 april 2015 @ 17:06:
[...]
Ja, ik weet dat ie gebaseerd is op een bestaande comic. Wat werkt als comic, hoeft nog niet te werken als film.
Het zijn totaal andere media. Het verhaal is in comics vaak onvoldoende om als film echt goed te kunnen werken.
Je kunt bij de Batman vs. Superman film de Batman uit zijn eigen filmserie niet negeren, noch de Superman uit de films. De Batman en Superman uit die films zouden heel erg moeten lijken op hun versies in B vs. S.
Door misleiding en omdat Superman een goedzak is. In de films is Zod een veel meer gelijkwaardige tegenstander voor Superman dan Luthor.
En ga maar eens geloofwaardig maken dat Batman met die goedzak wil gaan knokken.
Zonder het verhaal te weten kunnen we niet zeggen of het werkt of niet.
En de Batman uit de film serie kan WB gewoon negeren, aangezien deze Batman niet dezelfde Batman is.
Ik wil niets spoilen over hoe the Dark Knight Rises afloopt.
En op de belangrijke punten lijken de Batman en Superman uit de voorgaande films vrij veel op hun stripversie.
De Superman uit Man of Steel is ook een goedzak en is net zoals die uit de strips niet het type dat direct als een wilde man met de snelheid van een kogel af zal gaan op Batman en hem in stukken zal scheuren.
En als Batman zich op het gevecht kan voorbereiden dan zal hij niet schuwen om trucjes of misleiding te gebruiken om zo het voordeel van Superman te beperken.
[YouTube: http://youtu.be/Du-eYiD9OfM]
Ik moet zeggen dat ik MoS in kleur er beter uit ziet. En ik sta ook wel achter het punt in de video dat het ietwat kleurloze beter bij Batman past dan bij Superman.
The ramblings of an idiot
In Man of Steel had hij tenminste echt goeie tegenstanders (met dezelfde powers, van dezelfde planeet afkomstig).
Ik ben erg benieuwd hoe ze Batman vs. Superman spannend gaan maken. Wellicht door Superman weer de goedzak te laten spelen en er dus voor te zorgen dat hij al zijn potentieel uberhaupt niet zou wíllen gebruiken, en dan Batman iets fiercer maken, zodat het op zijn minst gaat uitzien als een equal match.
Canon: EOS R6 | EF 16-35/4L IS USM | EF 70-200/2.8L IS II USM
Zeiss: 35/2 Distagon | 50/2 Makro-Planar | 100/2 Makro-Planar | 135/2 Apo Sonnar
En daarom zijn zowel Superman als de Hulk eigenlijk enorm saai om films over te makenDeathchant schreef op vrijdag 24 april 2015 @ 11:00:
Ze hebben beiden natuurlijk een no-kill-policy, maar ze moeten sowieso al uitkijken met Superman, aangezien hij eigenlijk de hero met dusdanige powers is, dat alle andere hero's overbodig worden.
[..]

In een bijrol zoals de Hulk heeft in avengers is het prima, maar de aard van hun powers maakt dat ze eigenlijk


Ben wel benieuwd naar de film uiteraard, maar heb geen hoge verwachtigen eigenlijk, en niet in de laatste plaats vanwege de cast.. mager scharminkel als Gal Gadot als WW cast

| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Kun je uitleggen wat er mis is met Gal Gadot? Ik vind haar wel een stoer uiterlijk hebben, dus mij lijkt ze juist erg geschikt als wonderwoman. Wat boeit het nou of iemand dik/mager is? Mensen zouden beoordeeld moeten worden op hun acteerwerk en de manier hoe ze hun rol vertolken, toch?
Canon: EOS R6 | EF 16-35/4L IS USM | EF 70-200/2.8L IS II USM
Zeiss: 35/2 Distagon | 50/2 Makro-Planar | 100/2 Makro-Planar | 135/2 Apo Sonnar
Dat laatste ben ik het wel mee eens, maar het uiterlijk speelt ook een belangrijke rol om je rol geloofwaardig neer te zetten. Zie je Zach Galifianakis al als een Terminator? Of Jonah Hill? Melissa McCarthy als WW zou dan ook prima kunnen.
The ramblings of an idiot
Hmm weetnie, minder kleur maak het voor mij wat serieuzer, met kleur misschien wat mooier. Moet wel zeggen dat het soms wat overdreven aangepast lijkt, de stad bv op ong. 59 sec ziet er met minder kleur weer wat realistischer uit imoMcBoom schreef op vrijdag 24 april 2015 @ 07:01:
Ik vind dit wel een interessante video:
[video]
Ik moet zeggen dat ik MoS in kleur er beter uit ziet. En ik sta ook wel achter het punt in de video dat het ietwat kleurloze beter bij Batman past dan bij Superman.
Ja ben ik ook wel met je eens idd. Zach Galifianakis als Terminator...lolMcBoom schreef op vrijdag 24 april 2015 @ 20:35:
Dus Michael Cera en DJ Qualls zouden een prima Batman en Superman kunnen vertolken? En het heeft niet zozeer met dik of mager te maken. Ik vind een type als Gina Carano veel beter geschikt als WW. Die ziet er niet uit als een twijgje die wegwaait als het een beetje waait.
Dat laatste ben ik het wel mee eens, maar het uiterlijk speelt ook een belangrijke rol om je rol geloofwaardig neer te zetten. Zie je Zach Galifianakis al als een Terminator? Of Jonah Hill? Melissa McCarthy als WW zou dan ook prima kunnen.

Om nou te zeggen "mager scharminkel" vind ik wat ver gaan. Zeg dan dat je het niet geloofwaardig vindt dat je een krachtig karakter als Wonder Woman niet terug ziet in Gal Gadot. Maar ok, we dwalen denk ik een beetje af.
Canon: EOS R6 | EF 16-35/4L IS USM | EF 70-200/2.8L IS II USM
Zeiss: 35/2 Distagon | 50/2 Makro-Planar | 100/2 Makro-Planar | 135/2 Apo Sonnar
Tip: Bikini-scene Fast & Furious 5Deathchant schreef op vrijdag 24 april 2015 @ 22:20:
Om nou te zeggen "mager scharminkel" vind ik wat ver gaan.

Iets met hamer --> kopZeg dan dat je het niet geloofwaardig vindt dat je een krachtig karakter als Wonder Woman niet terug ziet in Gal Gadot.

The ramblings of an idiot
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.

He's going to knock it out of the park imo

Ik ben geen expert op comics gebied maar ik volg een aantal sites waar comic films veel worden besproken door mensen die er meer verstand van hebben en die zijn eigenlijk allemaal wel positief, dat schept ook wel mijn vertrouwen.
En het is al vaker gezegd maar het is het waard nog een keer te noemen... de keuze voor Ledger als Joker werd ook totaal afgebrand en we weten allemaal hoe dat is afgelopen

Smiling as the shit comes down...
Interessant, alleen jammer dat VideoLab die 'original footage' expres donkerder heeft gemaakt om hun product er beter uit te laten komen: Viral Video Lies About How Man of Steel Really LooksMcBoom schreef op vrijdag 24 april 2015 @ 07:01:
Ik vind dit wel een interessante video:
[video]
Ik moet zeggen dat ik MoS in kleur er beter uit ziet. En ik sta ook wel achter het punt in de video dat het ietwat kleurloze beter bij Batman past dan bij Superman.
Dus je wordt genept waar je bij staat.
The devil is in the details.
Grappig dat je dat zegt. Ik vond de CGI in de trailer namelijk hopeloos slechtMicGlou schreef op woensdag 22 april 2015 @ 15:52:
[...]
Ik werd juist een best wel een beetje blij van die trailer want visueel zag het er erg aantrekkelijk uit.

Mijn indruk is dat de meningen nogal verdeeld zijn en niet vooral positief. Ik val onder het kopje 'meh, moet maar zien wat het wordt, tot nu toe nog niet onder de indruk'ScrooLoose schreef op zaterdag 25 april 2015 @ 11:23:
Ik ben geen expert op comics gebied maar ik volg een aantal sites waar comic films veel worden besproken door mensen die er meer verstand van hebben en die zijn eigenlijk allemaal wel positief, dat schept ook wel mijn vertrouwen.

The ramblings of an idiot
Ik vind het wel wat, deze joker Moet ook anders worden dan anderen... Anders krijg je weer gezeik.
Het is ook nooit goed

Smiling as the shit comes down...
Eigenlijk vind ik 'm best wel heel prima, alleen die tanden vind ik echt helemaal niks. Maar deze foto maakt me wel erg benieuwd naar het uiteindelijke resultaat.
Nomen nescio
Joker is hier al een established karakter... Ze hebben al de nodige gevechten gehad.
Denk ik

Smiling as the shit comes down...
Oh wacht dit is The Joker uit de film Suicide Squad. Nog steeds een Frank Miller Joker, ziet er goed uit.
[Voor 44% gewijzigd door Sargan op 25-04-2015 13:14]
" All we have to decide is what to do with the time that is given to us"
Hooguit misschien deze., maar die comic vergeet menigeen liever...All Star Batman
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
U don't get it boy, this isn't a mudhole. It's an operating table. And I'm the surgeon.
Toch denk ik dat een volledig developed Flash zo zou winnen van Superman of welke hero dan ook. Sneller dan het licht kunnen bewegen, tijdreizen, door materie heen rennen, etc. The Flash zou Superman zijn hart al uit zijn lijf gescheurd hebben voordat hij doorhad dat hij er überhaupt was.Deathchant schreef op vrijdag 24 april 2015 @ 11:00:
Ze hebben beiden natuurlijk een no-kill-policy, maar ze moeten sowieso al uitkijken met Superman, aangezien hij eigenlijk de hero met dusdanige powers is, dat alle andere hero's overbodig worden.
Dus hij maakt misschien veel helden overbodig, maar er is toch nog wel een stapje hoger

Anoniem: 454933